עזרה הרב פירר עונה גם לשאלות בבעיות פחות מורכבות?

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הרב דרנגר עזר לנו פעמיים,
ונתן המלצות מדוייקות וקולעות.
אין לי מספר לצערי...

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הרב נח קופלוביץ (המוהל)
עזר לנו גם
0504141855

טוצ'ה

משתמש מקצוען
את יודעת מה שמו?
קוראים לו משה חרש.
התקשרתי עכשיו
זה ממש לא רציני!
בקשתי גם לדבר עם היועץ ולא נתנו לי
מה עושים?
מקווה מאד שהסתדרתם.
במידה ולא אפשר לבקש מהם שישאלו אותו את השאלה ויחזרו עם תשובה.
קשה לי להאמין שבמקרה כזה הן תענינה תשובה על דעת עצמן.
בהצלחה.

rachelevanon

משתמש סופר מקצוען
התקשרתי עכשיו
זה ממש לא רציני!
בקשתי גם לדבר עם היועץ ולא נתנו לי
מה עושים?

היועצים הרפואיים במחלקות היעוץ עמוסים מעל הראש. אין להם שנייה לענות לשאלה כמו להתחסן לשפעת /לקחת תרופה או שאלות נוספות שאמורות להיות מופנות לרופא קופה. לרוב אנשי הצוות של היועץ יודעים לענות על שאלות אלו לפי הנחייתו. ואכן רוב המגיעים להתייעץ עם הרב פירר מתייעצים בדרך כלל עם העוזרים שלו שעונים לפי הנחייתו, ולא איתו עצמו, למעט שאלות גורליות.

הרב פירר דיבר כמה פעמים במפורש על המצוקה שלו מול אנשים שניגשים אליו ומעכבים אותו בבית הכנסת לשאול שאלות קטנטנות שאפשר לשאול רופא כמו: לעשות ניתוח בקע, כשברקע יש לו שאלות קריטיות והרות גורל ומאות ממתינים לנושאים של פיקוח נפש מיידי.

לא הוגן וגם לא נימוסי להטריד את הרב פירר על שאלות קטנות.

יצירתית301

משתמש רשום
באיזה נושאים רפואיים ניתן להתייעץ איתו?
יש את איש החסד ר' יעקב שקול שבקי עצום והכי חשוב יודע לענות גם לאנשים קטנים בדברים קטנים.
כתבו עליו הרבה ועדיין כל שבוע אני שומע מעוד מישהו שנחשף אליו וממש מופתע ממנו.
הטלפון שלו0533132825

אמא לתאומות

משתמש פעיל
בכל תחום שקשור לרפואה!!
יש לו ידע עצום ויש לו גם קשרים בהרבה בתי חולים\ רופאים וכו'..

102

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בלת״ק

הרב רגוביי - מזור
03-635-1111

הוא עזב את עזר מציון, אבל עוזר היום בפרטי
בטוח ידע לכוון אתכם.

בהצלחה ובריאות!

בנמלך

משתמש פעיל
רצוי שנעשה קצת סדר.

הרב חרש, לא חדש בתחום, ויודע יפה מאד לעזור - מאמין שגם המזכירות שלו מודעות לצורך לשאול אותו.

הרב פירר עונה גם לשאלות 'קטנונוית' בזמנים מסויימים - נדמה לי בשעות הצהרים, בשיחה של דקה או שתיים. העוזרים שלא, לא עונים על דעתם אלא בהכוונתו הישירה.

לצערנו היועצים עמוסים, זה נכון, אבל תמיד נכונים להיות מסייעים, ולעולם אסור לדחות מישהו ששואל על כדור - כי יתכן מאד שמדובר מקרה מורכב; אז יתכן שהשאלה על הכדור הספיציפי, אבל במכלול הענין יש לו משקל כזה או אחר.

אף שאר השמות שעלו כאן, כולם עושים עבודת קודש, אנשים יקרים ועבודתם חשובה לאין ערוך. שכולנו נהיה בריאים תמיד!

קצרה

משתמש מקצוען
רק אני תמיד חשבתי שהיועצים הרפואיים בסך הכל מפנים לרופא המתאים בתחום - אך לא עונים על שאלות רפואיות ממש?
תמיד כשהתייעצתי התייעצתי מיהו הרופא המומלץ. אף פעם לא שאלתי מהו הטיפול המומלץ. את זה כבר שאלתי את הרופא...

חיולה

משתמש מקצוען
רק אני תמיד חשבתי שהיועצים הרפואיים בסך הכל מפנים לרופא המתאים בתחום - אך לא עונים על שאלות רפואיות ממש?
תמיד כשהתייעצתי התייעצתי מיהו הרופא המומלץ. אף פעם לא שאלתי מהו הטיפול המומלץ. את זה כבר שאלתי את הרופא...
זה 2 נישות שונות
לפעמים יכול להיות רופא מומחה שגורס לבצע בדיקה\ניתוח וכו'
והתייעצות עם יועץ רפואי מפנה לרופא אחר שאומר לבצע משהו אחר בכלל..

ולפעמים, אף יכול להפנות לטיפול אחר שמניסיון יודע שיותר עוזר וכד'
יש מקרים שאפי' הרופאים חלוקים בדעתם מה הטיפול המומלץ...

המקרים הבאים המוכרים לי אישית, ממחישים את הצורך ביועצי רפואה:

מנתח בכיר המוכר כאדם אחראי ומבין, קבע לבני תור לאישפוז וניתוח בהדסה, אבל אחד מהיועצים המוזכרים כאן, שפניתי אליו, הפנה אותי למומחה מאבחן באותו בניין, מספר קומות מתחת למחלקה הכירורגית… המומחה אבחן במדויק וקבע שלא צריך ניתוח. וכך היועץ חסך לבני ניתוח בטן מיותר.

במקרה אחר, חולה קשה סבלה מכאבים רבים וממושכים ללא פתרון, וטופלה שנים בבית רפואה ידוע בירושלים. משהגיעו מים עד נפש, ולא נמצא פתרון לכאבים, המשפחה פנתה ליועץ מוכר, שמיד הפנה אל מומחה בינלאומי לשיכוך כאב באותו בית רפואה, כמה קומות למטה. משום מה במחלקה למעלה 'שכחו' אודותיו כל השנים הללו. הטיפול שלו עזר.

וגם, יועצים רפואיים נפגשים עם מאות (ואולי אף יותר) מקרים ביום מכל הסוגים,
אין לשער את הניסיון שהם צוברים בכל תחומי הרפואה

הרב פירר למשל, מעולם לא למד רפואה ואעפ"כ רופאים ידועים ובעלי שם, מכבדים מאוד את חוות דעתו שברוב המקרים קולעת, הוא מתמצא במקרים סבוכים ממש גאון בזה!

מה גם, שלרופאים המון פעמים יש אינטרסים לשווק תרופה כזו או אחרת, טיפול (ניסיוני) וכו'
זה לא סוד שחברות תרופות משלמים לרופאים הון כדי שיעזרו להם במחקרים וכד'

ליועץ רפואי אין את הנגיעות הזאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה