מידע שימושי התאגדות על רמי לוי תקשורת

ררפי

משתמש צעיר
לכול מי שנמצא ברמי לוי תקשורת כולל אני אנחנו רוצים לעזוב את החברה באם נעבור לאיזו שהיא חברה מסוימת כולנו ביחד נוכל לדבר איתם שיעשו את המחיר שקיבלנו ברמי לו כול מי שמעוניין שיגיב ויצתרף

A052

משתמש סופר מקצוען
יש חברה שאמרה לך את זה?
שיתנו 7500 דק' ב18 ש"ח לשנתיים ואח"כ 28?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני יודע על מישהו שהיה פעם בפרטנר, ועבר להוט מובייל.
אחרי 8 חודשים קיבל הצעה מסוכן של פרטנר 5000 דקות במחיר של 19.9 לכל החיים!!! כולל תא קולי חינם.
תוספת 4000 דקות בעוד 12 שקל

A052

משתמש סופר מקצוען
אני יודע על מישהו שהיה פעם בפרטנר, ועבר להוט מובייל.
אחרי 8 חודשים קיבל הצעה מסוכן של פרטנר 5000 דקות במחיר של 19.9 לכל החיים!!! כולל תא קולי חינם.
תוספת 4000 דקות בעוד 12 שקל
גם אם זה היה פעם, לא אומר שזה קיים היום.

כן יש תכנית כיום בפרטנר של 20 ש"ח ל3 שנים ל"שימוש סביר והוגן" שכרגע זה 5000 דק', כאשר הם כותבים מפורש שהם יכולים לשנות את ההגבלות (להבדיל מרמי לוי שלא כתבו כלום על האפשרות החצופה הזו).
יש להם גם תכנית ב40 לשנה ל9000 דק'.

ניתן להצטרף לתכנית במוקד הרשמי של פרטנר 1800800054 (ייתכן גם דרך חנויות, אבל היות וזו תכנית טובה ולא מפרסמים אותה כנראה שלא).

A052

משתמש סופר מקצוען
בדקת בחוזה שזה לא כתוב שהם יכולים לשנות את כמות הדקות?
אם זה אכן כך בא נצא לתביעה קבוצתית
בדקתי והם כן רומזים את זה ברמז דק מן הדק עד אין נבדק (אבל חוקית הם מסודרים ככל הנראה).
אבל פרטנר לעומתם רושמים זאת במפורש ולא ברמזים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה