התייעצות - התכנית שווה שינוי???

עם סגולה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
ברצוני לקבל חוות דעת לגבי התוכנית.
בגדול אני מתחברת מאוד לתוכנית אבל המטבח והסלון מרגיש לי קטן מידי, במיוחד הפינת אוכל. (לא אוהבת סלון ומטבח מחוברים)
השאלה אם כדאי לוותר על גודל החדרים (או אפי' לגמרי על חדר למרות שאני ממש לא רוצה.....) כדי לרווח את המטבח והסלון.
וכן לגבי הארון מעילים אני לא יודעת אם זה תקני ונח במקום ששמתי,
יש אפשרות לשנות איך שרוצים כל מקום בבית.
אשמח לשמוע מניסיונכם העשיר! תכנית .jpg

נערך לאחרונה ב:

חיים מירושלים

משתמש פעיל
התוכנית מאוד יפה אבל יש כאן שתי נקודות לשיפור.
א. הנקודה המרכזית שכל הבית הוא קצת פרוזדור.
ב. הסלון קצת קטן לעומת הגודל של הדירה.
אני אישית הייתי מוותר על אמבטיה בחדר הורים, והייתי פותח את האמבטיה לכל הבית , ואת האמבטיה השנייה מבטל ומעביר לשם את המטבח וגם מגדיל את הסלון.
עוד דבר נראה לי ששווה לפתוח קצת את המטבח ככה זה יעשה פחות את ההרגשה שכל הבית פרוזדור.
צילום מסך 2021-01-25 090424.png

styehoshua

משתמש מקצוען
אני לא מקצועית אבל אוהבת להביע פה את דעתי :)

המטבח פה לא יחד עם הסלון הוא ממש נפרד ומי שנכנס הביתה ממש לא חייב לראות את המיטבח
כן נכנסים יש לתוך הסלון והסלון לא מספיק גדול כדי להסתיר חלק ממנו.
יש פה קטע שלי אישית מפריע שאם הדלת של החדר שינה פתוח ומישהו יוצא שם מהאמבטיה זה לכל הבית ללא שליטה
אולי להזיז את הדלת של האמבטיה ביחידה?! אולי זה לא כ"כ נורא?! לא יודעת.

עם סגולה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אוטומציה עסקית
תודה למגיבים !
ברצוני לחדד, המטבח פתוח לפרוזדור (למעט חלק קטן של המקרר) כך שיש בעצם חלוקה בין חלק בית שהוא מטבח/סלון לחדרי המגורים.
לגבי הפרוזדור הקצת ארוך זה בעיה שקווי הבנין הם מלבניים ורק בכזה אופן אפשר לדחוף כ"כ הרבה חדרים,
אלא אם כן לשחק עם הכניסה אך אז חלק מהחצר נהפכת לציבורית.
נקודה נוספת, יש חדר כביסה מאחורי האמבטיה עם כניסה מהמטבח שחבל לוותר גם עליו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה