רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

נסראללה

משתמש חדש
היי הורתי את האפליקציה היא הייתה בעברית כלומר ממש בהתקנה הראשונית הגדרתי עברית ופתאום השתנה לאנגלית וגם באפשרויות עריכה יש אופציה לאנגלית ושפות נוספות אך לא עברית...
מה אני צריך לעשות???
עזרה בבקשה.
יענקי שפירו.

ayalyshazuri

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני אחרי שנפלתי לבור הווצאפ ומנסה כבר זמן רב להיגמל מזה
ממליצה לאנשים שנפשם הטהורה עוד לא נגעה בדבר הזה לא להתקרב
רק המלצה

148 318

משתמש חדש
שלום יש לי סינון של אתרוג ואני מעונין בווטסאפ במחשב בלי טלפון והורדתי את התוכנה בלוסטאקס וזה לא נותן לי להכנס צירפתי צילום מסך
2021-03-09 (2).png

aeb

משתמש סופר מקצוען
שלום יש לי סינון של אתרוג ואני מעונין בווטסאפ במחשב בלי טלפון והורדתי את התוכנה בלוסטאקס וזה לא נותן לי להכנס צירפתי צילום מסך
תפנה לשרות הלקוחות, הם יסירו לך את החסימה באופן זמני כשאתה איתם בטלפון, ואז תוכל להיכנס
כמובן בהנחה שהם אישרו/פתחו לך וואטסאפ...

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עם נטפרי.
התקנתי נוקס.
מסתובב לי כבר יותר מידי זמן.
איך מתקדמים מפה.
3.JPG

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
עם נטפרי.
התקנתי נוקס.
מסתובב לי כבר יותר מידי זמן.
איך מתקדמים מפה.
צפה בקובץ המצורף 884789
כמו שנכתב פה קודם- בכדי להתחבר בפעם הראשונה צריך להתחבר לחשבון גוגל בגוגל פליי ואת זה הסינון חוסם- אתם צריכים להתחבר בפעם הראשונה ללא סינון/ עם סינון שנותן גוגל פליי-רימון או משהו כזה.
אבל בכ"א ווצאפ לא נתמך ע"י נטפרי כך שגם אם תתקינו בלי סינון- לא יהיה לכם ווצאפ כשתתחברו עם נטפרי..

ציוץ לשבח

משתמש פעיל
יש אימולטור אחר בשם Memu play שבו אני משתמש שהוא יותר מהיר ויעיל ובלוסטאקס ונוקס ואני חושב ששם אפשר לדלג על הכניסה לחשבון גוגל בגוגל פליי- אולי אפשר אח"כ להתחבר לחשבון גוגל דרך האפליקציה של ג'ימייל- אם תתקינו ידנית מצו"ב קישור להורדה וקובץ הסבר..
קישור- https://www.memuplay.com/download-en.php?file_name=Memu-Setup&from=offline_installer

קבצים מצורפים

• מדריך MEMU PLAY.pdf
    1.2 MB · צפיות: 69

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בנ
יש אימולטור אחר בשם Memu play שבו אני משתמש שהוא יותר מהיר ויעיל ובלוסטאקס ונוקס ואני חושב ששם אפשר לדלג על הכניסה לחשבון גוגל בגוגל פליי- אולי אפשר אח"כ להתחבר לחשבון גוגל דרך האפליקציה של ג'ימייל- אם תתקינו ידנית מצו"ב קישור להורדה וקובץ הסבר..
קישור- https://www.memuplay.com/download-en.php?file_name=Memu-Setup&from=offline_installer
בנטפרי לא יעזור שום דבר, גם אם מתחברים לווצאפ, אין שליחה וקבלה של צ'אטים. החסימה מובנית בכל ווצאפ.

מתמחה במחשבים

משתמש צעיר
@הסוד הגלוי @משהקפלן כנראה מדובר על חודשים ספורים.

שינויים ב-WhatsApp - בקרוב תתמוך בריבוי מכשירים (tgspot.co.il)

כנראה שאחת התכונות הכי מבוקשות ב-WhatsApp – שימוש במספר מכשירים בו זמנית – תגיע בקרוב לפלטפורמת המסרים המיידיים.

בגרסת בטא של היישום האינטרנטי של האפליקציה נכתב כי, "אין צורך להשאיר יותר את הטלפון מחובר על מנת להשתמש ב-Whatsapp Web" וש-"ניתן לחבר עד ארבעה מכשירים בבת אחת".

נכון לעכשיו לא ניתן להפעיל WhatsApp במספר מכשירים במקביל, אלא רק בטלפון האישי ובמחשב, כשבנוסף המחשב והטלפון צריכים להיות מחוברים לאותה רשת וכן צריך לסרוק ברקוד בטלפון. אם מאיזושהי סיבה הטלפון מתנתק מהרשת, היישום במחשב מפסיק לפעול גם כן. זה אומר שמשתמשים חייבים להיות צמודים למכשירי הטלפון שלהם.

כעת כאמור ניתן יהיה להתחבר גם ממכשירים אחרים: המחשב הביתי – ללא צורך בסריקת ברקוד – טאבלט או אפילו מכשיר טלפון נוסף.

עוד בעיה שהחידוש הזה יפתור היא במקרים בהם מכשיר הטלפון אובד או מתקלקל. בקרוב ניתן יהיה להמשיך להשתמש ב-WhatsApp באופן מיידי, ללא הגדרות מיוחדות.

על פי אתר Wabetainfo, ברגע ששני מכשירים יהיו מחוברים לאותו חשבון כל ההודעות בשני המכשירים יישארו מסונכרנות ולכן, ברגע שהודעה תימחק במכשיר אחד היא תיעלם גם מהמכשיר השני.

בוקר מואר

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה