מידע שימושי התעדכן שכר לימוד במעונות יום

אביודה

משתמש מקצוען
הארץ' בתחקיר מיוחד: הסבסוד למעונות המפוקחים קוצץ השנה, והנפגעים הגדולים הם החלשים ביותר - אלה שעבורם הסבסוד משמעותי במיוחד. הם ייפגעו בשיעור של 11% - וישלמו 1,300 ש"ח יותר בשנה. מהלך דומה בשנה שעברה בוטל בעקבות מאבקו של חה"כ יעקב אשר, כעת הקיצוץ חוזר בדלת האחורית כשכולנו עסוקים עם הקורונה.

עוד מהתחקיר ב'הארץ': בעקבות הקיצוץ, פנה השבוע יו"ר ועדת החוקה ח"כ יעקב אשר, לשרי הרווחה והאוצר בבקשה כי ימנעו את הקיצוץ בסבסוד גם השנה. "בתקופה זו, בה שורר משבר כלכלי בשל נגיף הקורונה, ייקור שכר הלימוד יהווה פגיעה קשה במשפחות רבות ובתעסוקת נשים עובדות", כתב.

אמא של אפרת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלחתי למשפחתון ולא למעון רק כי ידעתי שההפרש לתינוק זה יותר מ- 100 ש"ח חודש, עכשיו אני רואה שהשוו ביניהם
איפה את רואה את זה????
ההפרש בין מעון (מלכ"ר) למשפחתון נע בין 205 בדרגה הנמוכה.
ל-650 בדרגה הגבוהה.
במעון לא מלכ"ר ההפרש גדול יותר.
בילד אין הפרש משמעותי יחסית

יראת

משתמש מקצוען
איפה את רואה את זה????
ההפרש בין מעון (מלכ"ר) למשפחתון נע בין 205 בדרגה הנמוכה.
ל-650 בדרגה הגבוהה.
במעון לא מלכ"ר ההפרש גדול יותר.
בילד אין הפרש משמעותי יחסית
את צודקתת. עכשיו אני רואה שהמסמך שצרפו הוא רק למעונות, הכותרת בלבלה אותי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה