התקנה נקייה של ווינדוס

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
דווקא האפשרות למערכת וירטואלית דווקא נשמעת לי שיכולה להכביד על המערכת, סתם כך זה בחיים, מכשיר עם יותר פונקציות מסובך יותר ונתון יותר לתקלות.
אני משתמש ב-Home בעבר הייתי משתמש ב-Pro ואני לא שם לב להבדלי מהירות ויציבות.

bris

משתמש סופר מקצוען
דווקא האפשרות למערכת וירטואלית דווקא נשמעת לי שיכולה להכביד על המערכת, סתם כך זה בחיים, מכשיר עם יותר פונקציות מסובך יותר ונתון יותר לתקלות.
אני משתמש ב-Home בעבר הייתי משתמש ב-Pro ואני לא שם לב להבדלי מהירות ויציבות.

בברירת מחדל כל מנגנון ה HYPER-V מכובה (הוא בכלל לא מותקן ב DEFAULT) גם ב PRO

חוצמזה

שהוא בכלל לא מכביד על ה HOST , הוא עובד אחרת לגמרי מ VMWARE וכו ,
HYPER-V הוא TYPE1 שזה אומר שהוא BARE METAL , דהיינו רץ ישר על ה CPU בלי תיווך כמעט בכלל של המע הפעלה המארחת לכן הביצועים שלו כמעט זהים למע הפעלה המארחת ובכלל לא משפיעים עליה (חוץ מהזיכרון או משאבי העיבוד שהוא לקוח לפי מה שמוגדר לו)

אבל VMWARE ו VIRTUAL BOX וכדו הם TYPE2 שזה אומר שהאמולציה נעשית עי מע ההפעלה המארחת מה שכמובן פוגע בביצועים של המארח ושל האורח.

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
והאם שירותי HYPER-V הם סתירה ל-VIRTUAL BOX או אימולייטורים של אנדרואיד?
ואם לא, האם ישנם שירותי ווינדוס שקשורים לוירטואליזציה שכן יפריעו ל-TYPE2 לעבוד?

aeb

משתמש סופר מקצוען
כן. בדיוק בגלל הבדל זה ש@bris מסביר.
לא הבנתי איפה בהסבר שלו יוצא שזה סתירה, הוא רק הסביר שזה עובד אחרת לגמרי, בגלל שזה לא ממש עובד על המערכת הפעלה ולוקח משאבים שלה, בשונה מכל השאר, איפה זה אומר שאם הפונקציה הזאת מופעלת- זה יפריע לשאר לעבוד כראוי?

נערך לאחרונה ב:

bris

משתמש סופר מקצוען
למעיישה זה סותר , לא תוכל להריץ VMWARE כששרותי HYPER-V פעילים במחשב .
גם לא VIRUAL BOX (כנל לגבי מה ששאל על אמולטורים של אנדרואיד שכולם מובססים על VIRUTAL BOX )

אני אנסה קצת להסביר, כשאתה מפעיל שירותי HYPER-V , בעצם גם המערכת הפעלה הרגילה רצה מתחת HYPERVISIOR דהיינו מתחת למנוע האמולציה , זה כדי לאפשר למכונות השניות לרוץ ל"ידה" גם על ה"ברזלים"

זה כמובן סותר לגמרי אמולטור נוסף מעל זה

נערך לאחרונה ב:

aeb

משתמש סופר מקצוען
@bris האם אתה מתכוין רק כשה hyper-v מופעל ומריץ מכונה כלשהיא, או אפי' אם רק התכונה האופציונלית הזו מופעלת?

bris

משתמש סופר מקצוען
ברגע שמותקן ה HYPER-V והסרוויסים שלו הכל רץ תחת ה HYEPRVISIOR, אבל זה לא משנה ככ , בצורה שזה עובד זה לא מורגש כמעט בכלל .

יש הרבה מערכות הפעלה שבנויות כולם על מנועים של אמולציה (אנדאוריד למשל , בערך ...)

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה