התינוק מסרב לקחת בקבוקים! עזרתכן!!!

טקסטיב אונליין

משתמש מקצוען
אתן אומרות שכדאי לא להישבר ולתת לו לצום ככה כמה ימים, עד שיואיל בטובו לקחת את הבקבוק? זה בקבוק שאוב, לא מטרנה.
וגם ניסינו את כל הבקבוקים, בעלי, המטפלת...
טועם קצת (מרגיע את הרעב הראשוני) ומסרב לאכול עוד.

מה שקרה לי, שיום אחד הוא לא אכל ככה 7 שעות, היה עם בעלי ולא הסכים, לא הסכים.
וכשחזרתי מהעבודה, הוא היה נראה כזה מסכן, אפטי, לא היה לו כח כבר לבכות...
הוא אכל וכשגמר הקיא הכל...:(

ck

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אילתf;1797323:
אצלי הבעיה יותר מורכבת
התינוק שלי לקח בקבוק מעולה עד לפני 3 שבועות ופתאום הפסיק
יש פתרונות גם לזה?
ניסיתי כמה בקבוקים והוא לא מוכן להסתכל על בקבוק
ואגב לי אמרו לתת עם מזרק כל פעם קצת עד שמתרגלים לטעם

לתינוקות בני שבועיים, באם וילד בבני ברק אמרו לי להוסיף סוכר ענבים. עזר מאד.
כמו כן, פיטמה של מאם גם הועילה.
מניסיון עם בנותי הגדולות, בגיל 3 חודשים כשיצאתי לעבודה התחילו להאכיל אותן בכפית, מטרנה עם דיסת וניל סמיכה. כדאי לנסות בבקבוק עם דיסת וניל, זה מוסיף טעם וריח טוב.

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יש בקבוק חדש של אוונט - קוראים לזה אוונט נטורל. הכי דומה לאמא.
וזה פשוט מוצלח!
הבן שלי פג, ורק עם הבקבוק הזה הוא הסתדר!

שרהפכ

משתמש פעיל
כאמא שעברה פעמיים את הסרט הזה של תינוקות שלא אכלו 8 שעות (!) אצל המטפלת. זה באמת קשה. אבל בסופו של דבר הילד קולט שאין מה לעשות ואמא הלכה לעבודה ואם הוא לא יאכל הוא פשוט ירעב.... זה קורה לתינוקות שאוהבים את אמא שלהם עד מוות.....
(את השניה ניסיתי להרגיל לבקבוק מגיל חודש ולא הצלחתי...... רק שבועיים אחרי שחזרתי לעבודה היא התחילה לאכול מבקבוק....) אני עברתי מבקבוק לבקבוק ומפטמה לפיטמה הגדולה יותר התפשרה על נוק והקטנה התעקשה והתעקשה ואחרי שבועיים התחילה לאכול מאוונט נטורל...

שרהפכ

משתמש פעיל
ברור ברור שהכי טוב ומקסים לתינוק להיות ביחד עם אמא שלו ורק להניק עד גיל שנה לפחות....לא רק בשביל התינוק, גם בשביל אמא שלו. רוב האמהות רוצות ככה.

אבל לצערינו לא תמיד אפשר לעזוב את העבודה / להעריך את החופשת לידה באופן משמעותי.
ו/או לעבוד מהבית.

לא נראה לי כ"כ נכון להוסיף על היסורי מצפון הטיבעיים של האמא יסורי מצפון נוספים.....

הקב"ה - שקבע את הנתוני חיים שלנו, חשב גם על התינוק שיהיה החל מגיל 3.5 חודשים אצל המטפלת והחליט שככה הכי טוב בשבילו ובשביל אמא שלו.

ntnt

משתמש רשום
יש לי פטמת גומי חדשה של בקבוק פלייטקס- למכירה. כמעט ואין להשיג את פטמת הגומי היום.
יש הרבה שהבקבוק הזה הציל אותן. (אצלי בילד קודם הלך. עכשיו לא.)

יוכבד ש

משתמש צעיר
הבת שלי בת כמעט חצי שנה ומסרבת לקחת בקבוק
ניסיתי את טומי טיפי ולא כ"כ הולך לי
הבעיה שלי שהיא לא לוקחת מוצץ
יש למישהי איך לעזור לי?
אני כבר די נואשת.....

עולם קטן

משתמש פעיל
להרגיל לבקבוק אחד ביום מגיל יום... אין ברירה.
רק מי שלא לחוצה לחזור לעבוד יכולה להשתמש בשיטת האמהות היקרות שלנו שהניקו עד בכלל....

ב.כ

משתמש מקצוען
בעבר היה לי ניסיון מר עם הגדולה היום היא בת 4 וחצי בגיל חצי שנה נאלצתי להפסיק ולעבור לבקבוקים בגלל הריון תאומים כלום לא עזר לי ניסיתי את כל הבקבוקים בשעולם עד שהגעתי לטומי טיפי

ולא יודעת למה כנראה בגלל הצורה והמבנה שלו היא השתכנעה וסוף סוף אכלה עד אז זה היא סיוט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה