דרוש מידע השם שיבחר יזכה ב100 ש''ח...כנסו ואולי תבריקו....

שיראל לוין

משתמש פעיל
בלבלונים
ים בלון
מרכז הבלון
יום בלון
בול בלון
סורי אני לא טובה בדברים האלה
אז זה מה שיצא:)
בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עולם של בלונים
אולם הבלונים
מרכז הבלון
מסיבת בלונים
חגיגת בלונים
יריד בלונים
בלוני השמחה
בלון משמח
שמחה של בלון/נים
בלון מאושר

נערך לאחרונה ב:

tamar *-*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
כמה כתבו כאן בלאונס..
או באנגלית Balloons
זה עסק קיים כבר... אז קחו בחשבון..
הצלחות!

קופירייטרינג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הערת אגב לאחר שעברתי על חלק מהדפים, לפעמים חושבים שצריך שם פצצה בלונארדו וכד' אך שוכחים שהשיקול המרכזי בבחירת שם זה רק מה שיביא בסופו של דבר לקוחות שכשרואים או שומעים את שם החנות יכנסו לקנות או שיכנס למוחם שכשצריך בלון מגיעים לכאן, אי לכך הצעתי שדווקא ללכת על הכיוון היותר בנאלי.

מרכז הבלונים / הבלון
עולם הבלונים
מלך הבלונים (תלוי במיקום החנות)

כלכלית - קצת מוזר לי לפתוח עסק לבלונים...

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
גמ"ח בלונים:):):):) - הכי מושך לקוחות בדורינו!!
ותודה רבה רבה לכל אלו שקטעו עם הויכוחים באמצע כי כמעט התפוצצתי מכל השמות ברצף:):):)

ועם ברצינות קצת אז "בלונייס"
אפשר אולי בלוני החסד, עם השמות של החנויות בדורנו אני עוברת לפעמים על הפירוט אשראי לבדוק את המעשרות לפעמים אני כמעט בטעות מוסיפה לרשימה את נתיב החסד יש חסד אימפריית החסד וכו', די הגזמתם איזה חסד בדיוק אתם עושים? אנחנו משלמים מחיר מלא על המוצרים, תעשו חסד, די;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה