השקעה נדלנית בקריות, יש לך נסיון?

יעקב רבינוביץ

משתמש צעיר
עריכה תורנית
בוודאי, בעיקר באזורים ליד הים וליד הטיילת
יש שם כמה יזמים גדולים שכל הזמן מחתימים בעלי דירות
גם פינוי ביוני וגם תמא

• תודה
Reactions: szn

מוייייישה

משתמש פעיל
אני שמעתי שהתמא ליד הים יכול להיות סיכון
שמישהו שמבין קצת אמר לי שלבנות שם בכזה סדר גדול צריך גם לעבוד לחזק וכדומה בתוך הים וזה עלויות גבוהות
(אני לא יודע בדיוק כמה זה נכון אבל לפני שמשקיעים כדאי לברר גם נקודה זו)

• תודה

יעקב רבינוביץ

משתמש צעיר
עריכה תורנית
זה יכול להיות נכון אבל זה בעיקר בדירות ליד הים ממש ומה שנפגע זה הצנרת שמחלידה בכל מקרה 100 מטר מהים אין בעיה

מוייייישה

משתמש פעיל
אני חושב שהוא אמר לי עוד דברים כדי שיוכלו לבנות שם והוא אמר לי שזה גם הרבה זמן בכל אופן מומלץ לכל אחד לברר טוב טוב ולא לסמוך רק על זה שמוכר לו את הדירה שיש לו אינטרס אישי
(ככה אני חושב)

Yerushalmit

משתמש מקצוען
למויייישה ולכל מישוה אחר שמתעניין - שאלתי את הרב שלי והאו אכן אמר לי להשתמש בחברה שבעליו שומרי מצוות (לא חייבים להיות חרדים)

מוייייישה

משתמש פעיל
אז להוי ידוע שויק שאיתו דיברתי הוא שומר שבת (לפי דבריו)
ושוב אני אומר מידיעה שאם החברה שאתם לוקחים שומרת שבת ולבסוף הם עצמם משכירים דרך חברה אחרת ( לא דווקא פלמינגו) מה ז ה כבר משנה
הרי צריך להיות הגיוני שהרי לא כזה מציאותי שהאנשים החרדים שמתווכים לנו את הדירה שיהיה להם קרש ישיר עם כל האנשים שמשכירים שם דירות ובפרט הרוסים שלא יודעים עברית

סנדוויצית

משתמש חדש
משהי או משהו שמע על משה הרשקוביץ ושמואל קליין? (מתווכים באזור הקריות) לחברה שלהם קוראים "ברכת הבית". בנוסף, אם יש למשהו דירה שם ויודע לתת טווח מחירי שכירות אשמח לשמוע- תודה ענקית!!!

מוייייישה

משתמש פעיל
משהי או משהו שמע על משה הרשקוביץ ושמואל קליין? (מתווכים באזור הקריות) לחברה שלהם קוראים "ברכת הבית". בנוסף, אם יש למשהו דירה שם ויודע לתת טווח מחירי שכירות אשמח לשמוע- תודה ענקית!!!
טוב מאוחר מכלום
אני קניתי דירה דרכו. אפשר להגיד שתיווך זה חוש שהוא נולד עם זה
הוא משרת אותך בכל דבר. בזמן שאני קניתי (כנראה שגם עכשיו) הוא מסיע אותך במכונית נוחה לקריות ואם צריך אז פעמיים או יותר
מברר לך כל פרט מסדר את הכל גם מסביב לדירה שהוא לא חייב כמו להחליף בעירייה משכנתא ועוד על השם שלך שאם צריך לעשות לבד זה סתם כאב ראש לרדת לעירייה
כן הוא גם לפעמים בדק לי לבקשתי ענינים שעורך דין לןקח על זה מאות שקלים
לפי מה ששמעתי מחבר אחר שלקח מתווך אחר היו לו הרבה טענות על כל מיני דברים בענין התיווך
בכל אופן שיהיה לך ולכולם הרבה הצלחה. הצעה שלי קח אותו כמתווך

עסקנית

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
דירה משופצת ומחולקת בקרית מוצקין
מושכרת ב- 5000 ש"ח נטו
משווקת בבלעדיות ב- 920000
לפרטים נוספים
0533133387

נ.ב. יצאה היום לשיווק

יש לנו רעיון מאוד חשוב להציע לכם ולכל משתמשי הפורום הנכבד הזה

יש בקרית חיים וקרית ים דירות שהם נמצאות קו ראשון לים
אלו דירות שנמצאות במרחק של כ 100 מטר מהמים !!!
וברוב הדירות - אם פותחים את החלון שומעים את הגלים !!!

מחירי הדירות שם עלו מאוד בעקבות התקדמות תהליכי פינוי בינוי הן בקרית ים והן בקרית חיים

הפונטציאל שם עצום מאוד !!!

מכיוון שבתוך שנים ספרות ישברו שם את בניני הרכבות ובמקומם יבנו מגדלים של 25 -28 קומות שהם יהיו ממש על שפת הים

אמנם זה יקח כ 5-4 שנים עד שהטרקטורים יעלו לשטח ועוד כשנתיים הבניה עצמה

ובסופו של דבר אתם תקבלו דירה של 4 חדרים ( אחרי התוספת של הפינוי בינוי ) שנמצאת ממש על שפת הים !!!
והמחיר שלה יהיה בעזרת ה' לפחות 2 מיליון ו 200 אלף

אם אתם או משתתפים אחרים רוצים לקבל מידע ראשוני
ניתן לשלוח אלינו מייל
אנחנו לא תיווך ולא מתעסקים עם רכישת הדירות , אם תירצו נפנה אותכם אל אנשי המקצוע מהאיזור ( ולהם יגיע ה 10,000 שקל...)

בהצלחה רבה
המייל שלנו -
eigud123456789אין לכתוב כתובת מייל
כמובן להחליף את ה # סולמית ....

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
יש לנו רעיון מאוד חשוב להציע לכם ולכל משתמשי הפורום הנכבד הזה

יש בקרית חיים וקרית ים דירות שהם נמצאות קו ראשון לים
אלו דירות שנמצאות במרחק של כ 100 מטר מהמים !!!
וברוב הדירות - אם פותחים את החלון שומעים את הגלים !!!

מחירי הדירות שם עלו מאוד בעקבות התקדמות תהליכי פינוי בינוי הן בקרית ים והן בקרית חיים

הפונטציאל שם עצום מאוד !!!

מכיוון שבתוך שנים ספרות ישברו שם את בניני הרכבות ובמקומם יבנו מגדלים של 25 -28 קומות שהם יהיו ממש על שפת הים

אמנם זה יקח כ 5-4 שנים עד שהטרקטורים יעלו לשטח ועוד כשנתיים הבניה עצמה

ובסופו של דבר אתם תקבלו דירה של 4 חדרים ( אחרי התוספת של הפינוי בינוי ) שנמצאת ממש על שפת הים !!!
והמחיר שלה יהיה בעזרת ה' לפחות 2 מיליון ו 200 אלף

אם אתם או משתתפים אחרים רוצים לקבל מידע ראשוני
ניתן לשלוח אלינו מייל
אנחנו לא תיווך ולא מתעסקים עם רכישת הדירות , אם תירצו נפנה אותכם אל אנשי המקצוע מהאיזור ( ולהם יגיע ה 10,000 שקל...)

בהצלחה רבה
המייל שלנו -
eigud123456789אין לכתוב כתובת מייל
כמובן להחליף את ה # סולמית ....

הלוואי...
אם בכל פינוי בינוי יש סיכוי גבוה שיהיו עיכובים או שלא יצא לפועל
בקרבת הים הסיכויים שהפרויקט יתקע גבוהים בהרבה

הלוואי...
אם בכל פינוי בינוי יש סיכוי גבוה שיהיו עיכובים או שלא יצא לפועל
בקרבת הים הסיכויים שהפרויקט יתקע גבוהים בהרבה
תראה
כנראה אתה לא מכיר את האיזור
זה וודאי נכון שבכל פרוייקט של פינויי בינויי יתכנו עיכובים
אבל ספציפית באיזור קרית חיים וקרית ים זה נראה שהעסק רץ
מתקדם בצעדי ענק
ואין סיכויי שזה יעצר
מקסימום יתעכב בעוד שנה שנתיים
אבל בסוף זה יקרא

תראה קישור לתוכניות באתר עירית חיפה

תחפש בפרוטוקולים של וועדת תכנון ובניה שדנה על זה (זה נמצא באתר עירית חיפה במחלקת הנסה http://haifa.complot.co.il/minhal_handasa/pages/התחדשות-עירונית.aspx) ותראה שהתוכנית עברה פה אחד , ללא מתנגדים ! (כולל נציגי הסיעות הירוקות)

בקיצור , זה המקום , שאפשר לעשות בו את התשואות הגדולות ביותר , ללא סיכונים מיותרים

יעקב רבינוביץ

משתמש צעיר
עריכה תורנית
זה נכון שהעסק מתקדם אבל כל דבר קטן יכול לתקוע את זה
יש שם שכונות שזה בנין כן בנין לא בגלל מישהו שהתנגד
ודבר הכי חשוב אתם לא קונים הבטחות אתם קונים דירה
אם יהיה פינוי בינוי/תמא הרווחתם, לא עשו
יש לכם דירה שקניתם ואתם מרוצים ממנה גם ככה.

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה