הקלטות והסרטות של חברי הפורום

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הרבה פעמים כשבונים מקצבים וכל מה שרוצים שיישמע עוצמתי - בדרך כלל הווליום עולה ועולה ובסוף אם תנסה לנגן עם המקצב החדש - סאונד שבא עם האורגן - תצטרך כנראה להגביה אותו עם אפקטים של הגברת קול

ממילא האורגן כשהוא מקליט לך באופן פנימי הקלטת MP3 הוא מכוון על הווליום הנמוך של האורגן,
כשמקליטים עליו דברים מוגבהים זה נכנס מהר לדיסטורשן

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הרבה פעמים כשבונים מקצבים וכל מה שרוצים שיישמע עוצמתי - בדרך כלל הווליום עולה ועולה ובסוף אם תנסה לנגן עם המקצב החדש - סאונד שבא עם האורגן - תצטרך כנראה להגביה אותו עם אפקטים של הגברת קול

ממילא האורגן כשהוא מקליט לך באופן פנימי הקלטת MP3 הוא מכוון על הווליום הנמוך של האורגן,
כשמקליטים עליו דברים מוגבהים זה נכנס מהר לדיסטורשן
זה בעיה חדשה שלא הייתה לי בעבר

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה בעיה חדשה שלא הייתה לי בעבר
אצלי קבוע, הסט תופים אחרי שעבדתי עליו הוא יוצא מאוד מוגבר, אז כשאני מקליט שירים שקטים אז ההקלטה יוצאת בדרך כלל בסדר
בשירים קצביים זה נכנס מהר מאוד לדיסטורשן

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ביצוע לייב ל"שטר התנאים" של פריד, מתוך אירוע בשטח פתוח.
כדי להתרכז בשירה אני מנגן אקורדים בלבד, אבל בעלי אוזן מוזיקלית ישימו לב שיש כמה טוויסטים מקוריים בעלילה... (מבחינת מהלכים הרמוניים)

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
ביצוע לייב ל"שטר התנאים" של פריד, מתוך אירוע בשטח פתוח.
כדי להתרכז בשירה אני מנגן אקורדים בלבד, אבל בעלי אוזן מוזיקלית ישימו לב שיש כמה טוויסטים מקוריים בעלילה... (מבחינת מהלכים הרמוניים)
בדרייב https://drive.google.com/file/d/1muz-VTeB-GhUs3SJhwEkPU7bWiPfpeHj/view?usp=sharing
במג'יקווד https://send.magicode.me/send-file/file/efd6a7381248e914b8912cd050894de1b95b270f/view

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

דוד מרדכי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
טוב לא יודע איך לפרסם וידאו בדרך אחרת. הערוץ שלי מאושר בנטפרי, לא יודע מה לעשות לגבי מקומות אחרים
הנה הקטע לפחות באודיו, למי שחסום

קבצים מצורפים

• שטר התנאים - בביצוע דוד בארי.mp3
    14.3 MB · צפיות: 78

אייזיק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
טוב לא יודע איך לפרסם וידאו בדרך אחרת. הערוץ שלי מאושר בנטפרי, לא יודע מה לעשות לגבי מקומות אחרים
הנה הקטע לפחות באודיו, למי שחסום
יפה מאוד . נהנתי .
ד''א אתה משתמש עם אוזניות או עם מוניטור ? ואיזה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה