השקעה בקרקעות באשדוד - מישהו שמע?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
ידידך צריך לכתת רגליים וללכת לעיריה לבדוק על האזור הספציפי מה מצבו, ומה הצפי מבחינתם ובאיזה שלב כרגע התכנית נמצאת.
לברר אצל יזמים נוספים, בלי הערכות ובלי בטיח. נתונים - עובדות בשטח
ושיתייעץ עם משקיעי נדלן מהאזור
יתכן וכמה כבר עשו את העבודה במקומו ויוכלו לתת לו את כל המידע מבלי שיטרח

גיטרה

משתמש מקצוען
אגב, האם ידוע לך האם בכל הפרויקטים שהיזם הנל היה מוערב בהם היום הצלחות או שיש מקומות שזה תקוע [רמז: פרויקט במרכז רובע ז' החדשה].

לא חושבת שהמדד להשקעה בטוחה או לא הוא אם בכל הפרויקטים היזם הזה הצליח. כמו בכל השקעה - גם כאן אמורים להיות סיכויים לכאן ולכאן, ויש גם סיכויים סבירים (ברמה מסוימת) שההשקעה הזו תיפול.

הבדיקה היותר נכונה בעיניי (מעבר לבדיקה האישית על הקרקע הספציפית) היא אם היזם הזה בפרויקטים הקודמים שלו היה אמין, ואכן עמד בדיבוריו ולא מכר קרקעות על הירח, וכמובן אם יש פעמים (ובאחוזים גבוהים) בהם גם ההשקעה הוכיחה את עצמה, גם אם היו פעמים בהם לא.

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
יש לי חבר שהציעו לו השקעה בקרקע חקלאית על יד בית החולים באשדוד.
והוא התלהב כל כך על ההצעה, שהוא כמעט בטוח שזו עיסקת חייו, והוא מנסה להשיג הלוואות וכו' העיקר שיוכל להשקיע שם.
המדובר לפי דבריו ביזם חרדי מאשדוד שמאגד קובצת רוכשים במטרה לרכוש קרקע גדולה בצמוד לאשדוד [כמדומני באזור בית החולים] שלדבריו תוקם עליה בעתיד פארק הי טק ועוד, כך שערכה צפוי לזנק בעשרות מונים.
ידידי התלהב מאוד, והוא להוט לקנות [למי שמכיר מה שקורה לאנשים שמתלהבים מהצעה כזו ומאבדים את ההגיון לחלוטין ונכנסים לתחום הדמיון, ניתן להאזין להרצאה מעולה בנושא בקו יד שמשון 0799-11-20-30].
אני אישית פחות מתלהב, ויש לי כמה פיקפוקים [מדוע בעלי הקרקע מוכרים אותה כעת אם ערכה צפוי לעלות בקרוב?, האם אין באזור בית החולים והמרחב ההוא שמורת טבע שלא מאפשרת לבנות שם? ועוד מספר שאלות]
ואני די חרד לגורל ידידי.

האם יש כאן מישהו שמכיר את הסיפור ויוכל לתת לנו פרטים על מנת שאוכל לדעת האם אכן מדובר בתרמית [כדוגמת דורות עילית, והקרקעות באלעד], או בהשקעה עם סיכוי וסיכון.
תודה רבה לכל העוזרים.

לא קראתי את כל התגובות
אבל אם לא כתבו כבר
שיקרא באשדוד בכותרות את הכתבה שהירוקים רוצים להפוך את כל השטח שם לאתר של קק"ל (משהו כזה)
ולא יהיה סיכוי בעולם לבנות שם

בהצלחה

שלכם

משתמש פעיל
היזם עם הפרוייקט התקוע ברובע ז' הוא פנחס ברסלוואר,
נכון, אבל אני חושב שגם הנ"ל מושקע שם.
ולגבי השאלה על אמינות האיש והפרויקט, צריך לזכור שמדובר אמנם ביזם שביצע כמה עיסקאות מוצלחות, אך גם באדם שלא חושש מסיכונים כידוע, ואמנם כנראה יש כאן פוטנציאל לרווח אך גם לא מעט סיכון, השאלה היא האם המשקיעים הקטנים נמצאים גם במצב שהם יכולים לספוג הפסדים, או שהפסד כזה ימוטט אותם לחלוטין, בשונה מהיזמים הגודלים שבדרך כלל לוקחים זאת בחשבון.
אגב, @מודל ממתינים עדיין לתגובתך לגבי הניק החדש.

מiכר

משתמש צעיר
בגדול, ניתן לסמוך בעיניים עצומות על כל מתווך ואיש מכירות
(ובפרט אם הוא חבר של אחיין של שכן שלכם)
שכל פרוייקט שהוא מציע, קרקעות ביגוסלביה, דירות בקרית ברסלב באומן, עיר חדשה במרכז, עיר ישנה בצפון, ערכות לקפיצת גובה מבנייני התאומים (שבינתיים כבר אינם), דונמים ליד הכינרת, כבל מאריך, כבל מקצר, זכויות בניה במחסני גני גאולה, ועוד ועוד -
- מהווים הזדמנות מצויינת לצמיחה מהירה ומיידית, 100% תשואה ולפעמים 200%,
בשבילו.

ובפרט אם הוא מממן קמפיין בעיתונות החרדית - הוא באמת רציני. כן, זה אפילו הופיע ביתד.
קחו את זה כסימן מובהק שאין אפילו מה לברר, ואין כל סיבה ללכת לעו"ד לבדוק את הנושא.
כי מה כבר מבין עו"ד בעסקאות כל כך מפתות.
(וזה גם חסכוני. כולו הסתכל על הדפים העורך דין הזה, ומבקש חמשת'לפים שקל, לא חבל?)

והכי חשוב - לשמור בסוד את ההשקעה שלכם.
שאף אחד לא יידע חלילה שצברתם 75,000 ש"ח בצד. זה יכול לעשות לכם עין הרע.
עדיף שלא תבררו בכלל על ההשקעה, תעצמו עיניים ותעבירו הכל עכשיו בהעברה בנקאית, כי יש מישהו אחר שרוצה את זה בעוד חמש אלף שקל ואם לא תחתמו הרגע - אני נותן את זה לו.
העיקר שלא יהיה עין הרע.

נערך לאחרונה ב:

מור ולבונה

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו עשינו בירור מקיף הבנתי שאשדוד זה נפילה ענקית שאין סיכוי בחיים שמישהו אי פעם יבנה שם משהו
מצאנו השקעה חלופית שכבר ראינו פירות ממנה סכום הכניסה היה די קטן
תוך כמה חודשים כבר הוערך מחדש בעוד 40 אלף שח
אשמח מאד לתת פרטים לתועלת הציבור
ושוב תזהרו תשמרו על הכסף ואל תכנסו בלי לברר עם עורך דין כמו שעשינו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה