קורונה ה-צ-י-ל-ו פחד פחדים נורא נוראות

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
ה100 מטר זה רק לצורך חיוני
כבר מזמן נגמר ההיתר ל100 מטר לאוורור..
את בטוחה?
לא חושבת.
לצורך חיוני אפשר גם הרבה יותר מ100,
וסגר מוחלט אין עדיין כך שיציאה להתאווררות קרובה - מותרת.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
שכנה שלי עשתה חילופי ילדים...
כבר 2 שבתות חצי מילדיה נוסעים ומלא בני דודים באים.

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אחר כך יגידו שהיה כשל בהסברה.

אני באכזבה עמוקה מהתנהלות הציבור.
זה לא כשל בהסברה, זה אגואיזם!!
זה ״אני אעשה מה שבא לי ונח לי.. ושכולם יתפוצצו...״ (יתקעו בבתים עוד חצי שנה)
העיקר ״אנחנו״ נהנינו בליל הסדר והצלחנו להתפלח...
מחשבה תינוקית..
(לא מדברת על מקרי קיצון קיצון שלדעתי זה פחות מ1%..)

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את בטוחה?
לא חושבת.
אולי אני טועה, יש מצב..
פשוט אצלי זה אפילו לא במחשבה לצאת להתאווררות
כמו שלא אתאוורר בתוך מחלקה מזוהמת..

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את בטוחה?
לא חושבת.
אולי אני טועה, יש מצב..
פשוט אצלי זה אפילו לא במחשבה לצאת להתאווררות
כמו שלא אתאוורר בתוך מחלקה מזוהמת..

תפוז סיני

משתמש פעיל
חובה, לשמור על המבוגרים !
ניתן אולי להקל בקרבה בין צעירים (חיסון העדר)
אבל חובה לשמור על המבוגרים מכל משמר
לפני כשלושה שבועות בקרתי אצל אימי, נשארתי לעמוד מחוץ לדלת תוך שמירת מרחק של 2 מטר, אחרי זה שמעתי
מאחיותיי שאימי לא הבינה והיה לה מוזר שאני לא נכנס הביתה, אבל נראה לי שבזכות זה היא הבינה בשלב מוקדם יותר שאסור לה לארח זוגות בליל הסדר,
תחשבו על אבא ואמא שלכם, הם לא חלק מחיסון העדר, עליהם חייבים לשמור !

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
משום מה, אלו שמתאבלים על המצב, הם יותר הזוגות המבקשים להתארח, ופחות ההורים המארחים.
נקודה למחשבה.
הם פשוט לא פה...
וקצת יותר ברצינות. הם מתאבלים בלב. קשה להם מאד. לפחות אלו שאני מכירה.
וגם מכירה כאלו שלא היו מסוגלים להגיד לא לילדיהם מסיבות עצמיות לחלוטין. הם מפחדים, יודעים שזה לא נכון, אבל בא להם. בדיוק כמו לילדיהם.
מתסכל.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ח"ו אין אירוחים בכזה סדר גודל!
זה מקסימום זוג אחד או שתיים בכל צד, אם בכלל.
וזה יותר מדי4
זוג או שתיים יכולים להדביק שכונה שלימה ויותר.

שוקולד חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תפרסמו שזה התחכמות נגד גדולי הדור שפסקו שלא ללכת, ובכל זאת הולכים מכל מיני סיבות כאלה ואחרות.
ודרך אגב זה מאד מאד כיף לעשות סדר לבד, כן ... דיברתי לזוצי''ם בעיקר. ומי יודע אולי גם שנה הבאה ירצו כך מעצמם.

אבל מה תגידי על זו"צ שהתחתן לפני שבועיים בחתונת פגע וברח
לא עש8ו להם אפילו שבע ברכות אחד!!!
תקוע עכשיו כל היום בבית,
גם הם יכולים להיות בליל הסדר לבד בבית?
תיכנסו רגע לנעליים...

נערך לאחרונה ב:

עובדת לפרנסתי

משתמש פעיל
איזה מתסכל לקרוא פה על כאלו שהולכים להורים(ברור שזה מעוט אבל מספיק צובט.)
גם אנחנו עם 2 קטנטנים מתחת גיל שלוש +בדרך לעוד..ועובדים וקשה ומאוד! וליל הסדר וכול החג וניקיונות ובשולים ואין עזרה ..ועדיין מרגישים שנפלטנו מהחתונה..ובני ברק ולא יוצאים בכלל!
כבר חודש!!!מהיום של פורים.
הבעל פעם בשבוע לקניה...וקשה ומאוד ואני יגיד את זה שוב!!
ואז להכנס ולקרוא שמה הבעיה ..וזוג אחד..וההורים לבד..והם לא בני שישים..
אנחנו לא מחפשים תירוצים למות אנחנו פשוט רוצים לחיות!!! ובעיקר דואגים על ההורים והסבים(שדרך אגב להם מאוד מאוד קשה לעשות לבד ואני חושבת שאם הייתי מבקשת הם היו אומרים בשמחה.)כי הם לבד לגמרי!וצעירים(יחסית)ורגילים לסדר של 30 איש לפחות.אבל זהו..סתם פרקתי צריך באמת לראות את הרוב ששומרים על הכללים .(וזה הרוב בודאות גרה בפינת ר'עקיבא והרחובות שוממים)אז בבקשה!!!!!!!
תשארו בבית כדי שנוכל בקרוב לצאת לחרות....

avi media

משתמש מקצוען
לא קראתי את כל האשכול
אבל אספר שרק אתמול סיפר לי קרוב משפחה על אישה מבני ברק שנכון לאתמול היתה במצב קשה מאד ועם כמעט רגל אחת למעלה..., וזה קרה לה רק בזכות אחד צעיר שבא לבקר אותה ולשמח אותה, אומנם לפני כן היה לו חום ממש לא גבוה, אבל הוא התייחס לזה בזלזול וחשב שזה בטח לא קורונה כי אין לו שיעולים ולא היה בקרבת חולה מאומת...
בהמשך אחרי שהיא קבלה הנשמה הבינו שהוא היה נגוע והוא ברוב אדיבותו וקלות דעתו הכניס אותה לסכנת נפשות שהלוואי ותצליח לצאת ממנה...

נערך לאחרונה ב:

אלישבע הרץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
משום מה, אלו שמתאבלים על המצב, הם יותר הזוגות המבקשים להתארח, ופחות ההורים המארחים.
נקודה למחשבה.
ברוכה השבה!!
לאן נעלמת לנו, רותי?
את חושבת שיש לך את הפריווליגיה לקום יום אחד ופשוט להיעלם לנו, ללא התרעה מוקדמת??
אני מתחננת שתקפצי לביקור פה מדי פעם, באשכול של ה'עמך' ותעניקי לנו מתובנתייך המתוקות!

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
קראתי את האשכול, ורציתי לצעוק, "לפחות תכינו מצות יין ומרור" כדי שאם ברגע האחרון אחד יתגלה כחיובי, או שהמשטרה תמלא לנו את הרחובות בפקחים, ואולי אפילו ייכנסו לבתים לבדוק מי הכין שולחן סדר, ולכמה איש...
אבל אחר כך חשבתי לעצמי שבעצם מי שחשוד על שפיכות דמים ובכוונתו לארח או להתארח, לא באמת מענין אותו מצוות אכילת מצה, שתיית ד' כוסות, אכילת מרור, ושאר מצוות הלילה.
אז אני לא יכול לשכנע אותם בשום דבר, רק בנקודה אחת, והיא אולי אגואיסטית. אבל גם אמיתית. בגללם, הסגר על שאר החרדים יוחמר, וזה מעצבן, וזה יתנקם בהם, הם יבואו לספר עלילות גבורה לאחר מעשה, וכולם ינידו להם בראש כעל חסרי דעה שהמיטו עלינו אסון נורא, בסגר חמור יותר, ובמספר הלוויות גדול יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה