התלבטות קשה - אנא עזרתכם!

מתכנתת!!

משתמש פעיל
למדתי פיתוח לפני כמה שנים ומצאתי עבודה בתחום הבדיקות.
כיום מעוניינת להתקדם לפיתוח - פיתוח אוטומציה.
יש לי זימונים לראיונות כי יש לי ניסיון במקום עבודה מצוין, אך הבעיה שאני זוכרת דברים בסיסיים בלבד מהחומר.
חייבת ריענון יסודי ומקצועי.
על מה הייתם ממליצים?
שיעורים פרטיים + תרגול עצמי לאחר מכן?
או אופציה נוספת ששמעתי - מכללת האקריו: לימודי דוט נט במש שנה ורבע פעמיים בשבוע (בזום) והתחייבות להשמה (עד 5 חודשים מסיום הקורס)
- כמובן ששיעורים פרטיים יצאו יותר זול מהלימודים בהאקריו, אך שווה לי להשקיע בדבר הטוב ביותר!

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כמה שנים עברו מהלימודים?
כמו שזה נראה בקורסים המדוברים פה לא נותנים הרבה לפיתוח אוטומציה דווקא, והניסיון מדבר יותר מאשר קורס כלשהוא.
לדעתי - להיזכר לבד ע"י תירגול או קורסים אנטרנטיים חינמיים או זולים
ולהתחיל לנסות להתקבל, כלומר - לשלוח קו"ח לכמה שיותר משרות מתאימות, וללכת לראיונות עבודה גם במקרים שהסיכוי להתקבל - קלוש. זה משפשף הכי טוב כדי להגיע למשרה שכן מתאימה.
המון הצלחות!

Lumos

משתמש רשום
ממש אל תסתמכי על ההתחיבות להשמה של האקריו...
מנסיון של חברה קרובה...

Love me

משתמש חדש
מה עם קורסים של udemy? הם ממש טובים לריענון החומר...
כמו כן, שמעתי לאחרונה על קורסים מטעם מרכזי הכוון שמביאים את הטכנולוגיות הכי חדשות, אולי תנסי לברר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה