התנסות בסטודיו..

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תמונה מפורים.. חוו דעתכם (עבר עיבוד קליל ובסיסי)
אשמח לשמוע תגובות גם ממי שלא חושב שהוא צלם.

לא לגנוב, לא להעתיק, ללא רשות בכתב מהמו"ל.. :D:D:D:D:D:D
תמיר, מוקדש לך:) (באווירה פורימית)

צפה בקובץ המצורף 56892

קבצים מצורפים

• פורים ע 025.jpg
    KB 389.1 · צפיות: 9

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זה לא ענין של חשיבה, אני יודעת שאני לא צלמת :eek:- (לא מקצועית, בכל אופן) - אבל הרקע שמאחורי הילדה החמודה מאד נראה לי חשוך, מוצלל ומלוכלך. (באווירה פסחית :p)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
בהמתנה למקצוענים.

הילדה נראית צמודה מאד לרקע.
וצד שמאל מידי חשוך.

מצילום כזה הייתי מצפה להיות מואר, מאוורר ופחות חשוך, וגם פחות צפוף.

רבקה.

משתמש מקצוען
יש עניין לתאורה קונטרסטית בצילומי סטודיו מסויימים, אבל דווקא בצילום של ילדה מתוקה לבושה תחפושת, תאורה רכה הכי מתאימה.
אם תציין מה היה מערך התאורה נוכל לעזור יותר. יש לך שני פלאשים קטנים? במה היה שימוש פה?
חסר מקור תאורה משמאל, ואם אין לך מקור נוסף, לכל הפחות רפלקטור גדול.
הכי חשוב: להרחיק מהרקע! ככה הקמטים פחות יבלטו, וגם הצל שלה לא ייפול על הרקע.

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הכל עניין של תנאי שטח! התמונה צולמה בחדר קטנטן. הרקע מאוד קרוב למצולם (לא היה לי רקע גדול שיתן לי את האפשרות להתרחק בלי שיראו את מה שמסביב לרקע)
בעניין התאורה : יש לי (בנוסף לפלאש לשלי) 3 עמודי תאורה עם פלאשים (2 עם סופטבוקס ו-1 עם מטריה שחור מבחוץ וכסוף מבפנים)
בתמונה הזו התשמשתי פלאש בפינה הימנית מאחורי ובין המצולמת לרקע שמתי פלאש עם מטריה (ופה הפלאש הזה לא בא לידי ביטוי, היות והמצולמת קרובה לקיר כך שהפלאש לא עשה בידוד בינה לקיר)
יש לי גם תמונות עם תאורה רכה. אבל אהבתי את משחקי האור/צל.

אגב, עשיתי את הקצוות כהים שיתן יותר אווירה.

moyshi

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הכל עניין של תנאי שטח! התמונה צולמה בחדר קטנטן. הרקע מאוד קרוב למצולם (לא היה לי רקע גדול שיתן לי את האפשרות להתרחק בלי שיראו את מה שמסביב לרקע)
בעניין התאורה : יש לי (בנוסף לפלאש לשלי) 3 עמודי תאורה עם פלאשים (2 עם סופטבוקס ו-1 עם מטריה שחור מבחוץ וכסוף מבפנים)
בתמונה הזו התשמשתי פלאש בפינה הימנית מאחורי ובין המצולמת לרקע שמתי פלאש עם מטריה (ופה הפלאש הזה לא בא לידי ביטוי, היות והמצולמת קרובה לקיר כך שהפלאש לא עשה בידוד בינה לקיר)
יש לי גם תמונות עם תאורה רכה. אבל אהבתי את משחקי האור/צל.

אגב, עשיתי את הקצוות כהים שיתן יותר אווירה.

karniya

משתמש רשום
אני לא מקצוען כלל אבל עדיין חסר תאורה בשמאל כמו שכבר העירו קודמי.. והתמונה דחוסה..
חבל שבגלל זה הצללת הקצוות לא באה לידי ביטוי..
הפורים הזה היה קשה לעשות צילומי חוץ (בייחוד למי שהילדודס התחפשו ביום שישי..) אני מבין שבגלל זה תצורת ה"סטודיו" המאולתר הזה בחוסר המקום..
הצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה