רשתות וואטצאפ במחשב בלי מכשיר טלפון

.....

משתמש מקצוען
אני רוצה לפתוח וואטסאפ במחשב אין לי כרגע חשבון בפלאפון, יש לי הדרן ואין בו וואטסאפ השאלה איך פותחים חשבון חדש כאשר אין חשבון בפלאפון?

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
אני רוצה לפתוח וואטסאפ במחשב אין לי כרגע חשבון בפלאפון, יש לי הדרן ואין בו וואטסאפ השאלה איך פותחים חשבון חדש כאשר אין חשבון בפלאפון?
אפשר לפתוח עם כל מספר טלפון גם של נייח וגם כשר. מקבלים שיחת טלפון מקשיבים לקוד ורושמים במחשב..

.....

משתמש מקצוען
יש לי נטפרי.
התקנתי וצלמתי את המסך, מה אני צריכה ללחוץ?
ווצאפ.JPG
ווצאפ.JPG
ווצאפ.JPG

יודע הכל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
גם אני שואל אם אפשר להתקין אפליקציה ווצאפ בנטפרי ואם כן אך עושים את זה

יודע הכל

משתמש פעיל
עריכה תורנית

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
להתקין
אחר כך
להוריד ולהפעיל

אחר כך לבקש בצורה חכמה מנטפרי שיאפשרו לכם ווצאפ
ואחרי כך זה להכנס לNOX ושם לווצאפ ושם להתחבר למספר כלשהו להמתין 2 דקות ולקבל אפשרות לקבלת שיחה קולית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה