השפה בגוגל במקום עברית, ריבועית מה עושים?

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
קניתי נטסטיק עם נטפרי וכשהכרום נפתח לי ואני כותב משהו במקום השפה שאני יודע לקרוא והיא עברית, מתקשקש לי ריבועים. אותו דבר בהורדות ואותו דבר בכל משהו שאני רוצה לעשות בגוגל בהגדרות של הגוגל מוגדר עברית
איך אפשר לשנות זאת
בתודה מראש

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
איך מורידים פיירפוקס?
אולי תוכל להביא קישור
אני לא חזק בענינים האלו!
סליחה שאני מתערב...
אבל זה קישור יותר מעודכן לווינדוס 64 ביט
https://download.mozilla.org/?product=firefox-latest-ssl&os=win64&lang=he

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

אפשוטער איד

משתמש מקצוען
טוב, רבותי חביבי.
לאחר לילה של סיעור מוחות בבעיה הרצינית הזו עם הניק היקר שבאדם הרב @הסכת ושמע שחדר למחשבי באישון ליל (כן מלפני שעה וחצי בערך עד עכשיו- תסתכלו בשעה) דרך כל מיני תוכנות למיניהם

ו...
הבעיה לא נפתרה!!!
מה הוא לא עשה, התקין תוכנות, הסיר תוכנות, שיחק בהגדרות לפה ולשם. אבל נאדה...
כמו דיבוק הריבועים האלו

וכאן הקריאה למומחי העל פה @פרסומון @דודכהן @יוסי מחשבים @דיתי חן ולכל החברה לשנס מותניים ולהמציא פיתרון

אני מצרף תמונת מסך מהבעיה, יש לציין שהבעיה הזו רק בכרום גיבריש.PNG

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
למה שיצליח, ההצעה של מיקרוסופט ברוב המקרים זה לאפס את המחשב!
יש דפדפן מבוסס כרום (כרום הוא דפדפן קוד פתוח שכל אחד יכול לערוך אותו כרצונו) שנקרא iron הוא בטח יעבוד נורמלי
הוא נראה בדיוק כמו כרום ומתעדכן ממש כמו כרום
בקיצור לא תשים לב שיש לך דפדפן אחר חוץ מהסמל
הורדה:
http://www.srware.net/downloads/srware_iron.exe
תעדכן אם הבעיה גם שם

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה