התייעצות בפיתוח תוכנה לדסקטופ

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני מעוניין לפתח תוכנה לדסקטופ.
מה עדיף לי winform או angular?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מה שאתה מתכוון זה אפליקציית אלקטרון לעומת אפליקציית אפליקציית win form או שיש לך טפשרות לטעון אנגולר ישירות מ c#?
מבחינת יכולת עיצוב וקיסטום לדעתי יש יתרון ענק לאנגולר (או כל עיצוב וובי כזה או אחר) מה גם שעד כמה שאני יודע win form יחסית מיושן.

יש עוד יתרונות לעיצוב מונחה web למשל כשרוצים להפוך את התוכנה לאפליקציית רשת.
החיסרון שתצטרך לשלם במידה ואתה משתמש באלקטרון הוא תוכנה ששוקלת קצת יותר באריזה שלה

C

משתמש מקצוען
תפרט קצת יותר: מדובר על תוכנה פשוטה וקטנה או על תוכנה גדולה יותר?
אמורה להיות מופצת ללקוחות, או תוכנה לשימוש פרטי?
בעקרון ברור שאם האפשרות היא winforms או angular אז לתוכנת דסקטופ הכי מתאים winforms.
אבל אם חשוב לך הUI, אז למה לא להשתמש ב-wpf?

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני מעוניין לפתח תוכנה לדסקטופ.
מה עדיף לי winform או angular?
לדסקטופ רוב הפעמים מתאים WPF, אין סיבה להתחיל תוכנה חדשה עם Winforms כי הוא ישן, ואין סיבה להתחיל עם אלקטרון אלא אם כן אתה חזק מאוד בווב וגם מאוד לא רוצה ללמוד WPF.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה