UX התייעצות - מהי שיטת התצוגה היעילה ביותר לריבוי קטגוריות?

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
באתר גדול עם הרבה מאוד מאמרים מקצועיים,
יש לי רשימה של 15 קטגוריות עם פוטנציאל לגדול (גם בכמות הקטגוריות)
לצד המאמרים יש סקשן של סינון המאמרים (באג'קס, כלומר ללא ריענון עמוד).

איך כדאי לסנן את הקטגוריות, האופציות:
1. רשימה של 15 שורות - ארוך מדי.
2. אותה רשימה בinline, היינו, קטגוריות אחת ליד השניה, ואז הן מצטמצמות לכמה שורות. פחות קל למצוא.
3. שיטה שפעם קראתי - לשים ברשימה נפתחת (הרעיון הוא שאם יש יותר מ6 אופציות, עדיף רשימה נפתחת). ההתלבטות היא על ניראות ושימושיות. אני רוצה שקטגוריות הסינון תהיינה בולטות ונוחות לשימוש.

תודה.

לורד ורוד

משתמש חדש
לא מספיק הבנתי את הרקע, אבל אני עשיתי עכשיו משהו עם הרבה קטגוריות, והצגתי אותן בצורה פתוחה - כמו כפתורים בחלק העליון, לכל הרוחב , כל לחיצה מבצעת סינון לפי הקטגוריה שנבחרה.
כמובן שאפשר לפתוח את זה בלחיצה על כותרת קטגוריות ולא חייבים מהתחלה שכל הרשימה תהיה פתוחה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
האמת, קשה לי לדמיין את הכוונה שלך.

יש מעלה גדולה בתמונה משוייכת לקטגוריה.
אולי זה יכול לעזור לך?

לורד ורוד

משתמש חדש
את יכולה גם לעשות רשימה נפתחת עם חיפוש , ז"א שהשורה הראשונה ברשימה היא שדה שאפשר להקליד בו , ולחפש את הקטגוריה שרוצים , ואפשר גם לבחור ולחפש בגלילה (לא בטוח שמכירים מראש את רשימת הקטגוריות ויודעים מה לחפש)
צרפתי קובץ דוגמא.
אבל לדעתי יותר נוח לסנן כשהקטגוריות מוצגות באופן פתוח ורק צריך ללחוץ על הקטג' שרוצים. צריך לראות איך זה משתלב עם כל המסך.

קבצים מצורפים

• דוגמא.png
    דוגמא.png
    KB 9.2 · צפיות: 9

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה