וואטסאפ במחשב

נתנאל10

משתמש רשום
חבל מאוד. לא כדאי להיכנס כלל ועיקר לכל הזבל הזה של הוואצאפ.
עדיף תעזוב את זה ושלא יהיה לך קשר עם זה.
כברכת ידידך

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
ניתן להתקין על מחשב עם חסימה של נתיב? מישהו ניסה?
תודה !

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י a26955;1110767:
זה עבד לי מצויין על מחשב מאותרג.

נכון, את התוכנה אפשר להתקין, אבל את האפליקציות לא ניתן להוריד.
מה שעשיתי, הורדתי את התוכנה והאפליקציות שרציתי במחשב שאינו חסום, והעתקתי את קבצי ההתקנה והנתונים.
עבד מצויין עד לפני כמה שבועות ואז הוא הודיע לי שצריך להוריד עדכון של הוואצאפ, עדיין לא היה לי גישה למחשב לא מסונן.. אז אין לי אותה.

לא יודע אני נכנסתי לאתר של וואטצאפ והורדתי משם וואצאפ והתקנתי בבלוסטאקס אבל אני לא יכול להשתמש בזה מפני שאתרוג חוסם גישה מבלוסטאקס לאינטרנט

אם ישלכה רעיון בבקשה פליזזז:(:confused::(

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י סטודנטית;1111538:
תודה,
התקנתי את האנדרואיד,
איפה בדיוק אני יכולה להוריד את הווצאפ?

תעשה חיפוש ותיכנס לגוגול סטור

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י סטודנטית;1111567:
מהקישור שהעלו פה....
איפה הווצאפ פה?!:confused::confused::confused:

תיכנס לאתר מקורי של וואטסאפ ותורידו משמה לאנדרואיד וכשההורדה מתחיל אתה תראה הסמל על ההורדה מבלוסטאקס

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י סיפי;1111735:
לא אוהב ולא רוצה להסיט את הדיון העניני והמועיל, אבל עקב נסיון אישי אני כותב את הדברים הבאים: בלי לשים לב אתם מריצים תוכנה המדמה אנדרואיד ויש שם אפשרות להתקנת אפלקציות, בעצם סמארטפון נמצא אצלכם בבית. אמנם כפי שכתבו המאותרגים אינם יכולים להוריד אפליקציות אבל עדיין הם יכולים להשיג קבצי apk ולהתקין ואז מחוברים לתכנים ברשת דרך האפליקציות באופן בלתי מבוקר (יוטיוב לדוגמא, ואכהמ"ל)
אז נא לשים לב, התוכנה הזאת בעצם עוקפת את החסימה שיש לכם במחשב ונותנת גישה לתכנים בלתי ראויים...
בנתיב חסמו את זה לפי בקשתי אחר נסיון אישי שהיה לי כאמור, ואני שמח לחלוק מנסיוני עם אלו שלא שמו לב למה שקורה פה...

באתרוג הכל חסום ממילה

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י נתנאל10;1277430:
חבל מאוד. לא כדאי להיכנס כלל ועיקר לכל הזבל הזה של הוואצאפ.
עדיף תעזוב את זה ושלא יהיה לך קשר עם זה.
כברכת ידידך

נכון. תודה.

אז איך אני מתנתק המספר שלי?

שאלטר

משתמש צעיר
מופיעה לי הודעה כזו :eek:
אשמח אם תוכלו לעזור לי בהתקנה.

תודה

קבצים מצורפים

• שגיאה.png
    KB 25.6 · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה