התייעצות | תמחור עבודת ניקוד לא רגילה

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

שלום וברכה, אשמח לקרוא את דעתכם.

נתנו לי מסמך של כ-160,000 מילים, אשר מתוכן כ-6000 מילים בעברית והשאר באנגלית.
המילים מפוזרות בתוך האנגלית, ולא זו אף זו שאלה חלקי פסוקים, ואני מוכרח לעבוד עם תורת אמת כל הזמן ותנ"ך פתוח, ולבדוק הכל. וגם להבין את ההקשר שכל מילה נאמרה על מנת לנקדה כראוי.

אולי הוא מניח שהמחיר אותו דבר כמו בלוק טקסט, אבל איך זה יכול להיות? זמן העבודה ממש ממש לאט, אולי פי ארבעה מזמן שלוקח להריץ את אותה כמות מילים כשהן ביחד. אני מתכוון במצח נחושה לבקש ממנו כפול מהרגיל. האם אני צודק? תודה מראש.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בעזהי"ת

שלום וברכה, אשמח לקרוא את דעתכם.

נתנו לי מסמך של כ-160,000 מילים, אשר מתוכן כ-6000 מילים בעברית והשאר באנגלית.
המילים מפוזרות בתוך האנגלית, ולא זו אף זו שאלה חלקי פסוקים, ואני מוכרח לעבוד עם תורת אמת כל הזמן ותנ"ך פתוח, ולבדוק הכל. וגם להבין את ההקשר שכל מילה נאמרה על מנת לנקדה כראוי.

אולי הוא מניח שהמחיר אותו דבר כמו בלוק טקסט, אבל איך זה יכול להיות? זמן העבודה ממש ממש לאט, אולי פי ארבעה מזמן שלוקח להריץ את אותה כמות מילים כשהן ביחד. אני מתכוון במצח נחושה לבקש ממנו כפול מהרגיל. האם אני צודק? תודה מראש.

אם היית עובד עם נקדנית, היית יכול לנקד את הפסוקים או חלקי הפסוקים באופן אוטומטי והיה חוסך לך את הטרחה לעבור בין התוכנות ולבדוק בתנ"ך...

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם היית עובד עם נקדנית, היית יכול לנקד את הפסוקים או חלקי הפסוקים באופן אוטומטי והיה חוסך לך את הטרחה לעבור בין התוכנות ולבדוק בתנ"ך...
הרבה מהם, אולי רובם מילים בודדות...

מאיזה תנ"ך היא לוקחת? והאם אפשר לנסות בלי לקנות?

נערך לאחרונה ב:

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

זה פוגע במקרואים שיש בוורד?
לא.
(הרגע הצטטטתי, זו לא טעות)

וואו, מנקד הפסוקים הזה ממכר. הנסיון הספיק לי לכחצי מהעמודים ב"ה, נראה לי שזה היה נס. קיויתי שיחזיק לפחות שמונה ימים, אבל א ביסל איז אויך גוט.

ועדיין שואל: ראיתי בפסוקים טעות. מהיכן הטקסט?

עריכה: אולי התשובה נמצאת פה: https://www.prog.co.il/threads/ניקוד-התנ-ך-לתשומת-לב.284770/

נערך לאחרונה ב:

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ניקוד הפסוקים בנקדת מאפשר גם לחפש פסוק, ללא צורך לסמן את הפסוק במדוייק. כולל חיפוש כתיב מלא/חסר
כך תכפיל את מהירות העבודה שלך פי כמה
https://jewishoffice.co.il/נקדת/
נשמה'לה, תודה על הרצון הטוב והכן לעזור, אבל בדיוק בעקבות האשכול הזה הכנסתי לרב-נקד חיפוש פסוקים מעולה עם/בלי טעמים, כולל אופציה לכתיב מלא, כמו שניתן לראות פה:

וגם דילוג אוטומטי על אנגלית, הייתי צריך את זה כמו אויר לנשימה. מאז יש תהלה לקל הרבה שדרוגים ברב-נקד, כגון עבודה עם אינדיזיין ושילוב סימני פיסוק תוך כדי ניקוד. והחל מהיום יש אופציה לסמן התחשבות בא' וק' בתחילת מילה כתחיליות, מה שמיועד לטקסט ארמי.

ומעניין שכמה ימים לאחר שפרסמתי שרב-נקד מנקד עפ"י ספר חיצוני, מר בן ארוש פרסם שגם הנקדת שלו עושה את זה... אז מה אתה אומר, אולי בעוד שבוע נראה פה פרסום שגם בנקדת יש תחיליות א' וק'?

shirsh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ממש בדומה לכך שלאחר שנהנת מניקוד הפסוקים של נקדנית שילבת אותו בתוכנה שלך... בכל אופן, לכל תוכנה היתרונות שלה, ואני מאחל בהצלחה לשניכם.
אני לא שש לקחת צד בתחרות הזו [הוא ביקש עזרה כי אין לו גישה לפורום]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה