קורונה ואלה יעמדו על הברכה. בעלי אולמות שהחזירו את הכסף למשפחות.

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אם אתם מכירים בעלי אולמות שהתנהגו בהגינות והחזירו את המקדמה שקיבלו מהמזמינים בלי טרטורים. כתבו כאן! זה יוכל לתת אמינות יותר גבוהה בעתיד על האולמות הללו.
כתבו רק את אלו שהחזירו. אין הכוונה כאן להשמיץ. אנא אל תגררו להשמצות.

חברונר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
כולם מלאי הערכה על ארמונות חן/פרידמן, שהם קידשו את השם בצעד הזה.
אבל עם כל הערכה צריך לשים לב להבדל. ארמונות חן ופרידמן הם עמותה, וכעמותה אינם צריכים להתפרנס ומכמה מובנים גם קל להם להתאושש. שאר האולמות עובדים בפני נסיון קשה.
לכן אני מצטרף לקריאה לפרסם אנשים נאצלים כמו ארמונות פרידמן, אך בפרט אולמות רגילים הפועלים למטרות רווח.

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
כולם מלאי הערכה על ארמונות חן/פרידמן, שהם קידשו את השם בצעד הזה.
אבל עם כל הערכה צריך לשים לב להבדל. ארמונות חן ופרידמן הם עמותה, וכעמותה אינם צריכים להתפרנס ומכמה מובנים גם קל להם להתאושש. שאר האולמות עובדים בפני נסיון קשה.
לכן אני מצטרף לקריאה לפרסם אנשים נאצלים כמו ארמונות פרידמן, אך בפרט אולמות רגילים הפועלים למטרות רווח.
יפה כתבת. לזה היתה כוונתי. פשוט שמעתי כבר על כמה אולמות שגוררים רגליים בקטע של החזרת הכסף. דוחים את המזמינים שוב ושוב. הם שוכחים שיש גם יום אחרי הקורונה, לא מאמין שמישהו שלא החזירו לו יעשה שם שוב.

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
יודעים כבר האם בסיון האולמות יהיו פתוחים או סגורים?

חברונר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עמותות... חה חה..
יש יותר מה להעריך עמותה מאשר איש פרטי...
בעקרון אתה צודק, אבל מי שמכיר את הנפשות הפועלות מאחורי העמותה אינו מתפלא. ה"ה הרבנים ויזל וחתנו הרב פייגנבוים (מהגמ"ח המפורסם ומישיבת מיר) 'מלאכים' בדמות אדם. ובכלל יש מנהלי עמותות מאכים כמו הרב הבר זצ"ל, ויבלחט"א הרב לופוליאנסקי, הרב צ'ולק, הרב פירר ועוד ועוד.
כאשר זה באמת עמותה ישרה זה לא תמיד משמעותי (בפרישמן שמי הקדימה הם 5000 לשני הצדדים).
ולגופו של אולם פרידמן כל ההתנהלות הם הוזלה והוזלה ושוב הוזלה, אז מה יועיל להם ה5000 ש"ח הללו.
לעומתם צריך להבין שבעלי האולמות בצרות צרורות שמעתי ממשהוא שדיבר עם אחד מהם שעד שלא יחזורו חתונות של 500 איש הם יהיו בהפסדים וכי להערכתו יקחו כמה שנים להתאושש. לכן אני מחכה לשמוע מי הרים את הכפפה והחזיר. אא"כ יטען הטוען שיש מהם שפשוט אין להם כרגע את היכולת. מה שהיינו מצפים מהם שלפחות יגידומגיע לכם (דמי הקדימה) אך בינתיים אנו אנוסים.

חברונר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני מכירה אישית כמה וכמה משפחות שאולם מסוים בירושלים לא החזירו להם אפילו שקל!!
ומדובר בעגמת נפש רבה של סכומים לא קטנים 25,000 ש"ח ...
מציע להזכיר את אלה שכן החזירו. אם כי אינני רב. אך נראה לי שאם זה כן מותר להזכיר שם אולם, זו יכולה להיות גם מצוה. מפני שהדבר יכול להרתיע את בעלי האולם. ידוע לי באולם בבני ברק שם שילמו 10 אלף ואפילו לא טרחו להתנצל

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

stbar

משתמש מקצוען
מציע להזכיר את אלה שכן החזירו. אם כי אינני רב. אך נראה לי שאם זה כן מותר להזכיר שם אולם, זו יכולה להיות גם מצוה. מפני שהדבר יכול להרתיע את בעלי האולם. ידוע לי באולם בבני ברק שם שילמו 10 אלף ואפילו לא טרחו להתנצל
לא הבנתי את כוונתך?
בעד או נגד?

חברונר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מאוד בעד פתיחת הנושא. צריך להבין שאדם שילם על אירוע שבעל האלם לא נותן לו ממנו כלום. אלא שאני מסופק האם יש להזכיר את שמו המפורש של האולם שלא החזיר. ציינתי שאם יתברר שמותר, אזי זה אפילו מצוה ואולי חובה.

stbar

משתמש מקצוען
מאוד בעד פתיחת הנושא. צריך להבין שאדם שילם על אירוע שבעל האלם לא נותן לו ממנו כלום. אלא שאני מסופק האם יש להזכיר את שמו המפורש של האולם שלא החזיר. ציינתי שאם יתברר שמותר, אזי זה אפילו מצוה ואולי חובה.
ערכתי את ההודעה

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
כתבתי בתחילת האשכול, לא להזכיר שמות של אולמות שלא החזירו. האשכול הזה יהיה אשכול חיובי, שאולי בעקיפין יגרום לאלו שמנסים להתחמק מלהחזיר, לפחות להתחייב שיחזירו כאשר יוכלו.

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אני מציע למי שלא קיבל כספו לשלוח לאולם במייל קישור לאשכול זה, אולי זה יזרז אותם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה