מצלמות עדשות וציוד טכני התלבטות בין מצלמה 90D או 6D מארק 2

פלנטה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש מישהו שיכול להמליץ לי על אחת מהמצלמות הללו 90D או 6D מארק 2
וכן יש לי התלבטות על עדשות- אני רוצה אחת טובה עבור וידאו וצילומי סטילס (אשמח לכל חוות דעת)
והאם העדשה 24-70 טובה יש גם קנון וגם טמרון שההפרש במחיר הוא כמעט חצי (כדאי לקנות טמרון)
אני צריכה המלצה דחוףףףףףףף
תודה

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
https://www.zap.co.il/compare.aspx?sog=e-camera&modelsid=1041323,946864
ממליץ לראות את ההשוואה.

אם לא חשוב לך 4K ברור שפול פריים עדיפה.
כלומר. ל90D יש 4K ול6D II אין.
מאידך ל90D שהיא קרופ יש את מגבלת האיזו. אם תרצי לצלם אירוע שלם [או סט צילומים] נניח על 2000-2500 איזו תרגישי בהבדל ענק. מצלמת קרופ כמה שהמעבד יהיה חזק הרעש מתחיל ב-1000-1250 ובפול פריים הרבה מעבר. כמדומני שה6DII מתחיל הרעש [רעש מורגש בהגדלה מלאה] ב2800-2900. המבחנים לא מדוייקים תמיד. אבל משהו בסביבות ה2500 אני מניח.

לגבי עדשה- הטמרון גם טובה. זה ענין של איכות אופטמאלית. דבסט. כמו אופטיקה מושלמת בצמצם פתוח בפינות הפריים. זה לאלה שרוצים את המקסימום.

אין לי מושג איך הטמרון לגבי מהירות. צריך לשאול מישהי/ו שיש לה אותה. ממליץ לשאול!
לגבי וידיאו אנחנו כאן בקהילה של סטילס. מאמין שתמצאי תשובה לגבי אורכי מוקד מתאימים בקהילה של צלמי הוידיאו. מה שכן זה די דומה... כך שניתן לדעת לערך לפי הצרכים שלך.

נערך לאחרונה ב:

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בגדול התשובה היא לפי הצרכים.
אם את הולכת להיות צלמת וידיאו-הייתי הולך על ה90D.
אם לסטילס-6DII ללא ספק.

בהודעה הקודמת הבאתי הסברים טכניים ראשוניים שינחו אותך לגבי ההבדל בין המצלמות. אבל ברור שהצרכים הם הקובעים!

אם את הולכת לשלב סטילס ווידאו אז תחשבי שוב עם ה4K חשוב לך. ומה העבודה העיקרית שאת הולכת לעסוק. לפי זה כדאי לבחור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה