התקנת פורום phpBB על וורדפרס, אפשרי?

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
האם אפשר להתקין פורום phpBB על אתר פעיל בוורדפרס?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
האם אפשר להתקין פורום phpBB על אתר פעיל בוורדפרס?
אתה מתכוון האם ניתן להתקין phpbb על אותו שרת של וורדפרס, התשובה היא כן.
ולהסבר: אין שום קשר בין וורדפרס לphpbb, אלו שני מערכות שונות.
אבל המכנה המשותף שלהם ששניהם כתובים בphp ומיועדים לרוץ באותו סוג שרת ולכן אפשר להתקין את שניהם במקביל, כל אחד בתיקיה נפרדת/בתת-דומיין נפרד (שזה למעשה ג"כ תיקיה נפרדת).

בהצלחה

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
כוונתי שונה במקצת, אסביר יותר:
יש לי אתר וורדפרס פעיל, אני רוצה שאחד מהדפים שלו יהיה פורום phpBB , האם זה שייך?
כלומר, להשאיר את האתר פעיל רגיל, ורק שהפורום יהיה באחד הדפים (כמו וויז'גט).
אני יכול לעשות את זה בתת דומיין, אך אני שואל האם שייך לעשות את זה על הדומיין המקורי ועל האתר וורדפרס עצמו?
תודה!

chagold

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
יש מערכת פורומים מותאמת לוורדפרס בשם bbpress.
לא ראיתי אף אחד משתמש בזה, אבל אולי זה יהיה יעיל יותר בשבילך

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
יש תוספי וורדפרס ייעודיים לפורומים, גם מורכבים וגם פשוטים שכוללים שאלות ותשובות.

אביי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני השתמשתי בפורום phpbb על וורדפרס ועבד היטב אבל לא מזמן בניתי למישהו על וורדפרס פורום bbpress ולהערכתי הוא יותר טוב (גם אם נעזוב את העניין של הגרפיקה הישנה של phpbb).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה