התקנת מדפסת HP

dafnat

משתמש מקצוען
יש לי מדפסת של HP שהתחילה לעשות בעיות ולא הדפיסה, אז הסרתי את ההתקנה ואני רוצה להתקין מחדש.
הורדתי דרייבר מהאתר של HP. וכאני מפעילה את הקובץ הוא מחלץ עד 100% וזהו -לא ממשיך. ניסיתי להפעיל גם כמנהל - לא עוזר.
יש אפשרות גם לחבר את המדפסת למחשב עם USB ואז נוצר כאילו כונן שבתוכו התוכנה. כשאני מפעילה כך הוא כותב לי שהמנהל חסם אותי או משהו כזה. יש לציין שאני נכנסת כמנהל. מה ניתן לעשות?

aeb

משתמש סופר מקצוען

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש לי מדפסת של HP שהתחילה לעשות בעיות ולא הדפיסה, אז הסרתי את ההתקנה ואני רוצה להתקין מחדש.
הורדתי דרייבר מהאתר של HP. וכאני מפעילה את הקובץ הוא מחלץ עד 100% וזהו -לא ממשיך. ניסיתי להפעיל גם כמנהל - לא עוזר.
יש אפשרות גם לחבר את המדפסת למחשב עם USB ואז נוצר כאילו כונן שבתוכו התוכנה. כשאני מפעילה כך הוא כותב לי שהמנהל חסם אותי או משהו כזה. יש לציין שאני נכנסת כמנהל. מה ניתן לעשות?

נסו לחלץ ידנית עם תוכנת חילוץ אחרת כמו וינראר ולהיכנס לתיקייה שחולצה ולבחור ב SETUP

RAME

משתמש מקצוען
איך מתקינים את המדפסת hp deskget ink advantage 3835
לא מסתדרת בכלללל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה