התקנת מרכזיית IP

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
אשמח בעזרה אם מישהו עושה את זה ויוכל לעזור בזה. (כבר פניתי לאחרונה בכמה מקומות ועדיין לא הצלחתי להבין תשובה ברורה).
יש לנו שלושה קווי SIP שעובדים על טלפון IP מופעלים על ידי פרטנר עם דקות שיחה.
מלבד זאת, יש חברה שעושה לנו מרכזייה ולוקחת בערך 400 (!) ש"ח לחודש על המרכזיה, לא כולל דקות שיחה שמשלמים לפרטנר.
הסכום הוא הזוי ללא ספק.
*
דיברתי עם חברה חרדית גדולה והם אמרו לי שאם יש כתובת IP לטלפון אפשר להקים מרכזיה (באופן פרטי) עם שלוחות של הפניה לכל IP של כל טלפון, ואז זה יגיע לטלפון.
זה אומר בעצם שאני צריך לאתר את הכתובת של IP שיש לי לכל טלפון בשביל להפנות לשם שיחות.
*
השאלה כיצד אני מקבל כתובת IP לכל טלפון, האם זה מגיע בפרטנר יחד עם חבילת הטלפונים SIP, או שאני עדיין צריך לפנות למרכזיה של חברות כאלה שמשלמים עליהם מאות ש"ח לחודש.
אולי זה יכול להפתר על ידי הקמה של שרת אסטריסק פרטי. ותסלחו לי שאין לי הבנה בזה.
*
תודה מראש

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אני התחברתי לחברת ויוקסיה לפני חודשיים, בנתיים ממש מרוצה, הן מהמחיר הן מהשרות,
לא לוקחים על כל הוספת שרות וכו.
עשתי בירור לפני שלקחתי את החברה, אצלם מצאתי גם שרות וגם מחיר, (מצאתי יותר זולים, אבל על כל הוספת שרות כמו מרכזיית שלוחות, שינוים בשעות פעילות וכו' עוד כסף, שם הכל כלול).

בגדול, המחיר הוא 20 ש"ח לשלוחה, אפשר להוריד ל15 שיש הרבה שלוחות, + חבילת שיחות. אין עלות התקנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה