בקשת תפילה התינוקת רות ויקטוריה בת תהילה רובידה, הפרשת חלה ושיר השירים לשבת הקרובה.

תודה לך ה’

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עדכון מהיום זקוקים לתפילות שלכם!!!!:

התחילו להפחית את ההרדמה, היא מתחילה להתעורר, עדין בודקים אם הראיה שלה נפגעה :( , את ההנשמה עוד לא מורידים, ולפי מה שסיפר לי אחי עכשיו, היא לא יכולה לבכות מאחר וההנשמה נמצאת בקנה, היא מנסה למשוך את ההנשמה, והם צריכים לשמור עליה שלא תמשוך, חוץ ממעט להזיז את היד היא לא יכולה כמעט לזוז, אני כותבת את זה בדמעות... תינוקת קטנה ומתוקה שיכלה לזוז ולדבר.. אי אפשר לדמיין
צריכה עוד המון המון המון תפילות
תמשיכי להתפלל ולבקש רחמי שמים עליה

מי שיכולה לקבל על עצמה הפרשת חלה לרפואתה בשבת זו או שיר השירים נשמח שתכתב פה.
תודה רבה!!!!

Screenshot_2021-05-18-21-50-13-075_com.whatsapp.w4b.jpg

riki aharon

משתמש מקצוען
עדכון מהיום זקוקים לתפילות שלכם!!!!:

התחילו להפחית את ההרדמה, היא מתחילה להתעורר, עדין בודקים אם הראיה שלה נפגעה :( , את ההנשמה עוד לא מורידים, ולפי מה שסיפר לי אחי עכשיו, היא לא יכולה לבכות מאחר וההנשמה נמצאת בקנה, היא מנסה למשוך את ההנשמה, והם צריכים לשמור עליה שלא תמשוך, חוץ ממעט להזיז את היד היא לא יכולה כמעט לזוז, אני כותבת את זה בדמעות... תינוקת קטנה ומתוקה שיכלה לזוז ולדבר.. אי אפשר לדמיין
צריכה עוד המון המון המון תפילות
תמשיכי להתפלל ולבקש רחמי שמים עליה

מי שיכולה לקבל על עצמה הפרשת חלה לרפואתה בשבת זו או שיר השירים נשמח שתכתב פה.
תודה רבה!!!!

צפה בקובץ המצורף 899840

ערב טוב, תוכלי לפנות אלי באישי?

תודה לך ה’

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הקפצה

תודה לך ה’

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה רבה!!!!!!!!!!!!

תודה לך ה’

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הקפצה

פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה