ווינדוס 10 - איך מפסיקים לקבל עדכונים?

בא בחשבון

משתמש מקצוען
אשמח מאד אם מישהו יוכל לסייע לי -
יש לי מחשב מחובר לאינטרנט שעובד עם ווינדוס 10,
ובכל תקופה המחשב מקבל עדכונים ומופעל מחדש על ידי גורמים בלתי ידועים.
איך אני יכולה להפסיק את זה?

A052

משתמש סופר מקצוען
מצ"ב האופציה הטובה ביותר שידועה לי,
אופציה מס' 2 מהקישור הזה http://www.intowindows.com/how-to-disable-windows-update-in-windows-10/
באופציה הזו, המחשב רק מודיע לך על עדכונים אבל לא מעדכן לבד כלום.

(ולשאלתך למה לא עונים לך על זה, כי כל כמה שבועות מישהו שואל מחדש במקום לעשות חיפוש בפורום)

Use Registry to disable Windows Update

In this method, we are going to use the Local Group Policy Editor. Since Group Policy Editor is not present in Windows 10 Home edition, this method is not applicable to Windows 10 Home.

Step 1: Open Local Group Policy Editor. To do so, type Edit Group Policy in Start or taskbar search box and then press Enter key. Alternatively, open Run command box, type Gpedit.msc, and then press Enter key to open the same.

Step 2: Navigate to the following policy:

Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update.

Step 3: On the right-side, double-click on the policy labelled Configure Automatic Updates to open its properties.

Step 4: Select Enabled option. Under Configure automatic updating, select second option labelled Notify for download and notify for install. Don’t touch rest of the settings.

Click Apply button. As mentioned before, this method will not turn off Windows Update but you will be notified when updates are available to download. You can simply ignore the alert to avoid downloading and installing updates.

When this policy is enabled, you’ll see Some settings are managed by your organization message under Advanced options of Windows Update.

ישיר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
D I G I T A L
רק לא ברור לי מה הבעיה, ומה הכוונה "גורמים בלתי ידועים"? ברור שMicrosoft שולחת עדכונים מפעם לפעם, והם חיוניים לאבטחת המחשב.
כמו כן כידוע, Microsoft החליטה שלא להוציא מהדורות חדשות של "חלונות", אלא לעדכן את Windows10, כך שמי שאינו רוצה להישאר מאחור, ייאלץ לעדכן אותו מדיי פעם.
ואני מודע לבעיות השונות שנוצרות לפעמים כתוצאה מהעדכונים, אבל בגדול כנראה אין ברירה.

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני כל פעם שהוא מודיע שיש עדכון אני ניגש לראוטר ומנתק את החיבור ווי פיי והאינטרנט ונותן לו לעדכן... אחרי כמה שניות הוא קולט שהוא לא מצליח להתעדכן והוא נרגע. עד לפעםם הבאה ואחרי כמה חודשים אני מעדכן מעצמי וכך אני מוודא שאין בעיות בעדכון...
שיטה פרימיטיבית אבל הכי יעילה...

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
מגדירים כתובת אחרת לשרת של הגיבויים וחסל
upload_2018-8-19_15-40-30.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה