התאמת דגימה לטמפו בקורג

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כיצד אפשר לקבוע בדגימה מסויימת (באורך 2 שניות) שתתנגן לאט יותר כשהקצב איטי ומהיר יותר בקצב מהיר. נראה לי שמישהו כבר הסביר את הדרך כאן פעם.
תודה מראש

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפי מה שאני ניסיתי פעם.בוחרים קצב איטי שרוצים ולוחצים על הפלוס והמינוס ביחד כמה שניות .שליד הטמפו.כאשר הלחצנים נעילה ומטרו לחוצים קודם.ואחכ עוברים לקצב מהיר שרוצים ועושים את אותה פעולה.ואז הקצב והמהירות של כל אחד מהם נשמרת בפני עצמה.כדי להעביר את המנגינות מאחת לשניה בוחרים בלוח המקצבים את הבחירות שבחרנו!

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא ניסיתי אבל זה נראה time slise אם אני זוכר נכון..
אפשר לבדוק איפה שדוגמים..
תודה עזר לי מאוד, אלא שזה עובד בצורה שחותכת את הדגימה להמוני חלקים, ולא שמאריך ומקצר את הדגימה המבוקשת... אבל יצא מעולה
לפי מה שאני ניסיתי פעם.בוחרים קצב איטי שרוצים ולוחצים על הפלוס והמינוס ביחד כמה שניות .שליד הטמפו.כאשר הלחצנים נעילה ומטרו לחוצים קודם.ואחכ עוברים לקצב מהיר שרוצים ועושים את אותה פעולה.ואז הקצב והמהירות של כל אחד מהם נשמרת בפני עצמה.כדי להעביר את המנגינות מאחת לשניה בוחרים בלוח המקצבים את הבחירות שבחרנו!
את זה לא בדיוק הבנתי

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כנראה שלא הבנת את השאלה..
הוא שאל לגבי דגימה של סאונד לא לגבי מקצב.. (כלומר: שהסאונד יזרום יותר מהר או לאט.. לדוג' בסאונד של מנדולינה שזה צליל של פריטה מתמשכת.)

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כנראה שלא הבנת את השאלה..
הוא שאל לגבי דגימה של סאונד לא לגבי מקצב.. (כלומר: שהסאונד יזרום יותר מהר או לאט.. לדוג' בסאונד של מנדולינה שזה צליל של פריטה מתמשכת.)
אם אני מבינה נכון- אפשר לשחק עם כפתור הטמפו

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
רק נציין שבtime slice כשמזיזים את הטמפו בכמה bpm זה כבר מתחיל להיות קטוע הרבה פעמים ולא נשמע טוב.
רק בהאטה, בהגברת המהירות זה נשמע בסדר גמור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה