התייעצות.........

shany

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קודם כל אני ממש שמחה להצטרף אליכן...... ותודה על ההצטרפות!
רציתי לשאול.... אני מורה לגרפיקה לכיתה ט' בסמינר חדש המטרה של הגרפיקה היא מגמה ב"ה....... התחלנו בפוטו דראו כדי להכניס את הבנות לעניינים והמנהלת רוצה שזה יהיה מהיר התחלנו לפני חודש היא רוצה שנגמור לקראת התעודות ונתחיל תוכנה יותר רצינית...... השאלה שלי איזה תוכנה כדי אליסטריטור או פוטושופ? בהנחה שרק שנה הבאה נחלק את הבנות למגמה....
ועוד שאלה חשובה מאוד לגבי תוכנית לימודים בגרפיקה במטרה לבגרות או בגרות פנימית , יש למשיהו מושג?
:) תודה רבה רבה!

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם את רוצה להכניס לגרפיקה, אני אישית לא מכירה את פוטו דראו, אבל כדאי להכניס להם מושגים בגרפיקה, זה עוזר אח"כ לעבוד נכון יותר.
צבעים קומפוזציה, פרספקטיבה וכדו'...
אם רוצים לעבור בגרות 2 יחידות- תוכנה אחת וקטורית ואחת פיקסלית. בד"כ זה פוטו שופ ואילוסטריטור.
ועוד 2 יחידות זה תערוכה.
ויש גם חלק של אומנות שזה משעמם מאד, (ובציבור שלנו לא ניתן לעבור אותו ב100%)

shany

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פוטאוט דראו זו תוכנה חינמית חובבנית.........
ודווקא כל שיעור אני מכניסה להן נושאי עיצוב..... בלי זה א"א לעבוד נכון - לדעתי!
תודה!
אבל איך יודעים את התוכנית את יכולה יותר לכוון אותי ולפרט? ממש תודה!!!

shany

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אולי עוד משהי תוכל לעזור....... תודהרבה!!!!

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
חפשי באתר של משרד החינוך,אם אני לא טועה (ואני לא בטוחה שלא) זה נקרא אומנות חזותית - אז אל תחפשי ערך גרפיקה ממוחשבת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה