התקנת כיריים אנדוקציה צריך הכנה?דחוף!

מחלימה

משתמש מקצוען
רוצה לקנות לפסח כיריים חדשות ,עד עכשיו השתמשתי בגז, מישהוא יכול להסביר לי האם אפשר לקנות אנדוקציה ולהתקין בקלות או צריך איז תשתית ? אודה לתשובה דחופה

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
וצה לקנות לפסח כיריים חדשות ,עד עכשיו השתמשתי בגז, מישהוא יכול להסביר לי האם אפשר לקנות אנדוקציה ולהתקין בקלות או צריך איז תשתית ? אודה לתשובה דחופה
לרוב הכיריים צריך תלת פאזי.

מחלימה

משתמש מקצוען
ואם יש לי תלת פאזי לתנור אני צריכה עכשיו להתקין תלת פאזי לכיריים בנוסף?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש גם אינדוקציה שאפשר להשתמש בחד פאזי. לא יודעת מה ההשלכות. אבל תבררי בחנות מוצרי חשמל.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כיריים חד פאזי ניתן להשתמש בעוצמות הנמוכות אם זה כל המוקדים יחד או להשתמש רק בחלק זה בגדול תראי אם זה בכלל מתאים לך או ששווה להשקיע כמה מאות שקלים ולהפוך את השקע לתלת פאזי

Hany

משתמש מקצוען
כיריים אינדוקציה תלת פאזי לא מגיעים מוכנים לשימוש.
צריך לתאם טכנאי שבא ומחבר את הכבל לתלת פאזי (אין לזה תקע כשזה מגיע).

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כיריים חד פאזי ניתן להשתמש בעוצמות הנמוכות אם זה כל המוקדים יחד או להשתמש רק בחלק זה בגדול תראי אם זה בכלל מתאים לך או ששווה להשקיע כמה מאות שקלים ולהפוך את השקע לתלת פאזי
אפשר להשתמש בכיריים רגיל אבל אין את האופציה של חימום מהיר שהוא מרתיח ממש בדקות ספורות יותר מהר מקומקום חשמלי אבל גם בלעדיו החימום מהיר מאד
לא תמיד ניתן להפוך שקע לתלת פזי ולפעמים מדובר בתקציב גדול כך שכדאי לשקול אחד מול אחד

בוקסה

משתמש פעיל
זה הרי לכל השנה ולא רק לפסח. לדעתי ומנסיוני שווה כל השקעה.
דורש תלת פאזי מקצועי, וכמובן מחייב פתח משוחרר בארון מתחת בגודל של הכיריים.
אצלי הייתי צריכה גם חשמלאי וגם חיתוך של השיש לכיריים גדולות וגם חיתוך של הארון למטה.
תהנו ותתחדשו!

טוב טובית

משתמש פעיל
אני קניתי של אלקטרולוקס ורציתי התקנה דחופה
חנות השרות- גור איפשרו לי לבוא אליהם עם הכיריים, וקבלה מהחנות
וחיברו לי את השקע בחנות, בלי לחכות לטכנאי.

אברהם א.

משתמש רשום
יש גם חד פאזי עוצמתי שמתאים לכמה סירים בעוצמות גבוהות, אבל צורך שקע עם עוצמה גבוהה.
הכי טוב לבדוק בחנות מה האפשרויות המומלצות, ולבדוק מה הצריכה של האפשרויות המועדפות עליכם, ואח"כ להביא חשמלאי שיבדוק מה רלוונטי מבחינת תשתית או עלויות לתשתית חדשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה