סקירה ה-נגן בה' הידיעה, למה?!

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מס' שאלות:
  1. הדגם הראשון הוא המומלץ יותר?
  2. יש הבדל בין X50 ל C50?
  3. האם בדגם הזה, בשימוש בבלוטוס, הפונקציות פועלות כרגיל (מבחינת רשימות/תיקיות/רדיו..)?
  4. יש תמיכה טובה בשמות קבצים בעברית?

כותב מוסמך

ה
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מס' שאלות:
  1. הדגם הראשון הוא המומלץ יותר?
  2. יש הבדל בין X50 ל C50?
  3. האם בדגם הזה, בשימוש בבלוטוס, הפונקציות פועלות כרגיל (מבחינת רשימות/תיקיות/רדיו..)?
  4. יש תמיכה טובה בשמות קבצים בעברית?
1. כן
3. 2 מיתוגים שונים
3. כיום כן, יכול להיות שהc50 עם גירסא שונה ולא תוכלו.
4. כן

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
איך מגדירים את המכשיר שהוא יכבה לאחר זמן ללא פעילות? אני מטעין אותו זמן רב, ובכל פעם שאני ניגש אליו - הבטרייה ריקה אחרי שהוא עבד כל הזמן.

כותב מוסמך

ה
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
איך מגדירים את המכשיר שהוא יכבה לאחר זמן ללא פעילות? אני מטעין אותו זמן רב, ובכל פעם שאני ניגש אליו - הבטרייה ריקה אחרי שהוא עבד כל הזמן.
א. בגירסאות החדשות יש בהגדרות.
ב. בכל מקרה יש זמן ברירת מחדל.
ג. כמובן אם המוזיקה דולקת זה לא ייכבה.
ד. אם מכוון שעון מעורר זה מדליק את הנגן ולא מתכבה אחר כך אוטומטית

משה גולדשטין

משתמש רשום
בס"ד

שלום לכם שוב,
אחרי כמה סקירות שהעליתי על מוצרי אודיו (של חברת טרונסמארט), ופניות שקיבלתי חשבתי לרענן את הסקירה על "ה-נגן" לטעמי, אני שמח שבזכותי במהלך ה4 שנים לערך מאז המלצתי עליו כאן לראשונה, הוא נרכש עשרות פעמים אם לא יותר, ולרוב ממש אני חושב שהיו מרוצים מאוד,
כן, היו פה ושם תקלות פעמים שהצלחתי לעזור לפתור את הבעיה ופעמים שלא (גם לי...), אבל בכללי זו עסקה שווה.
לא, זה לא נגן ברמה של סאנדיסק (וזכור לטוב הקליפ פלוס שהוא הדגם הכי פרקטי שלהם, שאני מתיימר להכתיר את הנגן הזה כמחליפו, למרות שחיצונית הוא דומה יותר לזיפ, וסליחה שבלבלתי אתכם...) אבל במגווון האפשרויות העומדות כיום במיוחד בשוק הנגנים הסיני על כל המשתמע לכך, זה יהיה הנגן שהכי תיהנו ממנו, הן מבחינת זמן סוללה, הן מבחינת משקל ופרקטיות (למה להחזיק מכשיר בגודל של סמארטפון עם טאצ' דפוק בשביל מוזיקה, למה???) והן מבחינת ממשק, עם הרבה פונקציות ופיצ'רים שונים שמשדרגים את חווית השימוש, ברמה גבוהה.

לא נלאה יותר מידי, השתדלתי לפרט את כל הפונקציות שיש בנגן וזה הרבה, אם כי לא הכל שימושי, אבל תמיד יכול לבוא לידי שימוש.

AEuRRKhO5Tk4DM0AMEKO_4RFy8rt6fgrF2t31-HCkRRz4UlutJ9HEg_79-75oCHacBo7qNjRlYTP80MXJB012P2MKM0hDi66EXL5z0NbUn8KsQbI7FWaVDUzBlr5TrxFcpn6AM3Y

מדובר בנגן שנמכר בארץ (בעבר) ע"ש "גלסבה פלוס" [8 ג'יגה] ועולה בסביבות ה180 ש"ח, לא ראיתי יותר זול.
לאחר ביקור באתר אליאקספרס, אני רואה את אותו נגן תחת שם היצרן או שם מותג אחר, בפחות מחצי המחיר!! [16 ג'יגה בכ90-100 ש"ח, 8 ג'יגה בפחות…!].

כמובן שהחלטתי לבדוק אם זה אותו דבר, ו.. כן. כמובן שבקושחה שנמכרת בארץ הורידו בחלק מהם את הרדיו ועיצבו את התפריט הראשי בציורים אחרים, אבל בממשק כולו, הנגן אותו דבר [חוץ מדבר אחד שאפרט בהמשך]. בקיצור קניה מוצלחת! שימוש של למעלה משנה בצורה מאסיבית ועובד כמו חדש, מאז אני אוחז בכ15 יחידות ומעלה שהזמנתי ומכרתי/נתתי לקרובי משפחה ועוד, אני לא מדבר על העשרות שנקנו בזכותי…

זה נגן שלדעתי הכי ריאלי נח ומוצלח שאפשר להשיג היום.

נתחיל עם המפרט, חשוב לי להדגיש: כל הנכתב כאן, הוא מנסיון!

Swyx3XgoLHQPIuTHJZxIaRfzkcJD28ww98O_U4nww-oXgFIDlXutCgWOOmQpA8QaHwmK4IqKXW_zGo4rQFGQfMNXduPqtWGATlZMQ5hF71Ybm305nxObNnLngEQnwYCqw0dxNAt1

נגן מוזיקה
נתאר כאן בפירוט את הפונקציות הקשורות למוזיקה.
השמעת מוזיקה בחלוקה לפי: אלבומים/אמנים/סגנונות/תמונת האלבום/רשימות השמעה, אמנם שמיעה לפי אמן או שם אלבום מצריכה שבמחשב יהיה מוגדר על הקבצים את ההגדרות הנ"ל, וכיום לא תמיד זה קורה.
לכן הגישה הרווחת לקבצי המוזיקה זה דרך "תיקיות", שם כל הקבצים מחולקים כמו בתיקיות במחשב, רק הסדר הוא לפי סדר העתקת הקבצים, גם בתוך תקיה, דהיינו לאו דווקא לפי הא' ב', לדוגמא: אם העתקנו בב"א 15 תקיות של אמנים שונים, מה שנכנס באותה העתקה הוא יסדר לפי הא' ב' גם בתוך התיקיה, אבל למשל כל תקיה שתכנס לאחמ"כ תוכנס לרשימה לאחר ה15 תקיות הראשונות, עדיין השירים יהיו לפי הא'ב' כי העתקנו את כולם באותו העתקה ואז הוא כן מסדר, אבל אם העתקנו שירים בצורה לא מסודרת, את הסדר שלהם יהיה לפי סדר העתקתם.

• במהלך שמיעת שיר יש את הפונקציות של לבחור לשמוע את כל השירים של זמר זה או את כל השירים מהדיסק הזה דווקא, או מז'אנר זה.
  • לבחור צורת חזרה אם לחזור על אותו שיר כל הזמן או על אותו דיסק וכו'.
  • לבחור בהשמעת השירים בסדר אקראי
  • לבחור באקולייזר: רגיל / רוק / פאנק / היפהופ / ג'אז / קלאסי / טכנו / מותאם אישית.
  • לבחור בהרצת / האטת ההשמעה, מוצלח לשיחות והרצאות
  • לבחור בהגבלת הווליום, שלא יוכלו להגביה את הווליום למעלה מרמה מסוימת.
  • להוסיף או למחוק את הקובץ לרשימת השמעה [יש 3 רשימות לבחירה]
  • להגדיר טיימר לכיבוי [עד 100 דקות]
  • למחוק את השיר
  • להוסיף/למחוק/לגשת ל סימניה: זאת אומרת שלכל שיר יש אפשרות להגדיר עד 10 סימניות של מיקום באותו קובץ.

בלוטוס
wwOzh-GND68FCzdsakACdtfU0jarec4TkTIeAWrGAiax52YbONMwVWR86M8IP9yWa-RQOc6pWoGRKJT7aqD4Lk7UTL2_3QB6Hp2jWMFIE-RqUexacBZHdoQKWEyMWMYAXxYhFcQa

בנגן יש אופציית בלוטוס, חשוב לקרוא מקטע זה.
יש גירסאות ישנות ששמיעת המוזיקה בנגן דרך הבלוטוס מחייבת כניסה למצב בלוטוס, ז"א בחירת הקבצים דרך הפונקציה של בלוטוס, ז"א אחר התחברות לרמקול וכו' נפתח [או יש להכנס ל] תפריט של הקבצים ושם צריך לבחור את הקובץ המבוקש, בפונקציה זו א"א לגשת לסימניה וכן עוד כמה מהפונקציות אינן, אקולייזר יש.
כמו"כ א"א להריץ קובץ במצב בלוטוס, וכן קבצים שנמצאים בזיכרון הנגן אינם מחולקים לתיקיות אלא לפי הא'ב', מה שבכרטיס כן מחולק כמו בכרטיס.
כיום כל הנגנים האחרונים שהזמנתי היו עם גירסא מתוקנת שהפעלת המוזיקה במצב בלוטוס היא כמו הפעלת המוזיקה דרך אוזניות חוטיות וכל הפונקציות הקיימות שם קיימות אף בבלוטוס, וכולל האזנה לרדיו דרך בלוטוס.

הקלטה
לנגן יש הקלטה מאוד מוצלחת עם הרבה אפשרויות:
  • בחירת פורמט הקלטה MP3, WAV ועוד משהו.
  • בחירת איכות רמת ומשקל ההקלטה, 5 רמות
  • בחירות 4 וריאציות או סוגי סינון רעשים
  • בחירה אם להקליט רק דיבורים וכשיש שקט הוא לא מקליט או הקלטה רצופה.
  • בחירה איפה לאחסן את ההקלטות בנגן/בכרטיס

רדיו
רדיו FM ברמת קליטה בינונית פלוס.
כולל הקלטת השידור [לוקח את הגדרות ההקלטה מההגדרות הקיימות במצב הקלטה]. בדגם הזה א"א לשמוע דרך הבלוטוס (רק בדגם המשוגרג יותר עיין להלן)
ושמירת 30 סימניות של תחנות, חיפוש אוטומטי.
הורדת הרדיו ניתנת ע"י ניתוק פיזי, בתחנת הורדת רדיו.
בשמיעת רדיו דרך בלוטוס עדיין חובה שיהיה חיבור אוזניות חוטיות לצורך אנטנה

וידיאו
הנגן תומך בהצגת וידיאו בפורמט מאד מוגדר, רשמית זה פורמט AMV 160/160, אבל גם בהמרת קובץ דרך תוכנת המרה להגדרות הנצרכות, זה לא מציג, האפשרות היחידה שהצלחתי היא עם תוכנת המרה שמגיעה בתוך הנגן [יש להתקין אותה במחשב], אם מחקתם את התוכנה, בעצם אין אפשרות לודיאו. אבל הוידיאו יוצג בתפריט ללא הצגת שום קובץ.
למי שבטעות נמחק לו הקובץ, מצו"ב התוכנה המגיעה עם הנגן, יש לחלץ את הקובץ למחשב, להתקין את התוכנה, ולבצע את ההמרה. חשוב לדעת כי לאחר ההמרה, הקובץ המומר מאבד מאיכותו, ואם יש לכם צורך בקובץ התקני, אל תמחקו אותו.
לחצו כאן להורדת התוכנה

תמונות
מציג את רוב קבצי התמונות [כמובן מעוות בדר"כ כי זה מסך מרובע והתמונה בדר"כ לא…]
בעת השמעת מוזיקה התמונה תוצג בפורמט יותר קטן בגלל הבטריה.
אפשרות להצגה ברצף והגדרה של כמה שניות לכל תמונה.

מד צעדים
האמת, שעוד לא בדקתי אותו על אמת.
ניתן לשמור עד 7 זכרונות.

קבצי טקסט
תומך בקבצי TXT שמועלים מהמחשב, כולל אפשרות לסימניה בתוך הקובץ. מוצלח לתפילת הדרך, לפרטי בעל הנגן ועוד.

לוח שנה לועזי
כלום. הוא מציג צורה של לוח עם אפשרות לעבור בתאריכים, אין מדי מה לעשות איתו.

סטופר
עם 4 מיקומים.

שעון מעורר
דבר ראשון כדי שיפעל צריך לחבור לרמקול…
לאחמ"כ לבחור בשעון מעורר פעיל, לבחור אם זה חד פעמי, ימי עבודה בלבד [לא וכלל שישי/שבת או משהו כזה] או כל יום.
אם זה חד פעמי לבחור תאריך.
להגדיר שעה.
לבחור צלצול [קובץ מהנגן / כרטיס או צליל רגיל]
לבחור עוצמת צלצול.
וללכת לישון…

חשוב לא לשכוח בגמר השימוש להגדיר כיבוי של השעון מעורר

[עוד פרט, אם אין לכם צורך אמיתי בזה, מומלץ לא להפעיל, כי אני עוד לא הבנתי מתי ולמה, אבל לפעמים אפ' כשזה כבוי זה מפעיל את הנגן אמנם לא מצלצל אבל הנגן נדלק, ולא נכבה, ובמוצאי שבת למשל כבר אין בטריה].

חווית שימוש
ממשק נח ביותר!!
בעת השמעת מוזיקה לאחר חצי דקה של אי לחיצה על לחצני הנגן, לאחר חצי דקה נוספת המסך נכבה, והדלקתו תתבצע ע"י לחיצה על כל לחצן בנגן, כשאין השמעת מוזיקה, לאחר כ2 דקות הנגן כבה מאליו, ברוב הגרסאות ניתן להגדיר לאחר כמה דקות ללא שימוש הנגן ייכבה.
בכל שלב, ניתן לכבות את המסך ע"י לחיצה קצרה על לחצן ההדלקה/כיבוי, ובעצם לנעול את הנגן מלחיצה בטעות (חוץ מלחצן הנעילה הנפרד).

זה בקצרה או בעצם בארוכה, תמצות של הפונקציות המועילות.

אז מה שכחתי?

אה, פשוט. הנגן בעברית מלאה פרט למד צעדים ולבלוטוס, אבל קולטים שם את הפונקציות מהר.

אז מה חסר?
כמובן

>>>>קישור לנגן דגם 16 ג'יגה<<<<

>>>>קישור לנגן דגם 8 ג'יגה<<<<
(קישור שיווקי, אם אתם קונים, אנא קנו דרכו)
אם הקישור לא עובד תעתיקו אותו ותדביקו בשורת הכתובת (ו/או תנסו בחלון גלישה בסתר)
אני נותן את הקישור הזה כי דרכם הזמנתי את רוב הנגנים ויש לי עם המוכרים האלה נסיון טוב, וכן משלוח מהיר [בפעמים האחרונות תוך שבוע היה בארץ ושבוע וחצי אצלי!,היה פעמים שתוך שבוע היה אצלי!]
למי שבכל אופן רוצה לחפש באלי אקספרס הדגם הרשמי הוא X50 או כיום הגירסא המעודכנת נקרא C50,
תחפשו MP3 C50.

יש אותו או ב8 או ב16 ג'יגה, אני הזמנתי רק 16 ג'יגה, אם כבר אז כבר…
VUgIWFDFJNwsG_IrvgnlYBJzNxWD0kCFEr9ttpVi51KPmFhK6zdo6ddikmdRnskg9nxRA5tTL3q3ny2NsBsqmzXNxH-6QX4NHZQNtfP9g_hcG_N0tBSxKnjGdcNx99FSB4ElIts1

ב4 צבעים, הדגם של ה16 בדר"כ זמין רק ב2 צבעים.

m55m0bhEGP8bNtXIieJdihrIUMpN5kIURn3mcy73qUkJyCYC402m-zVWkMD6w2cRapPhFY-UoRvl1OrxrhbgPvv6rkqzoareybwcU2J4jK67-na3bGreeMU-ZrbkmfcpPBtVQSmg

MulZq2gYRiIi5s9lDwvWbE5IUV3gseMTJj0pgdRepFiPnDAzv_qk4XYX83iLFbdqrXx4UnaPxzRJwC1iyS8LwrL_aBlessgVHjVgvzg7rdUiNT92ANCVaZkSZwfXTVNATU1GWksV

בהצלחה רבה!
ובהנאה.

דגם נוסף - אני מעתיק מה שהיה כתוב בקובץ שפרסמתי פה מספר פעמים, אבל דעתי השתנתה לאורך זמן, ומבין שניהם יותר נח הדגם הנ"ל.

אחרי כשנה וחצי של הזמנות משל הנגן הנ"ל, יצא לפני כחודש פלוס דגם משודרג של הנגן! (לחיפוש עצמי חפשו MP3 X56 או C56), לא התאפקתי והזמנתי אותו, הנה סקירה קצרה ואח"כ פירוט השינויים בין הדגמים.
ככלל, עיקרון הדגם הזה מובנה על כל הנכתב לעיל, כאן אני כותב רק את ההבדלים!
מבחינת גודל זה טיפה יותר גדול, ממש טיפה. תכל'ס הנגנים האלה קומפקטיים, ולא מורגשים כמעט בכיס, תחשבו לעומת נגני הטא'צ שתופסים את הכיס ועוד אין להם קליפס…
תפריט יותר מסודר וגופנים יותר גדולים. כמובן ג"כ תומך עברית.
הנה ההבדלים.
שדרוג עצום: בדגם הראשון כדי לשמוע דרך הבלוטוס צריך להכנס לבלוטוס ולהתקדם משם לבחור שיר מחדש ולשמוע אותו רק דרך אופציית הבלוטוס, באופציה זו לא היה אפשרות לגשת לסימניות להריץ וכו', כאן זה לא ככה, אחרי שנכנסים לבלוטוס ומתחברים חוזרים לתפריט הרגיל של המוזיקה ומשתמשים כרגיל. ואפי' אפשר לשמוע את הרדיו דרך בלוטוס (אבל צריך לחבר אוזניה כדי שיהיה קליטת רדיו)...
עוד שיפור, גם אחרי מעבר לרדיו או לבלוטוס תמיד הוא זוכר את המקום האחרון שהאזנתם לשירים, בדגם הקודם היה באג ששכח את המקום האחרון אם עברתם לאחד מהם.
נוסף אופציה להגדרה לאחר כמה זמן של אי שימוש הנגן ייכבה החל מ3 דקות עד שעתיים או שבכלל לא…
לחצני הווליום הוזזו מימין לנגן לחזית כפי שניתן לראות בתמונה. צריך עוד לראות כמה זה מורגש.
יש לדעת שבדגם הזה חלק מהנגנים צריך לדחוף את הכרטיס לחריץ קצת יותר עמוק מנגן רגיל...
קישור לדגם המשודרג
אם הקישור לא עובד תעתיקו אותו ותדביקו בשורת הכתובת (ו/או תנסו בחלון גלישה בסתר)

לא כ"כ הבנתי, אם אני רוצה לשמוע רדיו דרך הבלוטוס בלי אוזניות איזה דגם אני צריך ואם אפשר את הקישור

כותב מוסמך

ה
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה

Life is Beautiful

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
וואו תקשיבו אני ממש חיבת MP חדש היה לי עד עכשיו DOQO BLUE שעבד מצוין 5 שנים לאחרונה התחיל לגמגם
אני מחפשת אחד טוב הדרישות שלי זה כך
מינימים 10 גיגה
מסך לא קטן
לפחות 20 שעות של פעולה
וכמובן מחיר הוגן
הנגן שדיברתם פה עליו עונה על הדרישות האלו?
אלי אקספרס חסום לי אם אני רוצה לקנות את זה זה טוב דרך סמויקס?
הנגן בסמויקס
זה בכלל אותו נגן?
אלפיי תודותת

איזה מהם הכוונה בכתבה?
1630345388182.png

כותב מוסמך

ה
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
@Life is Beautiful הימני למטה, רק זה 8 ג'יגה. 16 גיגה יש רק באלי אקספרס.
(ומחיר הוגן תקבלו רק באלי אקספרס...)

Life is Beautiful

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
@Life is Beautiful הימני למטה, רק זה 8 ג'יגה. 16 גיגה יש רק באלי אקספרס.
(ומחיר הוגן תקבלו רק באלי אקספרס...)
אבל כאן בסמויקס יש גם ב64 גיגה שונה מהאחרים?
נגן MP3 סאמויקס גלסבה64 64GB
₪199.00
נגן MP3 סאמויקס “גלסבה64 64GB”
✔ GB 64 זיכרון פנימי
✕ חריץ הרחבה לכרטיס
✔ הקלטה – טייפ מנהלים
✔ בלוטוס 2.1
✕ העברת נתונים בבלוטוס
✔ מסך צבעוני
✔ ספרי קודש ותפילות
✔ שעון עצר
✔ שעה ותאריך
✔ שעון מעורר
✔ לוח שנה
✕ גוף מתכתי
✕ מסך טאצ’
✕ העתקה מכרטיס זיכרון
✕ רמקול מובנה
✕ מחשבון
✕ חיפוש אלבומים לפי תמונות

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
@כותב מוסמך אני מחפש נגן שיתמוך באוזניית בלוטוס טרונסמארט אייר, וגם שיש אופציה לשמיעת רדיו דרך בלוטוס,
מכיר נגן כזה?
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה