התייעצות לגבי מוניטורים

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני רוצה לקנות מוניטורים אולפניים טובים, בשביל לשבת בבית עם האורגן.
יש לי תקציב של 2,500 שקל,
אני רוצה סאונד מדויק ואני צריך שלא יקרע לי אם אני קצת יעשה גבוה (כל רמקול שעבר תחתי נקרע באיזשהו שלב)
מה אתם ממליצים?

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה לא עוזר לי, כי אני לא מבין את כל הפרמטרים, אני צריך משהו טוב ושלא יקרע לי (שיהיה איזה הגנה למקרה שאני מגזים)

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תנסה את מנקי בננה גיבון8 אולי השם לא משהו אבל בקישור ששלחתי מישהו סוקר אותו ואומר שם שיכול לעמוד בעצמת טובות ביחס למחיר תראה כאן מחיר וכו'

נערך לאחרונה ב:

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תחפש בגוגל את החנות 'גבעון אלקטרוניקה'. טוב להתייעץ עם אנשי מקצוע.

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בכללי נראה לי שלא כדאי להגזים בכל מקרה עם הווליום... כאילו, בשביל מה אתה צריך ווליום מטורף? שישמש בתור הגברה? תקנה כבר רמקולים שמיועדים לזה. בנגינה עצמית לענ"ד אין צורך למתוח את קצה גבול היכולת של המוניטור, לא?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בתור שכן של אחד שקורע את הרמקולים פליז... תרחם על הסביבה
כך בחשבון שגם אם נראה לך שזה שקט הבסים עוברים קירות וטוחנים את המוח

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בכללי נראה לי שלא כדאי להגזים בכל מקרה עם הווליום... כאילו, בשביל מה אתה צריך ווליום מטורף? שישמש בתור הגברה? תקנה כבר רמקולים שמיועדים לזה. בנגינה עצמית לענ"ד אין צורך למתוח את קצה גבול היכולת של המוניטור, לא?
מסכים. כמוסיקאים אנחנו חייבים לשמור היטב על שמיעה בריאה. אם אתה באולפן ביתי אז למה אתה צריך סופר מוניטורים? כשאתה יוצא להופעה זו גם ככה אחריות של איש ההגברה (כמובן שלא תיקח אחד שאין לו את האחריות להביא ציוד תקין עם יכולות נדרשות), אם זה כי אתה מנגד עם הרכב בבית, אז מניסיון- הימנעו מאוד מלנגן בווליום שאתם לא באמת צריכים (ולמתופף אין צורך אמיתי להפציץ). סתם נזק, זה מביא קקופוניה, דופק את העבודה ומבזבז לשוא זמן וכוחות וממילא פוגע בהתקדמות. מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה