השקעה של 300,000 במתחם של משרדים משותפים-בירושלים.

M.B.G

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו מכיר את הפרויקט הזה \השקיע בו?
זה באמת משתלם?
אשמח לקבל אינפורמציה,יתרונות חסרונות.
אשמח לדעת מה ההוצאות של כזו השקעה,כגון:ארנונה,מיסים וכדו'.[מחירים]

פישל לוי

משתמש מקצוען

מרפסת

משתמש צעיר
חשוב לזכור דבר מאוד חשוב שבמשרדים יש הרבה הוצאות טיפול מסביב כמו תחזוקה וארנונה מאוד יקרה ולא תמיד ישכרו דוקא המשרד שלך שיש בהחלט סיכוי שישאר ריק כמו שרואים בהרבה מגדלי משרדים שיש הרבה משרדים פנוים.

ג'לי

משתמש פעיל
חשוב לזכור דבר מאוד חשוב שבמשרדים יש הרבה הוצאות טיפול מסביב כמו תחזוקה וארנונה מאוד יקרה ולא תמיד ישכרו דוקא המשרד שלך שיש בהחלט סיכוי שישאר ריק כמו שרואים בהרבה מגדלי משרדים שיש הרבה משרדים פנוים.
אכן חשוב מאוד לבדוק

מרפסת

משתמש צעיר
היה כתבה ביתד נאמן סוכות מהרב ברוורמן הדיין בביתר שמזה העתקתי.

A052

משתמש סופר מקצוען
בנוסף לא לשכוח שכיום שחלק גדול מהעובדים עובדים מהבית. זה עשוי לגרום למעסיקים רבים להנות מהאופציה שחוסכת להם הרבה מאד כסף של שכירות והוצאות משרד. כך שבכלל לא בטוח שכל הנדל"ן למשרדים ימשיך להתנהל כמו שהיה עד היום.

klik's

משתמש מקצוען
ויש צורך להוריד מע"מ
ואת כל העובדה שיש לך תיק במ"ה
ועלויות רו"ח
והמון בלאגן מסביב
ברור שיש משרדים מאוד רווחיים
תלוי איפה, איך וכמה
אבל אותם לא צריך למרוח בכמויות של פרסומות
המשקיעים הרציניים לא מחפשים אותם בפרסומות
(אם כי אני לא מכירה את המשרדים האמורים, אלא בעקרון כך זה עובד)

בכל מקרה
כרגע, אחרי הקורונה יהיה האטה בכל פעילויות המשק
ודי ברור שצריכת המשרדים לשכירות תרד
(שוב, דעתי האישית כמובן)

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
מעיון קצר באתרי כלכלה אפשר לראות ששוק המשרדים ספג וסופג מכות קשות מאד בפרט בעידן הקורונה.

אבא עשיר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ויש צורך להוריד מע"מ
ואת כל העובדה שיש לך תיק במ"ה
ועלויות רו"ח
והמון בלאגן מסביב
ברור שיש משרדים מאוד רווחיים
תלוי איפה, איך וכמה
אבל אותם לא צריך למרוח בכמויות של פרסומות
המשקיעים הרציניים לא מחפשים אותם בפרסומות
(אם כי אני לא מכירה את המשרדים האמורים, אלא בעקרון כך זה עובד)

בכל מקרה
כרגע, אחרי הקורונה יהיה האטה בכל פעילויות המשק
ודי ברור שצריכת המשרדים לשכירות תרד
(שוב, דעתי האישית כמובן)
כל מילה.
אגב אלטשולר כבר הודיעה שהיא תבחן מחדש את הצורך בשכירת משרדים,
ויש גם כמה חברות ביניהם ביג ומגה אור שלא גבו שכירות בחודש האחרון, בטוח שזה יפגע ברווחים שלהם.

היימיש

משתמש חדש
אני חושב שמשרד זה עסק גדול ומורכב
ולא מומלץ למי שאין לו כסף נזיל והוא חי על השקל זה כמו שאדם מהישוב או שכיר ממוצע לא יקנה חברה כמה שהיא רווחית יש לה הוצאות ויש הכנסות זה לא שמי שקונה משרד מרוויח,
למרות שבירושלים לדעתי כן יהיה ביקוש באזורים מסוימים צריך לבדוק כל דבר לגופו

אבא עשיר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חשוב תמיד לבדוק פרטים קטנים מול הסטטיסטיקה.
"הסטטיסטיקה משקרת על היחיד".

היימיש

משתמש חדש
אני חושב שדין חנות כדין משרד,
מניסיוני כמתווך:
אלא שיש להם חנויות זה אנשי עסקים עמידים יש להם נכסים רבים ולא חנות אחת בלבד, וזה לא שכל אחד יכול לקנות חנות ולהצליח
ועם בכל זאת אתם מעוניינים לקנות חנות זה צריך להיות במחיר טוב עם הרבה כסף נזיל...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כל נושא המשרדים בנדל"ן עובר שינוי משמעותי בקורונה
לדוגמא- הרבה קלטו שאפשר לעבוד מהבית, עברו לזום לפחות חלקית
מתחילה אינפלציה של מתחמי משרדים להשכרה...
אז ממוצע התשואה ישתנה לגמרי

היימיש

משתמש חדש
אני לא חושב כך לעבוד מהבית זה בכלל לא פשוט,
זה שזה נראה כך זה לא אומר שאפשר להחזיק מעמד בצורה הזו- אינו דומה בעל עסק שיש לו משרד לבעל עסק שעובד מהבית בכל תחום שלא יהיה ולכן גם אם אנשים עברו לעבוד מהבית מהר מאוד הם יבינו שזה לא הדבר הכי טוב לעצמם ולעסק שלהם.
לסיכום: לפי דעתי הירידה היא זמנית ולא משהו שיש מה לחשוש ממנו .

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
צריך גם לקחת בחשבון שלחברה מאוד יקר לשכור בי-ם בהתחשב במחיר השכירות ומחיר הארנונה ובגלל הקורונה לא מעט עסקים מחפשים מקומות זולים יותר

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני לא חושב כך לעבוד מהבית זה בכלל לא פשוט,
זה שזה נראה כך זה לא אומר שאפשר להחזיק מעמד בצורה הזו- אינו דומה בעל עסק שיש לו משרד לבעל עסק שעובד מהבית בכל תחום שלא יהיה ולכן גם אם אנשים עברו לעבוד מהבית מהר מאוד הם יבינו שזה לא הדבר הכי טוב לעצמם ולעסק שלהם.
לסיכום: לפי דעתי הירידה היא זמנית ולא משהו שיש מה לחשוש ממנו .
יש הרבה צדק בדבריך.

אבל בכל זאת יש סיכוי גדול שיתרחשו שינויים כמו שיעבדו בתורנות חצי שבוע במשרד וחצי שבוע מהבית. ועוד כל מיני וריאציות. לכן להיכנס בתקופה הזו זה סוג של הימור.

חשוב להדגיש שלא מדובר בהימור של להפסיד את כל ההון העצמי, אלא שלא יהיו רווחים ואולי גם הפסד של קצת מההון העצמי. כי בכל זאת שוק המשרדים לא יעלם אולי תהיה ירידה בביקוש או סוג של האטה אבל לא העלמות של השוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה