בקשת תפילה הרבו תחינה ובקשה לרפואת האברך הצעיר רפאל נתן בן רחל לאה - בד"ה

רוחי פרידמן

משתמש מקצוען
ניחום אבלים נהיה חלק מהחיים שלנו ( מהיומיום )
שה' ישמור ....
האם זה דיסלדורף שאשתו מלמדת בסמינר ? ( בסניף , בסמינר אמריקאי ? )

רוחי פרידמן

משתמש מקצוען
אני לא מאמינה ....
הוא אמור להיות צעיר יחסית .....
ויש להם ילדים קטנים
איזו טרגדיה ...
מה זה משנה מה זה ?
שה' יתן כח למשפחה - לא פשוט בכלל .....
יש פרטים על ניחום אבלים ?

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נשים בקומת כניסה

ומהרגע ששמעתי את זה אני בהלם.. עדיין.
לא מעכלת
הצער, האבל....
האיש הגדול הזה היקר כל כך.
אשתו
בנותיו
בניו....

רואה אותם מול עיני ומתמוססת בדמעות.

זאת אבידה לדור
אבידה למשפחה
וגם לי....

ארונציק

משתמש רשום
איזה קשה זה!!! איזה נורא וכואב! אין מילים!
גב' פריידי דיסלדורף הייתה המורה שלי בסמינר... אני חייבת לה כל כך הרבה, אישיות מיוחדת ומדהימה...
איזה כואב וקשה האובדן הזה!!!
מירי

נערך לאחרונה ב:
פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה