בקשת תפילה הרבו בתפילה עבור הרב יחיאל אברהם מאיר בן חיה טויבא

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קראתי
רפוש

Lallush

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
רפואה שלימה!

bat 7

משתמש סופר מקצוען
שבי, יש חדש?
לצערנו לא....
העבירו אותו למחלקה פנימית,
שזה אומר שהמצב סטטי.
וזה אומר גם שיש מקום לתפילות, לקרוע שערי שמיים...

עוד שבוע וחצי אמור להיות בן 60.
אנא אמרו פרק תהילים שיזכה להגיע ליום הזה בחיים שלמים ומלאים!

tuty

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
לצערנו אין שום חדש...
הוסיפו לו את השם יחיאל.
יחיאל אברהם מאיר בן חיה טויבע
רק תפילות יכולות לעזור.
בטוח שהוסיפו לו שם? כי בקו של הסמינר החדש לא אמרו להתפלל לרפואתו ולא אמרו שהוסיפו לו שם וזה קצת מוזר כי הוא חתן של הרב ליברמן. את יודעת את זה ממקור מוסמך? (סליחה שאני מערערת עליך אבל זה מאד מוזר לי וחבל להתפלל על השם הלא נכון אז תודה ואשמח לתגובה [ואם יש לך קשרים בסמינר אז תגידי להם שישנו את השם כי חבל על כל הבנות שמתפללות על השם הלא נכון])

bat 7

משתמש סופר מקצוען
בטוח שהוסיפו לו שם? כי בקו של הסמינר החדש לא אמרו להתפלל לרפואתו ולא אמרו שהוסיפו לו שם וזה קצת מוזר כי הוא חתן של הרב ליברמן. את יודעת את זה ממקור מוסמך? (סליחה שאני מערערת עליך אבל זה מאד מוזר לי וחבל להתפלל על השם הלא נכון אז תודה ואשמח לתגובה [ואם יש לך קשרים בסמינר אז תגידי להם שישנו את השם כי חבל על כל הבנות שמתפללות על השם הלא נכון])
הוא דוד שלי.
הוסיפו לו שם ביום שישי כבר!
ממש חבל שלא עדכנו את הבנות.
תעבירי את למי שאת יכולה,
אנסה להשיג את הניה, תודה שאת אומרת!

chavy l

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כי המייל נשלח ביום שהוא התמוטט.
הוסיפו את השם ביום שישי.
אולי באמת לשלוח תזכורת במייל.

.....

משתמש מקצוען
איזה עצוב.... :(
אני גם שמעתי ממקור מוסמך שהוסיפו לו שם.
שנשמע בשורות טובות!
איך נקרא מצבו? (קל/ בינוני/ קשה)

סחלבים

משתמש מקצוען
עדכנו את הבוגרות.
הן קיבלו ביום שישי טלפון עם הודעה מוקלטת מהניה על הוספת השם.

פרק קכא:
א) שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: ב) עֶזְרִי מֵעִם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: ג) אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: ד) הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: ה) ד' שֹׁמְרֶךָ ד' צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: ו) יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: ז) ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: ח) ד' יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה