• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

''התחנני'' .האם דמעותיו של מרן שר התורה ישובו ריקם??

מצב
הנושא נעול.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש''כ גדול לכל אלו שעזרו לנו ליעד הגדול הזה
שאו ברכה מאת ה'..

upload_2019-3-8_2-42-1.png

גלינג

משתמש סופר מקצוען
גם אני ראיתי בערך בשעה 11 שהסכום קפץ מ-29 מליון פלוס ל-33 מליון פלוס, לחצתי על מיון לפי סכום התרומה והופיעה תרומה של 4 מליון בראש הרשימה (הכפלה של 2 מליון, כנראה קשור להסרטה שהועלתה כאן מקודם מהיום בה רואים את מרן הגר"ח אומר לתורם שיתרום 2 מליון) אבל עכשיו זה נעלם, לא ברור למה, אולי בשביל שאנשים לא יפסיקו לתרום.
הוא אמר פי שתיים מהפעם הקודמת (כלומר מיליון $)

נדרים פלוס

משתמש פעיל
שימו לב, ההכפלה נמשכת. עדיין כל שקל שווה שניים!
נאמר לי על ידי גורם המקורב למגבית שהאתר יישאר פתוח לתרומות עד לנסיעתו של הגר"ח קניבסקי שליט"א למירון.

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
גם אני ראיתי בערך בשעה 11 שהסכום קפץ מ-29 מליון פלוס ל-33 מליון פלוס, לחצתי על מיון לפי סכום התרומה והופיעה תרומה של 4 מליון בראש הרשימה (הכפלה של 2 מליון, כנראה קשור להסרטה שהועלתה כאן מקודם מהיום בה רואים את מרן הגר"ח אומר לתורם שיתרום 2 מליון) אבל עכשיו זה נעלם, לא ברור למה, אולי בשביל שאנשים לא יפסיקו לתרום.
התרומה שהייתה של 4 מליון ש"ח הופיעה בתוך היעד האישי של חבר שלי, והוא טוען שזו הייתה טעות הקלדה שתוקנה אחרי כמה דקות (נדמה לי שאנשים מתוך החפ"ק יכולים להוסיף - בטעות - כאלו דברים)

אסתי !!

מנהלת קהילת מוזיקה וסאונד והפקות אולפן
מנהל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
upload_2019-3-8_16-55-2.png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה