התשוקה למלט...

לילי 1

משתמש מקצוען
רותי זה מדהים!!
עבודות יפיפיות.

נ.ב. גם לי יש את התשוקה הזאת למלט. אבל התשוקה שלי לסביבה נקיה מחסלת את התשוקה הראשונה :eek:
הכנתי בעבר כלים ממלט
קל
כיף
מיידי
וממש ממש קל בנקיון
אפילו מלט רטוב שהשפריץ לי על הקיר ירד עם מגבון ולא השאיר זכר

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
רותי, חדוות היצירה שלך משתקפת מכל פריט, ומכל תמונה!!!
תודה על השיתוף נהניתי מאד :)

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
רותי ממש מיוחד ואומנותי,רואים את האהבה שלך ליצירה ואומנות,מן הסתם גם הבנים שלך יצירתיים למדי...:)

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון כתבתי אם יהיה ביקוש אעלה הדרכה
בפועל את מכינה תערובת מלט. שופכת לתבנית פרלינים. מחכה קצת להתגבשות ומכניסה את הבורג הפוך. כשמתקשה (תחכי כמה ימים שיתקשה ממש כי לי נשברו כמה וכמה ) מחלצים מהתבנית מכניסים את הבורג לחור בארון וסוגרים עם בורג טבעת
מקווה שהבנת . אם לא אחפש תמונה של הבורג

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
רותי ממש מיוחד ואומנותי,רואים את האהבה שלך ליצירה ואומנות,מן הסתם גם הבנים שלך יצירתיים למדי...:)
תודה רבה שרינה
הבנים שלי? אהם... לא כ"כ (אומרים שבנים עושים הפוך מההורים) הם טובים בדברים אחרים נגינה למשל. רק בן אחד ובת נדבקו לאומנות שלי

משמשים

משתמש פעיל
נכון כתבתי אם יהיה ביקוש אעלה הדרכה
בפועל את מכינה תערובת מלט. שופכת לתבנית פרלינים. מחכה קצת להתגבשות ומכניסה את הבורג הפוך. כשמתקשה (תחכי כמה ימים שיתקשה ממש כי לי נשברו כמה וכמה ) מחלצים מהתבנית מכניסים את הבורג לחור בארון וסוגרים עם בורג טבעת
מקווה שהבנת . אם לא אחפש תמונה של הבורג
אפשר אח"כ להשתמש בתבניות בחזרה למאכלים?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
@רותי12 לא הבנתי מה היחסים 1:2
מה 1 ומה 2

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה