דרוש מידע התמצאות ב'גוגל דרייב'

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
א. תעלומה! אני אף פעם (כמה שידוע לי במודע) לא נכנסתי לחשבון גוגל דרייב האישי שלי (המקושר למייל שלי), עכשיו נכנסתי בפעם הראשונה, ולתדמהתי אני מוצא שם כל מיני קובצים ומסמכים. איך זה יתכן, מתי ואיך העליתי אותו שם?
ב. האם בגוגל דרייב אין אפשרות 'לתפוס' כמה דברים ביחד כמו בוורד כשלוחצים על קונטרל ו'אוחזים' כמה קבצים ביחד? (נסיתי למחוק כל הקבצים שיש לי שם ביחד, ולא הולך לי).
ג. האם כתב מישהו פעם מדריך מקוצר איך עובדים בגוגל דרייב. אם אני למשל רוצה לשלוח קישור למישהו למסמך מסוים, האם זה אפשרי, או שאפשר רק לכל החשבון ביחד, (ואז הוא יוכל ליכנס גם למייל שלי...)

מודה מראש לכל העונים!

דיגיקלי

משתמש מקצוען
הקבצים שיש שם
לכאורה של אנשים ששיתפו אותך... (אם לא העלית)
ניתן למחוק אותם כמובן
ניתן לשתף קבצים מסויימים בדרייב- בלחיצה ימנית, יש המון הגדרות
כמו שיתוף רק למי שבבחירתי, או שיתוף לכל מי שיש את הקישור
האם ניתן לערוך/ להוריד וכד' את הקובץ למחשב
ניתן לסמן כמה אוביקטים יחד ע"י סימון עם כונטרול

יש לי קורס דיגיטלי על ג'ימייל, כאן יש פרטים עליו
וכמובן שיש שם גם שיעור על דרייב ושיתופי קבצים

בהצלחה

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
א. תעלומה! אני אף פעם (כמה שידוע לי במודע) לא נכנסתי לחשבון גוגל דרייב האישי שלי (המקושר למייל שלי), עכשיו נכנסתי בפעם הראשונה, ולתדמהתי אני מוצא שם כל מיני קובצים ומסמכים. איך זה יתכן, מתי ואיך העליתי אותו שם?
אם הם נמצאים ב"אחסון שלי" ולא ב"קבצים ששותפו איתי".
1. בכל קובץ במייל, ליד ההורדה יש גם "שמור בדרייב" יתכן שלחצת על זה כמה פעמים בטעות.
2. בכל מיני אתרים יש אפשרות לשמור בדרייב, יתכן שזה בא מכאלו מקומות.
אתה יכול לראות את הקבצים שם ולנסות להבין מהיכן הם באו...

ב. האם בגוגל דרייב אין אפשרות 'לתפוס' כמה דברים ביחד כמו בוורד כשלוחצים על קונטרל ו'אוחזים' כמה קבצים ביחד? (נסיתי למחוק כל הקבצים שיש לי שם ביחד, ולא הולך לי).
לבחירת כל הקבצים, לחץ על קונטרול + A
לבחירת קבצים בודדים, לחץ על קונטרול, השאר לחוץ, ובחר את כל מה שאתה רוצה. ועכשיו אפשר לעזוב את הקונטרול...

ג. האם כתב מישהו פעם מדריך מקוצר איך עובדים בגוגל דרייב. אם אני למשל רוצה לשלוח קישור למישהו למסמך מסוים, האם זה אפשרי, או שאפשר רק לכל החשבון ביחד, (ואז הוא יוכל ליכנס גם למייל שלי...)
ברור שכשאתה משתף קובץ בודד, אז רק הקובץ משותף.
אם משתפים תיקייה, אז כל מה שנמצא בתיקייה ישותף.

לאף אחד לא יהיה גישה לחשבון מייל שלך כל עוד לא תיתן לא את הסיסמה.

בהצלחה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כן, זה נראה לי יותר מסתבר, ועכשיו אני נזכר אכן, שלפעמים בעת הורדת מייל ראיתי שכאילו נשמר לי בגוגל דרייב, אבל לא התייחסתי לזה, כי 'מילתא דלא רמיא עלי' דאיניש לאו אדעתא', ולא ידעתי שיש אפשרות כזאת.
בנוגע לבחירת כמה קבצים: אני כמובן נסיתי כך לבחור כמה ולא הלך לי. אולי היה החיבור שלי קצת חלש ולא הגיב כראוי. אני ינסה עוד פעם.
וייש"כ על התשובה הברורה והמפורטת!

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לבחירת כל הקבצים, לחץ על קונטרול + A
לבחירת קבצים בודדים, לחץ על קונטרול, השאר לחוץ, ובחר את כל מה שאתה רוצה. ועכשיו אפשר לעזוב את הקונטרול...
מדוע זה לא הולך לי. אני יודע מהקונטרל, וניסיתי עוד פעם ועוד, וזה לא מגיב לי, ברגע שאני לוחץ על קובץ אחר, משתחרר לי הקובץ הראשון.

ברור שכשאתה משתף קובץ בודד, אז רק הקובץ משותף.
אם משתפים תיקייה, אז כל מה שנמצא בתיקייה ישותף.

לאף אחד לא יהיה גישה לחשבון מייל שלך כל עוד לא תיתן לא את הסיסמה.

בהצלחה.
אני רוצה להבין, איך הבן אדם יש לו גישה לקובץ בודד בתוך חשבון הגוגל דרייב שלי.
זה כמו לינק שהוא לוחץ ומוריד הקובץ? זאת אומרת שאינו יכול לערוך קובץ ששותף, רק להוריד?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם הם נמצאים ב"אחסון שלי" ולא ב"קבצים ששותפו איתי".
1. בכל קובץ במייל, ליד ההורדה יש גם "שמור בדרייב" יתכן שלחצת על זה כמה פעמים בטעות.
2. בכל מיני אתרים יש אפשרות לשמור בדרייב, יתכן שזה בא מכאלו מקומות.
אתה יכול לראות את הקבצים שם ולנסות להבין מהיכן הם באו...
עכשיו אני עובר על הקבצים, וזה נדמה לי, שכל מה שרק קבלתי פעם במייל נמצא בדרייב, אני פשוט משתגע. זה לא יכול להיות שכל החומר שמרתי בגוגל דרייב. איך זה עלה לשם רבונו של עולם! ועוד אני לא מצליח למחוק הכל ביחד!

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
מדוע זה לא הולך לי. אני יודע מהקונטרל, וניסיתי עוד פעם ועוד, וזה לא מגיב לי, ברגע שאני לוחץ על קובץ אחר, משתחרר לי הקובץ הראשון.
מוזר.
תנסה אולי בדפדפן אחר.
או אולי תשאל את הסינון אם קשור אליהם.

אני רוצה להבין, איך הבן אדם יש לו גישה לקובץ בודד בתוך חשבון הגוגל דרייב שלי.
זה כמו לינק שהוא לוחץ ומוריד הקובץ? זאת אומרת שאינו יכול לערוך קובץ ששותף, רק להוריד?
יש כמה סוגי שיתוף.
1. שיתוף שהוא רק יכול לצפות בלי להוריד.
2. שיתוף עם אפשרות להצגה ולהורדה.
3. שיתוף עם אפשרות לעריכה.

עכשיו אני עובר על הקבצים, וזה נדמה לי, שכל מה שרק קבלתי פעם במייל נמצא בדרייב, אני פשוט משתגע. זה לא יכול להיות שכל החומר שמרתי בגוגל דרייב. איך זה עלה לשם רבונו של עולם! ועוד אני לא מצליח למחוק הכל ביחד!
גם מוזר...
לא יודע...

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

כל קובץ ששלחת ושוקל מעל 20 או 25 מגהביט אוטומטית עולה לגוגל דרייב.
אולי זה קשור?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אולי זה קשור?
לא קשור.

הוא כתב:

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אולי זה קשור?
כמו שכתב @תודה רבה! לא שלחתי בחיים מייל בגודל כזה, ואני רואה כל הקבצים שהיה לי בגוגל דרייב, והם קבצים שקבלתי לא ששלחתי.
בסוף לענין המחיקה, ראיתי שב'אחסון שלי' לא הלך לי למחוק יותר מאחד ביחד, אבל ב'קבצים ששתפו אתי' כן הצלחתי למחוק הכל ביחד.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
בסוף לענין המחיקה, ראיתי שב'אחסון שלי' לא הלך לי למחוק יותר מאחד ביחד, אבל ב'קבצים ששתפו אתי' כן הצלחתי למחוק הכל ביחד.
עכשיו זה כבר נשמע יותר מוזר...
כבר ניסית בדפדפן אחר?

אבל ב'קבצים ששתפו אתי' כן הצלחתי למחוק
אין צורך למחוק משם.
הקבצים שנמצאים שם לא תופסים משטח האחסון.

מרחב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איך שולחים מייל מגוגל דרייב בנטפרי שיפתח לכלום גם נטפרייים?????
על מה ללחוץ?
-שיתוף עם אדם אחד: הצגה/תגובה/עריכה
-הפעלה של שיתוף בהמצאות קישור
אני מעונינת שהרבה אנשים יוכלו לפתוח

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
איך שולחים מייל מגוגל דרייב בנטפרי שיפתח לכלום גם נטפרייים?????
על מה ללחוץ?
-הפעלה של שיתוף בהמצאות קישור
אני מעונינת שהרבה אנשים יוכלו לפתוח
תבחרו באופציה של:
ושם תכניסו את כל הכתובת שברצונכם לשתף.

אפשר גם לשלוח מייל רגיל לכל מי שמעוניינים לשתף איתם.
ואז להוסיף את הקובץ.
ויקפוץ הודעה לאישור השיתוף, שאותו יש לאשר.

בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה