בקשה וילה לסופ"ש הבא

גחלילית

משתמש צעיר
שלום,
אני מחפשת וילה ל 9 נפשות בירושלים וסביבותיה או בישובים שבסביבות מירון. לסופ"ש הבא.
חשוב לי שתהיה נקיה מאד, עם חצר גדולה.

אשמח מאד אם תוכלו להמליץ על משהו.

תודה!!!

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
וילה כוכב הדרום - וילה מרווחת באווירה מדברית וקסומה
על הוילה
בערד הקסומה באווירה בלתי נשכחת, אל מול נוף עוצר נשימה ממוקם לו מתחם כוכב הדרום. אתם מוזמנים ליהנות בוילה מרווחת, מעוצבת ומאובזרת הכוללת בריכה פרטית ומחוממת, ג'קוזי ספא חיצוני, מתקנים לילדים וחצר מטופחת.

קהל יעד
הוילה מתאימה לאירוח של משפחות וקבוצות של עד 40 נופשים. לאורחים שומרי המסורת – ניתן לקבל מיחם בזמן השהות שלכם ובית הכנסת נמצא במרחק הליכה קצר. מקווה גברים ונשים נמצא גם כן בקרבת המתחם.

מתחם הפנים
נופש למשפחות וקבוצות
וילה כוכב הדרום בנויה מ- 3 מפלסים מרווחים ומפנקים הכוללים 6 חדרי שינה, 4 חדרי רחצה, סלון גדול ובו ספות נוחות, טלוויזיית lcd בחדרים ובסלון ופינת אוכל מרווחת בה תוכלו לשבת יחד עם החברים או המשפחה. המטבח מרווח וכולל כל מה שצריך כדי להכין ארוחה טעימה – מקרר משפחתי גדול, תנור, כיריים מיקרוגל, קומקום חשמלי וכלי אוכל. בנוסף, הנופשים בוילה יהנו מג'קוזי אמבטיה ומרפסת אל מול הנוף בחלק מהחדרים.

בתיאום מראש, ניתן להוסיף עד 7 חדרי שינה נוספים!

052-8860953

תפוח גדול

משתמש חדש
וילה מדהימה בערד הייתי שם "שוהם פסגת הנופש שיא היוקרה"
היה מדהים ענק מרווח מפואר מושלם לכולם.
לנוחיותכם מצרפת פה קובץ שביקשתי מהבעלים לפרסם לתועלת הציבור.

קבצים מצורפים

• וילה בערד.jpg
    וילה בערד.jpg
    2.1 MB · צפיות: 283
  • וילה ערד (2).pdf
    4 MB · צפיות: 170

נזר הבריאה

משתמש פעיל
למישהו יש מידע היכן ניתן לקנות אוכל מוכן לשבת בערד בכשרות מהודרת (עדיפות לעד"ח).
תודה לעונים

הדקל

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום,
אני מחפשת וילה ל 9 נפשות בירושלים וסביבותיה או בישובים שבסביבות מירון. לסופ"ש הבא.
חשוב לי שתהיה נקיה מאד, עם חצר גדולה.

אשמח מאד אם תוכלו להמליץ על משהו.

תודה!!!
בצפת קוט'ג מפואר עם בריכה. 05041-11196

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה