הקלטת תעבורת אינטרנט

• פותח הנושא aeb
  • פורסם בתאריך

aeb

משתמש סופר מקצוען
כידוע יש בנטפרי כלי כזה, שייעודו להראות את כל כתובות האינטרנט שהמחשב מתחבר אליהם (עם כתובות ה IP והפרוטוקול) בזמן ההקלטה
אני מחפש תוכנה שעושה כזה ממש בפשטות, אני מבין שזה אפשרי עם תוכנת wireshark, אבל לא מוצא בה ידים ורגלים
אם מישהו יכול להדריך עליו בפשיטות או שיש איזה תוכנה פשוטה יותר לתפעול אשמח שיעלה

aeb

משתמש סופר מקצוען
אני יודע שאני יכול תמיד להשתמש בכלי של נטפרי (בלי לשלוח פנייה) אבל זה לא נוח כל פעם להיכנס וכו'

aeb

משתמש סופר מקצוען
זה רק פקודה
ipconfig /displaydns
טוב לדעת את הדברים הפשוטים
אבל אני מחפש משהו שיקליט לאורך דקה שתים את כל החיבורים ולא רק ברגע של הפקודה
אנסה את זה שהוספת
ויש כלי מאוד נחמד שנותן לך לראות את התמונות dns הסרטים והסיסמאות שעברו ברשת וזה רק להפעיל בלי שום הגדרות
https://www.netresec.com/?download=NetworkMiner
זה יעשה את העבודה?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
@aeb תעדכן עם מה השתמשת בסוף.

כי אני גם מחפש בדיוק כזה דבר
אבל אני מחפש משהו שיקליט לאורך דקה שתים את כל החיבורים ולא רק ברגע של הפקודה
אנסה את זה שהוספת
עם עדיפות גם שיציג לאן ניסה להתחבר.

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אז אולי לנקות מטמון ipconfig /flushdns ואז ipconfig /displaydns זה יועיל?
יועיל למה? זה רק יראה לך דומיינים שהמחשב עשה לגביהם בקשת DNS, ורק אם נשמרו במטמון.
אם אתה רוצה יותר מזה, פורטים, שם התוכנה, וכמות התעבורה, והאם היה TCP או UDP, יש את LiveTcpUdpWatch מניר סופר. [מאוד קל ופשוט לתפעול]
אם אתה רוצה גם הקלטה בשכבת ה-HTTP יש את Fiddler, ועוד
אם אתה רוצה הכל בכל מכל כל (מהשכבה של Ethernet ומעלה), יש את wireshark ו-Message Analyzer ממייקרוסופט.

aeb

משתמש סופר מקצוען
אם אתה רוצה הכל בכל מכל כל (מהשכבה של Ethernet ומעלה), יש את wireshark
אותה ניסיתי (כתבתי אותה למעלה) ולא מצאתי בה ידים ורגלים...
יש לך אולי איזשהיא הדרכה ראשונית?

מוח

משתמש צעיר
אין משהו שמקליט רק באינטרנט, בלי תוכנה?
דומה לנט פרי, אבל עובד גם למי שאין נטפרי?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה