התקופה הרעה שלי 2

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
"כמובן שלא לבשתי שחור לבן" (ציטוט)

זה קרה כי זה היה מזמן.
היום, גם היא היתה כבר לובשת שחור לבן

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
משהו מעין דמעין (סה"כ חיקוי... מקווה שלא יוציא את הטעם):

איך שזה היה קשה, פתאום, ללא התראה מוקדמת, הפסקתי לראות. כן, הפסקתי לראות על כל המשתמע מכך, לא ראיתי כלום! הכל שחור בעיניים. ואם לא די בזאת, גם הפסקתי לשמוע, לא שמעתי כלום, בעצם כמעט כלום, כי אם צעקו לי צמוד צמוד לאוזן, הצלחתי לשמוע. ובנוסף לכך, לא הצלחתי ללכת, בקושי הצלחתי להוזיז את הרגלים. ואפי' לחשוב - לא כל כך הצלחתי, ודאי שלא לשבת ולכתוב. זה אומר, שלא שמעתי מוזיקה, לא ראיתי את האותיות של הגמרא, והכי גרוע - לא ראיתי את אשתי, ובעיקר, לא שמעתי אותה.
אבל עכשיו?! הכל טוב ב"ה, אני שומע, רואה, חושב וכותב, והולך כאחד האדם.
איך זה קרה?
אה... פשוט השעון מעורר צלצל בקול רעש גדול והעיר אותי לעוד יום של עבודה...

נו.. שוין...

נערך לאחרונה ב:

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
להסביר שירים?!
בשתי מילים, כללתי את הסיפורים האחרונים שמציגים תמונת עולם מתוך מבט שונה מהרגיל כשבסוף אתה מבין את כל התמונה.

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ניסיתי לענות בפרטי, אבל המערכת חסמה אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה