מחיר למשתכן התאחדות הזוכים לזוכי מחיר למשתכן

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
חוץ ממה שהדגשתי בציטוט. בהחלט יודעים, צריך להתכונן טוב מראש ולדעת מה מתוך מה שנשאר עשוי להתאים , להיות מוכנים לכך שחלק ממה שנראה לכם מתאים ייתפס כבר. וזהו . כל קבלן חייב לתת אפשרות להתעדכן איזה דירות נותרו לבחירה .
לעדכן אלו נותרו מיום האתמול - כן.
מה בחרו מהבוקר עשרת הזוכים שהפציעו במשרדיו - לא.

רימונשר

משתמש רשום
גם בזה צודק . וגם לזה יש פתרון.
מגיעים כ40 דק' לפני השעה היעודה, בודקים מה נותר וסוגרים קצוות.
נ.ב. עשיתי את זה לפני חצי שנה, לא סתם אני מרגיש מייבין...:p;)

רק שמחות

משתמש פעיל
הוגש בקשה להיתר כבר לפני מס' חודשים.
לפי המופיע באתר: הזכיה במכרז ב10.2018
וההגרלה התקיימה ב 1.2019
ולא הוגשה בקשה להיתר
לפי נסיון העבר ההיתר ניתן לאחר כשנה וחצי + מהזכיה והגשת בקשה להיתר (אולי אצל ראוכברגר יותר מהר?!)

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לפי המופיע באתר: הזכיה במכרז ב10.2018
וההגרלה התקיימה ב 1.2019
ולא הוגשה בקשה להיתר
לפי נסיון העבר ההיתר ניתן לאחר כשנה וחצי + מהזכיה והגשת בקשה להיתר (אולי אצל ראוכברגר יותר מהר?!)
ציטוט ממכתב שקיבלתי, האם כך באמת יהיה? אולי...
כידוע לכם על פי כללי משרד השיכון, יש להתחיל במכירת הדירות רק לאחר קבלת אישור וועדה לפרויקט. מועד זה צפוי (ככל שלא יהיו עיכובים של הרשויות) – כחצי שנה.

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נערך לאחרונה ב:

יעקב 11

משתמש פעיל
שואל בשביל חבר שגם זכה במחיר למשתכן ב"רמת שלמה" בהגרלה מס' 964 של רייסדור וכשראיתי פה שמדברים כבר מבחירת דירות פניתי אליו והוא גם אמר לי שלא קיבל שום דבר אשמח לדעת במה מדובר.

בתודה מראש

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שואל בשביל חבר שגם זכה במחיר למשתכן ב"רמת שלמה" בהגרלה מס' 964 של רייסדור וכשראיתי פה שמדברים כבר מבחירת דירות פניתי אליו והוא גם אמר לי שלא קיבל שום דבר אשמח לדעת במה מדובר.

בתודה מראש
תרשום מייל ואשלח לך את המכתבים שקיבלתי

רק שמחות

משתמש פעיל
למה כ"כ מומלץ,
לא כ"כ הבנתי מאיפה הידיעה הגמורה שלכם שלא הולכים לקבל היתרים כ"כ מהר?
בפרויקט אחר ברמת שלמה ארך יותר משנתיים להיתר מצד שני ישנם פרויקטים שזזים הרבה יותר מהר זה תלוי ןקיבלו היתר תוך שנה
לכן מומלץ לשמוע מה הערכה של הקבלן איפה זה אוחז ובלי קשר מומלץ לתקשר עם הקבלן ולשמוע פרטים נוספים

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בפרויקט אחר ברמת שלמה ארך יותר משנתיים להיתר מצד שני ישנם פרויקטים שזזים הרבה יותר מהר זה תלוי ןקיבלו היתר תוך שנה
לכן מומלץ לשמוע מה הערכה של הקבלן איפה זה אוחז ובלי קשר מומלץ לתקשר עם הקבלן ולשמוע פרטים נוספים
אכן שלחתי להם מייל לפני מס' חודשים, והשיבו לי, שכרגע אין שינוי ממה שנכתב במכתב ששלחו לי.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
כמה עולה יועץ משכנתאות?
ללקיחת 600-700 אלף משכנתא

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו ברמת שלמה, ( מחיר למשתכן) קיבלנו מפתח!!!
קחו בחשבון שמחירי השכירות כרגע ממש נמוכים הגלל מחיר למשתכן,
שווה בעיקר לאלו שמתכננים לגור המקום,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה