התפטרות עובדת לאחר חל"ד, מה התנאים?

Sara10

משתמש פעיל
אז ככה.
הבוסית שלי הודיעה לי שמכיון שאני בחל"ד היא מאריכה לי את חל"ת קורונה עד לתאריך שבו איני מוגנת כבר מצמצום המשרה, ואז היא תצמצם לי את המשרה.
לי לא שווה לעבוד בתנאים כאלו, אז אני רוצה עקרונית להתפטר.
השאלה היא איך עושים את זה בצורה הכי טובה.
לאחר שבדקתי, ישנה אפשרות להתפטר לצורך טיפול בילד תוך תשעה חודשים מהלידה, ובמקרה כזה איחשב כמפוטרת, אבל אני מבינה שאז המשמעות היא רק לגבי אבטלה ואולי גם פיצויים מקופת הגמל ולא מהמעסיק, זה נכון?
אופציה נוספת היא, להפוך את החל"ת לחל"ת שלאחר חל"ד, ולא לחל"ת קורונה, במקרה כזה, היא לא תוכל לפגוע במשרה שלי עד לתום 60 יום מגמר החל"ת, זה נכון?
ובכל מקרה איך הכי נכון לבצע התפטרות כזאת?

דייד

משתמש מקצוען
לא קראיתיא ת הכל
אבל התפטרות תוך 9 חדשים מזכה בהשלמת פיצויים
אם המעסיק לא הפריש לך 8.33% כל חודש

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
אז ככה.
הבוסית שלי הודיעה לי שמכיון שאני בחל"ד היא מאריכה לי את חל"ת קורונה עד לתאריך שבו איני מוגנת כבר מצמצום המשרה, ואז היא תצמצם לי את המשרה.
לי לא שווה לעבוד בתנאים כאלו, אז אני רוצה עקרונית להתפטר.
השאלה היא איך עושים את זה בצורה הכי טובה.
לאחר שבדקתי, ישנה אפשרות להתפטר לצורך טיפול בילד תוך תשעה חודשים מהלידה, ובמקרה כזה איחשב כמפוטרת, אבל אני מבינה שאז המשמעות היא רק לגבי אבטלה ואולי גם פיצויים מקופת הגמל ולא מהמעסיק, זה נכון?
אופציה נוספת היא, להפוך את החל"ת לחל"ת שלאחר חל"ד, ולא לחל"ת קורונה, במקרה כזה, היא לא תוכל לפגוע במשרה שלי עד לתום 60 יום מגמר החל"ת, זה נכון?
ובכל מקרה איך הכי נכון לבצע התפטרות כזאת?
צמצום משרה זה הרעת תנאים ואפשר להתפטר ולקבל פיצויים מלאים (השלמה ל100 אחוז )

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה