התוכנת חסימה של נטפרי למחשבים ניידים עובדת גם סמארטפון?

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא הצלחתי לחסום עם החסימה הנ"ל אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
ואולי מישהו יודכ לשנות רוט ולחסום לגמרי?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
בהמשך לחסימה
ניתן לחסום את ה Wifi שיתחבר רק לרשת מסויימת ולא לרשת אחרת באמצעות אפליקציית Macrodroid
להתקנת האפליקצייה לחץ כאן
כעת נכנסים לאפליקצייה ופועלים כך:
- לוחצים על "הוסף מאקרו".
- בטריגרים פותחים את קישוריות ולוחצים על "שינוי מצב ווי-פי" ובוחרים ב"מתחבר לרשת" ומסמנים "כל רשת".
- בפעולות פותחים את קישוריות ולוחצים על "הגדרת ווי-פי" ובוחרים ב"כבה ווי-פי".
- באילוצים פותחים את קישוריות ולוחצים על "מצב ווי-פי" ובוחרים ב"ווי-פי לא מחובר ל-" ומסמנים את הרשת שרק אליה רוצים שהטאבלט יהיה מחובר.

כמובן שיש לחסום את ההגדרות כנ"ל בכדי שלא יוכלו למחוק את נתוני האפליקצייה.
בהתחברות לרשת אחרת הווי-פי יתכבה.

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
אמר לי אחד מהמפתחים של נט פרי שהסיבה שאין חסימה לאנדרואיד נעוצה בהכשר של הוועדה לביצור חומות הדת, שם נאמר להם שהתנאי שלהם להכשר הוא, שלא יהיה הכשר גם לסמארטפונים (שמבוססים על אנדרואיד).

מקוריות

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אמר לי אחד מהמפתחים של נט פרי שהסיבה שאין חסימה לאנדרואיד נעוצה בהכשר של הוועדה לביצור חומות הדת, שם נאמר להם שהתנאי שלהם להכשר הוא, שלא יהיה הכשר גם לסמארטפונים (שמבוססים על אנדרואיד).
נו נו

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
זה הסיבה שהם לא משקיעים בזה, אבל לא רק זה הבעיה.
ומה עם טאבלטים?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
אם כבר העלו מחדש את הנושא, אני יוסיף דבר שהתחדש לי:
אחת הבעיות כשבאים לחסום מכשיר אנדרואיד, זה הפרסומות של גוגל שקופצות בתוך האפליקציה שעלולות להיות לא הולמות (אפשר אמנם לשנות את ההגדרות אבל זה לא תמיד עוזר)
האופציה המפורסמת לביטול הפירסומות זה דרך אפליקציית Adclear להורדה לחץ כאן
לאחר הכניסה לאפליקציה מוסיפים אישור ו-VPN ונגמר הסיפור (בהגדרות ניתן להחליט באיזה אפליקציות יוסרו הפירסומות וכן לקבוע פילטרים לסינון וכן למנוע גישה של אפליקציות לרשת).
חסרונות: אי אפשר להתקין VPN אחר כמו זה של Netguard, אפשר למחוק את האפליקציה, מסתבר שהיא מאטה את המכשיר.
אבל ישנה דרך מומלצת יותר עליה אותה אני הולך להסביר.
ישנה אפליקציה בשם Lucky Patcher חלק מתכונות האפליקציה עובדות רק עם root אבל ביטול הפירסומות עובד גם בלי רוט.
הוראות:
1. נכנסים לכאן ולוחצים על DOWNLOAD LUCKY PATCHER INSTALLER
2. בדף שנפתח לוחצים על כפתור DOWNLOAD
3. מתקינים את האפליקציה שירדה (האבטחה של גוגל חוסמת את ההתקנה וצריך לאשר בכל זאת, ולפעמים צריך גם לכבות את מנגנון Google Play Protect)
4. פותחים את האפליקציה LP Installer
5. לוחצים על Yes כעת תותקן האפליקציה Lucky Patcher לאחר מכן תתבקש להסיר את אפליקציית LP Installer
6. כעת תכנס לאפליקציית Lucky Patcher בהודעות הכניסה בחר "לא" לאחר מכן יחל עדכון חבילות האפליקציה שבמכשיר בסיום יפתח חלון, בחר ב"עדכן"
7. לחץ על אפליקציה אותה ברצונך לחסום (או לחץ למטה על Search וחפש את שם האפליקציה) ובחר ב"פתח תפריט טלאים"
8. בחר ב"צור apk לאחר שינויים"
9. בחר ב"ללא פרסומות מגוגל Apk"
10. בחלון שיפתח אין צורך לעשות שינויים (אך אם ברצונך לחסום את האפליקציה מגישה לרשת סמן את האפשרות האחרונה - "Make Fully Offline") לחץ על "Rebuild The App"
11. כעת יווצר עבורך אפליקציה ללא פרסומות, בחלון שיפתח בחר "Go to file" (תוכל גם להגיע לקובץ דרך סיור בתיקיות על ידי לחיצה למטה על "Rebuild & Install")
12. כעת בחר ב"Uninstall and install"
13. אשר את הסרת האפליקציה ולאחר מכן לחץ "התקן" כעת יש לך את אותה אפליקציה רק בלי גישה לפרסומות גוגל
בלי VPN ואישורים למיניהם!

סקרן בקטנה

משתמש פעיל
חשבתי שחסמתי מספיק (38 כתובות)
אבל @5050 עבד קשה והצליח לחסום הרבה יותר כולל פרסומות וכד' (53 כתובות!)
מצ"ב הקבצים (2 קבצים: אחד חסימה רגילה/מינימלית, והשני חסימה הכוללת תמונות עסקים וכד' שעלולים להכיל בעיות)
מורידים את הקובץ המצורף ומחלצים (xml)
נכנסים ל NetGuard לוחצים על השלש נקודות בצד שמאל למעלה>הגדרות>גיבוי>יבא הגדרות
ובוחרים בקובץ xml המצורף.
לוחצים במסך התוכנה על המתג למעלה להפעלת ה vpn.

נ. ב. נזכרתי שהוא ביקש לא להזכיר אותו, אז אל תספרו לו...
שלום אם האפליקציה שדרכה מעדכנים את החסימה לא עובדת אצלי (אנדרואיד 4.4) יש פיתרון אחר
(ואם כבר האם יש חסימה לנקודת גישה)
תודה ובפרט על המקצועיות...

yosi44

משתמש פעיל
נקודה חמה - תגדיר ב NETGUAERD שההגדרות לא יהיה להם גישה לאינטרנט ואז לכאו' זה לא יתן לנקודה חמה לקבל אינטרנט אע"פ שהוא כאילו יהיה פעיל אבל הוא ישדר ריק

yosi44

משתמש פעיל
אבל אפשר להסיר את האפליקציה ואז יורדת החסימה...

אמת, כל החסימה הזו זה רק בצירוף נעילת ההגדרות+ נעילת התקנת והסרת אפלקציות. ככלל כל זמן שאין רוט ויש לך גישה להגדרות, כל חסימה (כמעט) תוכל להוריד. נטספארק ורימון וכו' משתמשים ב MDM או KNOX שזה כבר סיפור מורכב יותר ואז גם בלי רוט אפשר לחסום בלי אפשרות (כמעט) לחסל אותו.

יש אפשרות נוספת דרך הריקוברי לשבש איזה קובץ שם ואז הנקודה חמה לא תעבוד כלל אבל לא תהיה לך אפשרות להחזיר אותו

חיבור*

משתמש מקצוען
לא נראה שזה נכון

upload_2019-5-22_10-10-58.png

וגם
http://forum.netfree.link/topic/5402/דרוש-מתנדבים-להיות-שפני-נסיון-לוויפרי-לטאבלטים

• תודה
Reactions: aeb

רבנים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
וויפרי זה רק חסימה שלא יוכלו להכנס לרשתות זרות, אך בשופו"א לא סינון מסודר של נט פרי כמו שיש לPC

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה