התפטרתי ממקום עבודה -

יעל ח

משתמש צעיר
מספר שאלות!

1. ביום הזיכרון יצאנו כל הבנות בשעה 13:00 בידיעה שהחצי יום הנותר משולם לנו (זה לא כתוב בחוזה , כך היה בשנה שעברה) לא קיבלתי תשלום על החצי יום הזה
מה אפשר לעשות? - זאת הפליה כי שאר העובדות במחלקה כן קיבלו
2. המעסיק ויתר לי על עבודה בתקופת הודעה מוקדמת אמר את זה בע"פ אבל אין לי הוכחה (לא עבדתי..)
איך אני יכולה לקבל חלף הודעה מוקדמת....

תודה רבה!!!!!!!!

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
מספר שאלות!

1. ביום הזיכרון יצאנו כל הבנות בשעה 13:00 בידיעה שהחצי יום הנותר משולם לנו (זה לא כתוב בחוזה , כך היה בשנה שעברה) לא קיבלתי תשלום על החצי יום הזה
מה אפשר לעשות? - זאת הפליה כי שאר העובדות במחלקה כן קיבלו
2. המעסיק ויתר לי על עבודה בתקופת הודעה מוקדמת אמר את זה בע"פ אבל אין לי הוכחה (לא עבדתי..)
איך אני יכולה לקבל חלף הודעה מוקדמת....

תודה רבה!!!!!!!!
1. מה הסיבה שהוא לא מעוניין לשלם?
2. פיטורים או התפטרות?

תוכנית

משתמש פעיל
חלף הודעה מוקדמת
הכוונה אם הוא פיטר אותך ואמר לך שאת לא צריכה לעבוד את הזמן עד הפיטורין
הוא חייב לשלם את הזמן הזה כאילו עבדת
אם התפטרת והוא אמר לך שהוא מוותר על הודעה מוקדמת
הוא רק בא לקראתך שלא תצטרכי לתת את הזמן הזה (הזמן הזה הוא לטובתו ולא לטובתך, כדי שיוכל להכניס לך מחליפה, כך שהוא ויתר לך, אבל הוא לא צריך לשלם לך, בניגוד לפיטורין שאז זה לטובתך והוא לא יכול להודיע לך מהרגע להרגע על פיטורין)
אבל לשלם לך?

תוכנית

משתמש פעיל
זאת הפליה כי שאר העובדות במחלקה כן קיבלו
אכן זו הפליה
ואת זה את יכולה להודיע לו, או עדיף בכתב
שאם הוא לא ישלם לך, את תגיעי לביה"ד וכד'
רק תבדקי קודם האם הוא חייב לך דברים נוספים
שלא יהיה שכל יומיים תשלחי לו תשלום אחר שהוא חייב לך
תרכזי הכל, ובמייל מסודר תשלחי לו את הבקשה, עדיף עם לשון החוק

ייעוץ עיסקי ופיננסי

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
1. לא יודעת מה הסיבה אבל איזה מעסיק כן אוהב לשלם??
2. התפטרות שלא קדם לה שום סכסוך היינו הכי בסדר שיכול להיות בעולם..
1. יש כאלו שאוהבים לשלם ובטח מה שמגיע , בכל אופן זה אכן נשמע הפליה אבל זה דבר שבהחלט יהיה קשה להוכיח במדה ותחליטי ללכת לתביעה על כזה סכום פעוט... וכמו ש @תוכנית כתבה תרכזי את כל הבקשות והדרישות במסמך מסודר ותשלחי לו ותראי מה הוא יגיב
ב. היות וזה התפטרות אז הוא ויתר לך שלא תצטרכי לעבוד והוא לא יקזז לך מהשכר האחרון (זה לא שהוא צריך לשלם על זה)

בהצלחה

Rivka_t

משתמש פעיל
שאלה נוספת בעניין פיטורים,
האם עובדת אחרי לידה יכולה להודיע למעסיק על פיטורים שנגמרת לה החופשת לידה ולקחת מחלה ע"ח ההודעה מוקדמת?

ייעוץ עיסקי ופיננסי

מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
שאלה נוספת בעניין פיטורים,
האם עובדת אחרי לידה יכולה להודיע למעסיק על פיטורים שנגמרת לה החופשת לידה ולקחת מחלה ע"ח ההודעה מוקדמת?
את לא צריכה ימי הודעה מוקדמת
תודיעי שאת לא חוזרת וזהו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה