Elementor התפריט של אלמנטור עבר לצד שמאל...

itamar y

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
בס"ד

מישהו יודע למה עבר לי התפריט של אלמנטור לצד שמאל?
זה סיוט..
upload_2019-8-19_21-40-11.png

itamar y

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
כן, רק אצלי.
השאלה שלי מה יכול לגרום לזה לקרות

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בעיקרון עם השפה של וורדפרס זה אנגלית אז זה בצד שמאל ואם עברית זה בימין - תנסה אולי לשנות את השפה של וורדפרס לאנגלית ואז שוב לעברית-אם לא עוזר מאמין שבעדכון הבא זה יסתדר

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
כן, רק אצלי.
השאלה שלי מה יכול לגרום לזה לקרות
אם שפת היוזר (משתמש בדאשבורד) היא באנגלית, התפריט של אלמנטור יהיה בצד שמאל כי התפריט של וורדפרס גם הוא באנגלית, אני ממליץ ללכת לעריכת משתמש ולשנות את השפה שלו לעברית, בנוסף אם יש תוסף אשר נקרא LTR RTL תוודא שהוא נמצא על RTL או שתנסה לכבות אותו.

itamar y

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אם שפת היוזר (משתמש בדאשבורד) היא באנגלית, התפריט של אלמנטור יהיה בצד שמאל כי התפריט של וורדפרס גם הוא באנגלית, אני ממליץ ללכת לעריכת משתמש ולשנות את השפה שלו לעברית, בנוסף אם יש תוסף אשר נקרא LTR RTL תוודא שהוא נמצא על RTL או שתנסה לכבות אותו.

אחרי שאמרת שאולי זה קשור לתוסף, חשבתי על התוסף smush שבדיוק התחלתי את גרסת הפרו אצלו. אבל בגלל שאני חדש בתחום קצת הסתבכתי, אז הרגשתי שאולי השתמשתי בו לא נכון והוא עשה את זה. ובאמת, כיביתי את התוסף וזה חזר להיות כרגיל! תודה (:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה