התייעצות דחופה להיום בענין בידוד

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
שלום וברכה!

היום אני צריך לחתום חוזה עם קבלן בשביל הוצאת מרפסת עם עמודים ורלסים, כאשר על הרלסים יש 'פח' בעובי 2 מ"מ.

מעל הכל, אמור להיות ריצוף. השאלה היא מה להכניס בין הפח לריצוף, בשביל הבידוד. מכיוון שהמקום נמצא בירושלים במקום מאד קר, אני רוצה שהרצפה לא תהיה קרה מידי בחורף.

המליצו לי להכניס שם 'רנדופן' ומעליו לוחות של 'צמנט בורד'.

אך יש שאמרו לי שמכיון שמדובר במרפסת, הרי שיכול לחדור פנימה הרבה מים, דבר שיכול להרוס את הרנדופן.

האם זה נכון? ובלי קשר לשאלה הספיציפית הזו - האם הבידוד הזה נשמע לכם? האם יש לכם הצעות אחרות בשביל בידוד?

אשמח מאד לשמוע.

כאמור, היום אני צריך לחתום חוזה עם הקבלן [המרפסת צריכה להיות מוכנה בעז"ה לסוכות], ולכן אשמח מאד לכל תגובה.

בתודה מראש

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכון... שכחתי להבהיר נקודה עיקרית...

בהמשך, התכנית היא לסגור את כל המרפסת הזו עם פלנית וגג נפתח, כך שהיא תשמש גם לחדר ילדים, וגם לסוכה, ומכאן התחילה הבעיה של הבידוד...

חסדיאל שופק

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המליצו לי להכניס שם 'רנדופן' ומעליו לוחות של 'צמנט בורד'.
למה צמנט בורד?
שלא יהרס הבידוד מהעומס... ?? לא ראיתי שעושים ככה
לוח רנדופן טוב.
גם התזת פוליאריטן מוקצף. 5 ס"מ
חשוב לבוד נכון מגשרי קור בבטון ואבן.
ובלח קשר אל תשכחו "אף מים"
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה