קורונה התחסנתם נגד נגיף הקורונה?היו לכם תופעות לוואי?(עיניני בלבד!!!!!)

התחסנתם נגד נגיף הקורונה?

• כן-רק מנה ראשונה

• כן את שתי המנות

• לא-מתי שיאפשרו לי אעשה זאת בע"זה

• יש לי נוגדנים(בדקתי)

• היה לי קורונה ולא בדקתי נוגדנים

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

פאלאפל עם חריף

משתמש צעיר
בבקשה לא להסיט את הנושא לשאלות כגון האם להתחסן או לא-מי שרוצה לדון בזה זה ממש לא המקום ....חבל שהאשכול ינעל ....
מי שחושב אחרת בעיניין החיסון האשכול הזה לא בשבילו.....

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
(מתנצל שהייתה לי יד בערבוב האשכול הקודם)

רוב משפחתי הקרובה התחסנו מנה ראשונה. אין תופעות לוואי.

גם במשפחה הרחוקה, בירורים לא מעלים שום תופעות לוואי. אבל זה לא מידע אישי אלא מכלי שני

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
(מתנצל שהייתה לי יד בערבוב האשכול הקודם)

רוב משפחתי הקרובה התחסנו מנה ראשונה. אין תופעות לוואי.
חמותי הרגישה קצת לא טוב אחרי מנה ראשונה

חמי הרגיש מצוין

סבי בן ה93 הרגיש מצוין
סבתי בת 85 כנ"ל
דודים שלי כולם התחסנו ומרגישים מצוין
גיסי כנ"ל
אחיין שלי בן 20 כנ"ל

הסבתאקיבלה כבר מנה שניה ומרגישה ב"ה מצוין

נערך לאחרונה ב:

בנמלך

משתמש פעיל
התחסנו חלק כבר מנה שניה והרוב מנה ראשונה - כולל אבא מבוגר שלי, אחיי ואחיותי שהם כבר סבים וסבתות בעצמם, וכן בני משפחתי. מנה ראשונה היתה חלק אצל כולם, מלבד כאב קל במקום. מנה שניה, אצל אחד חולשה ועייפות ואצל אחד גם כאב בטן - שניהם ליום אחד, ואחר, ללא תופעות לואי כלל.

דורש ומבקש

משתמש מקצוען
יש לי קרובת משפחה שהתחסנה, ולאחר כעשרה ימים כל המשפחה נמצאה חיובית + תסמינים והיא לא.

לא שזה אומר משהו, כי חיסון ראשון מגן חלקית בלבד ורק על חלק קטן מהמתחסנים (נפלה על הצד הטוב של הסטטיסטיקה).
שמח לשמוע,
הסיבה שאני שואל, כי דווקא אני שמעתי על הרבה אנשים (יותר מבוגרים מצעירים) שקבלו קורונה לאחר החיסון הראשון, למרות שנזהרו מאוד.

אולי במקרה רק אני שמעתי וזו לא תופעה רווחת ???
אולי ניקים בפרוג יוכלו לחלוק מניסיונם ולפזר את הערפל.
(לא מתכוון לכותרות בתקשורת על אנשים שקיבלו קורונה לאחר החיסון, התקשורת לפעמים מנפחת מקרים בודדים)

עוקר הרים

משתמש מקצוען
אולי ניקים בפרוג יוכלו לחלוק מניסיונם ולפזר את הערפל
הערפל לא יפוזר על ידי עדויות כאלו ואחרות בפרוג אלא רק על ידי מחקר רציני שיבחן קבוצה מחוסנת לעומת קבוצה לא מחוסנת .
מחקר כזה עשו כללית ומכבי והם דיווחו על אחוזי הדבקה דומים בשבועיים הראשונים ועל ירידה של 33% לאחר שבועיים מהחיסון (צריך לקחת בחשבון שלוקח כשבוע מההידבקות עד האבחון)
לא ידוע לי שפורסם בינתיים על טווח זמן ארוך יותר (מלבד הניסויים של פייזר).

דורש ומבקש

משתמש מקצוען
לא יודע האם האמור בכתבה משקף עלייה במקרי הידבקות כתוצאה מחיסון או דווקא ירידה
הנתונים בכתבה מאוד לוקים בחסר
אולי @עוקר הרים ינתח את הנתונים הדלים הקיימים בתוך הכתבה וישתף אותנו עם תובנותיו.

נערך לאחרונה ב:

פאלאפל עם חריף

משתמש צעיר
הערפל לא יפוזר על ידי עדויות כאלו ואחרות בפרוג אלא רק על ידי מחקר רציני שיבחן קבוצה מחוסנת לעומת קבוצה לא מחוסנת .
מחקר כזה עשו כללית ומכבי והם דיווחו על אחוזי הדבקה דומים בשבועיים הראשונים ועל ירידה של 33% לאחר שבועיים מהחיסון (צריך לקחת בחשבון שלוקח כשבוע מההידבקות עד האבחון)
לא ידוע לי שפורסם בינתיים על טווח זמן ארוך יותר (מלבד הניסויים של פייזר).
לא יודע האם האמור בכתבה משקף עלייה במקרי הידבקות כתוצאה מחיסון או דווקא ירידה
הנתונים בכתבה מאוד לוקים בחסר
אולי @עוקר הרים ינתח את הנתונים הדלים הקיימים בתוך הכתבה וישתף אותנו עם תובנותיו.
בבקשה לא לחרוג מנושא האשכול זה יגרום לנעילתו וחבל -מי שיש לו כל מיני דעות לגבי החיסון זה ממש לא המקום!!!

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
למה אין אופציה של לא אתחסן ?
למה לא אתחסן?
כי אין לי דרך לוודא שאיני אלרגי לחיסון. לא לוקח סיכונים.
*סליחה, אדון יקר? הרופאים מבינים יותר ממך! מה שהם אומרים זה בטוח בסדר! כשאתה רוצה לשפץ את הבית שלך אתה מנסה לשפץ לבד או שאתה קורא לאיש מקצוע? בלה בלה בלה בלה בלה בלה? בלה?*

פאלאפל עם חריף

משתמש צעיר
למה אין אופציה של לא אתחסן ?
למה לא אתחסן?
כי אין לי דרך לוודא שאיני אלרגי לחיסון. לא לוקח סיכונים.
*סליחה, אדון יקר? הרופאים מבינים יותר ממך! מה שהם אומרים זה בטוח בסדר! כשאתה רוצה לשפץ את הבית שלך אתה מנסה לשפץ לבד או שאתה קורא לאיש מקצוע? בלה בלה בלה בלה בלה בלה? בלה?*
המטרה היא לעודד להתחסן-מי שחושב אחרת ממש לא חייב להכנס לפה
ובבקשה לא לפתוח דיון בנושא

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
המטרה היא לעודד להתחסן-מי שחושב אחרת ממש לא חייב להכנס לפה
ובבקשה לא לפתוח דיון בנושא
ידידי היקר, גם אני חושב שחשוב להתחסן, זו הדרך היחידה לצאת מהמגפה הזאת.
האשכול הוא על תופעות לוואי? תופעות לוואי שלא צוינו על ידי החברה המייצרת הם כתוצאה מאלרגיה.
אדרבה, אם יש דרך לדעת מהם מרכיבי החיסון, דרך בטוחה לוודא שאינך אלרגי לאי מי מהמרכיבים- אהיה הראשון להתחסן.
דאטס איט.

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
שמח לשמוע,
הסיבה שאני שואל, כי דווקא אני שמעתי על הרבה אנשים (יותר מבוגרים מצעירים) שקבלו קורונה לאחר החיסון הראשון, למרות שנזהרו מאוד.

אולי במקרה רק אני שמעתי וזו לא תופעה רווחת ???
אולי ניקים בפרוג יוכלו לחלוק מניסיונם ולפזר את הערפל.
(לא מתכוון לכותרות בתקשורת על אנשים שקיבלו קורונה לאחר החיסון, התקשורת לפעמים מנפחת מקרים בודדים)
משרד הבריאות פרסמו היום מספרים של נדבקים לאחר החיסון - אחפש את המקור

מדובר כל כ1 מתוך 150 במשך כ3 שבועות

למי שיודע חשבהון זה הרבה פחות ביחס לאוכלוסיה מהחולים הפעילים כולם ביחד היום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה