דרוש מידע הרב הגר - קורסים שווה את המחיר??

Panda

משתמש מקצוען
לא מכיר את הרב ואת הקורס אישית,
אבל את כל הנושא אפשר ללמוד דרך האתר של סולידת ברמה מקצועית מאוד עם קהילה גדולה. ובחינם

אלישבע הרץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
"אדם מנצל רק 1-5% מהכוחות שיש לו. פה תלמדו איך להגיע להרבה יותר"
"תתרגל להאמין בעצמך. תגיד לעצמך אלף פעמים ביום: אני מוצלח, אני שווה, גם אם אף אחד לא יודע מכך"
"הערך שלך לא נקבע לפי מה שאנשים חושבים עליך, או מה שנדמה לך שהם חושבים עליך, הערך שלך הוא כי אתה קיים"
"גם אם אתה חושב שאתה לא יכול, פשוט תעשה. אל תחשוב על היכולת שלך אם היא קיימת או לא"
"המוח שלך צריך להתרגל לחשוב חיובי על עצמך. אתה צריך לאמן אותו לכך"
"תלמד את המערכת הפנימית שלך שזה לא מסוכן, ולא יקרה לך שום דבר אם תעיז. גם אם הוא מתריע לך שזה כן"
"פלוני המפורסם והידוע, לפני עשר שנים הוא התבייש אפילו להגיד משהו לאשתו בלי להסמיק"
מכיר את... נכון שאי אפשר להאמין שהוא היה פעם כזה למל'ה? אם הוא יכול - אתה וודאי יכול"
"לכל אחד יש את היכולת. אתה רק צריך להאמין שגם לך יש אותה"

וכו' וכו' וכו' וכו'

נדמה לי שכל הקורסים למיניהם מבוססים על המשפטים הבומבסטיים הנ"ל. ממציאי השיטות רק לומדים איך לנסח אותם אחרת ואיך למתוח אותם לכדי מינימום של 10 מפגשים בני שעתיים כל אחד.

או שאני טועה?

אחג

משתמש מקצוען
תגובה מאוחרת מאוד... אבל למי שמעונין לדעת, אני הייתי בערב הכרות שלו לאחרונה,
וכיום הקורסים עולים באזור של 4000 ש"ח כמו פעם, המחיר לא עלה!
(הבנתי שהיתה תקופה שזה היה משולב בקורס של קידום כלכלי, עם שיטות מכירה וכדו', אבל הבסיס המוכר והידוע נשאר באזור הזה, וכעת הוא משווק קורסים רגילים)
מי שהיה לאחרונה, שיעדכן, כי יש המון ממליצים, אבל עדיין המחיר הוא 4000 ש"ח...

קליבר נטרלי

משתמש צעיר
הקורס הזה שווה בטירוף
הוא משנה חיים כפשוטו ונותן עוצמה וכח להוציא פי כמה וכמה את הכוחות שלך לפועל
הוא מלמד ביטחון עצמי אמיתי, דיבור בפני כל קהל, התנהלות נכונה בשעות לחץ, לא לדחות דברים, לעבוד במרץ ובהתלהבות, איך ליצור קשרים חדשים ואיך להעמיק קשרים קיימים, ואיך להתבטאות ולהסביר את עצמך בצורה נכונה
הבנתי שכעת הוא יוצא שוב לסיבוב קורסים בכל הארץ (083132073)
ועל פי רוב הבוגרים שלו מכסים תוך חודשים ספורים את ההוצאה

kidinet

משתמש מקצוען
הקורס הזה שווה בטירוף
הוא מלמד ביטחון עצמי אמיתי, דיבור בפני כל קהל, התנהלות נכונה בשעות לחץ, לא לדחות דברים, לעבוד במרץ ובהתלהבות, איך ליצור קשרים חדשים ואיך להעמיק קשרים קיימים, ואיך להתבטאות ולהסביר את עצמך בצורה נכונה
אויש, הפרסומת כ"כ שקופה..

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
הקורס הזה שווה בטירוף
כך לומדים לפרסם ולכסות הוצאות בקורס?
זה ממש לא משכנע...

בתי אילוז

משתמש פעיל
מכירה 2 בני משפחה קרובים, שלא מפסיקים להגיד שזה שינה להם את החיים.
הם שילמו בזמנו 5000 שח

קליבר נטרלי

משתמש צעיר
דווקא אני לא משוכנע לגמרי...
תנו צ'אנס: אולי הוא נהנה באמת ורוצה לשתף יהודים אחרים...
וגם אם לא - לפרנס משפחה יהודית גם משהו, לא;)
לא מבין מה נפלתם עלי
הייתי בקורס ומאז אני משתמש יותר באופן ניכר בכלים שה' נתן לי
מאז אני יודע לעמוד על שלי בצורה נעימה
מדבר בפני כל קהל
ופחות דוחה דברים
ו.... כן קיבלתי הרבה עוצמה מהקורס הזה
ולכן חשבתי שמסתמא יש עוד אנשים שרוצים לפרוץ קדימה ולהפיק כפול ממה שהם הפיקו עד היום, ולכן רשמתי מספר
זה הכל

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש עוד עדכון מלאחרונה יותר?
קבלתי ממישהו פרסומת ליום פתוח לנשים שהבת שלו עושה היום
ואני נורא מתלבטת אם להגיע...
שווה?

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230214-143454_Adobe Acrobat.jpg
    Screenshot_20230214-143454_Adobe Acrobat.jpg
    KB 268.1 · צפיות: 83

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מישהו.י יודע.ת??
ממש דחוף לי לדעת...

ג. בן שקד

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אני רק יכול להגיד שאחותי (מנהלת בכירה במוסד חינוכי) הלכה אליו ונהנתה מאד, וממליצה לכולם ללכת לקורס[ לי אישית היא מנדנדת שאלך].
רק אציין שמבחינת הכנסות וקידום בעבודה וכד' לא ידוע לי שהייתה השפעה כל שהיא. אולי היא עושה טוב יותר את העבודה, אבל לא הייתה בכך הכרה רשמית.

יודעלה

משתמש מקצוען
לדעתי יש פה אחיזת עיניים שלא מספיק מדברים עליו.
בצעירותי הלכתי אליו, וכל הזמן שהייתי אצלו שם המשפחה שלו גרם לי להשתכנע להקשיב למה שהוא אומר.
עקב זאת שאת שם משפחת הגר נושאים משפחה מוכרת בעולם החסידות.
"שאני לא יסכים עם מה ש"הרב" במקרה הזה-:mad: הגר אומר ?!

אחג

משתמש מקצוען
יש עוד עדכון מלאחרונה יותר?
קבלתי ממישהו פרסומת ליום פתוח לנשים שהבת שלו עושה היום
ואני נורא מתלבטת אם להגיע...
שווה?
היא ממש השבוע סיימה את הקורס בבית שמש ואני יודע אישית על קרובת משפחה שהייתה שם ונהנתה מאוד מאוד, היא מאוד ממליצה
ועל הרב הגר עצמו אני יכול להמליץ אישית
הייתי שם לפני כמה שנים, זה בהחלט משנה לאנשים את החיים, ותמיד יהיו מי שיגיבו כאילו אני הפרסומאי שלו
אבל שימו לב כמה פירסומאים מכל הסוגים יש לו....
פשוט כמעט כל אחד שהיה אצלו ממליץ בחום
זה מפתח ביטחון עצמי מאוד מאוד חזק, ומשנה לאנשים המון דברים שלא האמינו שיכול להשתנות
אצלי בקורס לבד יש לפחות עשר אנשים שתוך כדי הקורס העידו על שינוי ממשי בחיים שלהם, למשל על חנות שפתחו או על הרחבת העסק או על שידוך או על משרה מכובדת וכו' וכו'
וגם היום אני בקשר עם חלק מהבוגרים וכולם מעידים שזה נותן להם עד היום

אז אני ממליץ בחום לכל אחד
ולגבי המחיר, יש שינויים במחיר מידי פעם, אני למשל שילמתי רק 3500, אבל צריך לעקוב
בכל מצב, הרב הגר עצמו זמין לכל אחד, ומאוד עוזר גם אישי

אחג

משתמש מקצוען
עוד משהו קטן, למי שזה יכול לעזור
בשעור האחרון של הקורס אפשר להביא אורח שישתתף איתך בסיום,
והייתי לפני חודשיים בכזה סיום שחבר קרא לי להיות אורח שלו, ויצאתי ממש נפעם מכל הסיפורים שסופרו שם מכלי ראשון!
היו שם אנשים מאוד מוכרים בציבור וכמובן שלא אומר מי הם, אבל הם סיפרו שזה שינה אותם לגמרי
בפרט אחרי ששמעתי מהחבר שלי איך חלק מהאנשים שם היו בתחילת הקורס, ותאמת, היה לי קשה להאמין.
כי אם אתה רואה אדם מדבר בשטף ומספר על החנות שלו בכל המרץ, והחבר מעיד שלפני חודשיים כשהוא הגיע הוא גמגם קשות והיה מפוחד, ואת החנות פתח בתוך הקורס, זה מדהים! ולא יאומן!

אבן שלמה

משתמש מקצוען
הייתי שם! לפני כ10 שנים, היה שם אדם שלא הצליח לסיים משפט שלם בלי להיקטע מלחץ ובסוף הוא נאם נאום,
לי אישית נעשה שינוי עצום - לא ראיתי קשר ישיר בין הקורס לשינוי אבל מציאות שזה קרה מאד קרוב לקורס.
לכל המזלזלים והלא מפרגנים והאלה שאומרים שהוא אומר את המשפטים הבומבסטיים של כל הקאוצ'ינגים למיניהם:
יש הבדל אחד גדול! והוא: שאצלו מהרגע הראשון העבודה מתחילה ואנשים מתחילים לנאום ולמתוח את שרירי הנוחות שלהם, זה בהחלט קשה אבל בסוף מתיחת איזור הנוחות של אדם - אפילו שזה בכפיה מסויימת, בסוף מגדילה את האיזור הזה ומשנה את האדם.
נ.ב. יתכן וישנם חיקויים יותר זולים - לא מכיר, זה אכן סכום גדול.

אולי מעניין אותך גם...