התייעצות- חל"ת

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עובדת ב3 מקומות במקביל. מקום אחד הוציא אותי לחל"ת ועדיין לא החזיר אותי. לא נאבקתי לחזור כי בניתי על ביטוח לאומי.
הגשתי תביעה לאבטלה, אבל לא נכנס לי כסף על המקום הזה.
האם זה בגלל שבמקומות האחרים קיבלתי משכורות?

אם זה משנה- לא עשיתי תיאום ביטוח לאומי.
לגבי מקום העסקה- האם אני יכולה לדרוש שיחזירו אותי לעבודה? (אין בדיוק לאן לחזור עכשיו, מקום חינוכי עם פנימיה, שהסתיימה בו שנה"ל, ובהסכם השכר אני אמורה לקבל גם על החופש.)
תודה רבה!

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
אני עובדת ב3 מקומות במקביל. מקום אחד הוציא אותי לחל"ת ועדיין לא החזיר אותי. לא נאבקתי לחזור כי בניתי על ביטוח לאומי.

לגבי מקום העסקה- האם אני יכולה לדרוש שיחזירו אותי לעבודה? (אין בדיוק לאן לחזור עכשיו, מקום חינוכי עם פנימיה, שהסתיימה בו שנה"ל, ובהסכם השכר אני אמורה לקבל גם על החופש.)
תודה רבה!
א. תכנסי לאזור האישי של ביטוח לאומי ותבדקי מדוע, יכול להיות שחסר מסמכים , יכול להיות שבגלל שקוזז מה שאת כן מרויחה
ב. לגבי העסקה , את יכולה לדרוש אבל לא בטוח שהם חייבים לקבל את הדרישה, אבל את החופש את אמורה לקבל בכל אופן
וגם האם המוסד מתוקצב ממשרד החינוך?

בהצלחה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L

תודה רבה!
לא בטוח בכלל
בדיוק השבוע הבת שלי קיבלה את החלת מביטוח לאומי שמגיע לה
והיא עובדת ב2 עבודות
יתכן והמעסיק לא שידר טופס 100
יתכן וחסר טופס 151
תבדקי מה חסר להם

A052

משתמש סופר מקצוען
מדמי האבטלה שלהם זכאים, מקוזז הסכום אותו מרויחים מעבודות אחרות.
לדוגמא אם זכאים לדמי אבטלה של 5000 ש"ח ומרויחים 4999 מעבודה אחרת יקבלו 1 ש"ח דמי אבטלה, ואם מרויחים 6000 כמובן לא יקבלו כלום.

לגבי חזרה לעבודה, אם תדרשו לחזור ואין להם עבודה זה מהוה פיטורין, אם יש לכם עניין להיות מפוטרים ולחפש עבודה אחרת, אז בכבוד. ואם אתם מעדיפים לחכות לשיפור המצב אז אל תעשו כלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה